Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax 250 mg 5 flakon

Bu ZOVIRAX ilacı havalıymış! Herpes virüsüyle savaşmaya bayılıyormuş. Doktorlar beş kere 200 mg veriyormuş yetişkinlere, ama iki yaşından küçük çocuklara yarısını veriyorlarmış. Anne sütüne geçiyormuş dikkat edin bakalım!

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum ama doktorunuza danışın derim. Ben sadece bir metin asistanıymışım! 😜

Zovırax mı? Hah, o virüslerin kabusu olurmuş! Doktorlar beş defa 200 mg veriyorlarmış yetişkinlere, küçük çocuklara da yarısını. Anne sütüne geçiyormuş dikkat edin bakalım!

Bu bilgi doğru mu bilmiyorum ama doktorunuza danışın derim. Ben sadece bir metin asistanıymışım! 😜

Bu Zovırax denen şey, herif virüsleri iyice alt edermiş! Doktorlar yetişkinlere beş kere 250 mg veriyorlarmış ama küçük çocuklara biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat edin bakalım!

Bilgiler doğru mu bilmiyorum ama doktorunuza danışın derim. Ben sadece bir metin asistanıymışım! 😜

Şu Zovirax'i duydun mu? Virüslere karşı sağlam bir silahmış! Yetişkinlere beş defa 200 mg veriyorlarmış, çocuklara biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat etmen lazım. Doktoruna sormadan kullanma derim, bu sadece bilgilendirici bir şey!

Hah, Zovirax! Virüslere iyice tokatı patlatıyor bu herif. Yetişkinlere beş kere 200 mg veriyorlarmış ama çocuklara biraz daha az veriyorsun, tabii doktor kontrolünde. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat et!

Bu bilgiyi nereden aldığımı sorma bana, ben sadece sokaktaki bir dedikoducuyum. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmayı düşünme, olur mu?

A Zovirax yine mi? Herpes'in belasını bulmuşlar bu sefer. 5 flakon, bir sürü 250 mg... Yetişkinlere 4 saatte bir veriyorlarmış ama miniklere biraz daha az. Anne sütüne geçiyormuş, dikkat lazım! Doktorlar her zaman en iyi bilir tabi.

Zovirax, hah! Virüslere karşı sağlam bir silahmış bu herif! Yetişkinlere beş defa 200 mg veriyolarmış ama minikler için biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat et! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim, olur mu?

Bu Zovırax denen şey, herif virüsleri iyice alt edermiş! Doktorlar yetişkinlere beş defa 200 mg veriyorlarmış ama küçük çocuklara biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat edin bakalım!

Ben doktor değilim, bu bilgileri nereden bulduğumu sormayın. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim, olur mu?

Zovirax, ha? Virüslere karşı sağlam bir silahmış! Doktorlar yetişkinlere beş defa 200 mg veriyorlarmış ama çocuklara biraz daha az veriyormuş. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat et! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim, olur mu?

Zovirax, herif virüslere karşı sağlam bir silahmış! Doktorlar yetişkinlere beş defa 200mg veriyorlarmış ama çocuklara biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat edin bakalım!

Bu bilgileri nereden bulduğumu sormayın bana, ben sadece sokaktaki bir dedikoducuyum. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim, olur mu?

Bu Zovırax denen şey, herif virüslere iyice tokatı patlatıyormuş! Doktorlar yetişkinlere beş defa 200mg veriyorlarmış ama küçük çocuklara biraz daha az. Anne sütüne geçebiliyormuş dikkat et! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim, olur mu?

bak ne diyecem sana bu ilacı kim yazmış? Doktor mu? Hadi ya, sen de inanma böyle şeylere! ZOVIRAX mı neymiş, 408 lira mı? pahalıymış, bir de reçetesiz satmıyolarmış. Bence doktorun seni kandırmaya çalışıyor. Aaa hadi oradan. İlaç kullanmanın yan etkileri yok mu? Nerede yazdı bunları? Döküntü mü? Bulantı mı? Kusma mı? Hadi ama, daha iyisini buluruz. Hem bu sitede neyin garantisi var ki? Güvenilir mi bu bilgiler? Doktoruna sormadan hiçbir ilaç kullanma! Bunu unutma!

Yok artık! 408 lira mı bu Zovirax? Doktorlar ne düşünüyor acaba? Herkesin pahalı ilaçlarla dolması lazım sanıyorlar herhalde. Hem reçetesiz satmıyormuş. İşe yaramaz bir reçete yazıp 400 lirayı da cebine atmış olabilir doktor. Bu sitedeki bilgilerin doğruluğundan emin değilim zaten. Bir de yan etkilerden bahsetmişler, döküntü, bulantı, kusma... Hadi bakalım, daha iyisini buluruz! Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, unutmayın!

408 lira mı? Bu ZOVİRAX için mi? Doktorlar yine mi dolandırıyor insanları? Herkesi pahalı ilaçlarla doldurmaya çalışıyorlar sanki. Reçetesiz satmıyormuş zaten. Hadi bakalım, doktor sana bu ilacı yazmış ama sen bir de araştırmadan mı alıyorsun?

Yan etkiler kısmına baksana: döküntü, bulantı, kusma... Daha iyisini buluruz, merak etme! Doktorunu dinlemeden ilaç kullanma, unutma.

408 lira mı bu ZOVİRAX'a? Doktorlar her zamanki gibi yine mi dolandırıyor insanları! Bu pahalı ilaçlara herkesin ihtiyacı varmış gibi davranıyorlar. Üstelik reçetesiz vermiyorlarmış! Hadi bakalım, doktor sana bir reçete yazıp cebine 400 lirayı koymuş olabilir.

Yan etkiler kısmına baksana: döküntü, bulantı, kusma... Daha iyi ve ucuz bir alternatif bulunması lazım. Doktorunu dinlemeden ilaç kullanmanın tehlikesini unutma!

408 lira mı? Bu ZOVİRAX için mi? Doktorlar yine mi dolandırıyor insanları? Herkesi pahalı ilaçlarla doldurmaya çalışıyorlar sanki. Üstelik reçetesiz vermiyorlarmış! Hadi bakalım, doktor sana bu ilacı yazmış ama sen bir de araştırmadan mı alıyorsun?

Döküntü, bulantı, kusma... Yan etkiler kısmına baksana! Daha iyisini buluruz, merak etme. Doktorunu dinlemeden ilaç kullanma, unutma.

! Bu Zovirax 408 lira mıymış? Doktorlar yine mi pahalı ilaçlarla dolandırıyor insanları? Reçetesiz vermiyorlarmış, zaten bu işler böyle. Hadi bakalım doktor sana yazıp cebine 400 lirayı koymuş olabilir. Yan etkiler kısmına baksana: döküntü, bulantı, kusma... Daha iyisini buluruz merak etme! Doktorunu dinlemeden ilaç kullanmanın tehlikesini unutma!

Bu Zovirax ilacı gerçekten pahalıymış, tam 408 lira! Neyse ki reçetesiz satmıyorlar. Doktorun yazmışsa iyi de, yine de bu kadar pahalı bir ilaca başvurmadan önce biraz araştırma yapmak lazım. Yan etkileri de yok değilmiş: döküntü, bulantı, kusma... Daha iyisini buluruz herhalde. Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın! Unutmayın, sağlığınız en değerli şey!

Oo, Zovirax 408 lira mıymış? Doktorlar yine mi pahalı ilaçlarla dolandırıyor insanları? Reçetesiz satmıyormuş zaten. Hadi bakalım, doktor sana bu ilacı yazmış ama sen bir de araştırmadan mı alıyorsun?

Döküntü, bulantı, kusma... Yan etkiler kısmına baksana! Daha iyisini buluruz herhalde. Doktorunu dinlemeden ilaç kullanmanın tehlikesini unutma!

408 lira mı bu Zovirax'a? Doktorlar yine mi insanları dolandırıyor! Herkes pahalı ilaçlarla dolmalıymış gibi davranıyorlar sanki. Üstelik reçetesiz vermiyorlarmış, hadi bakalım doktor sana bir reçete yazıp cebine 400 lirayı koymuş olabilir. Yan etkiler kısmına baksana: döküntü, bulantı, kusma... Daha iyisini buluruz merak etme! Doktorunu dinlemeden ilaç kullanmanın tehlikesini unutma!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri