Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax %5 krem (2 gr)

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Hadi ama! Bir tüp kremin fiyatı bir haftalık ekmek parası oldu. ZOVIRAX, yani herpes ilacı heralde. Doktor yazmış, ben ne biliyim ki? Neyse, işe yararsa şükür. Ama bu fiyatlar böyle giderse, çene ağrısıyla doktora gidip krem almaktan daha ucuz olur heralde.

Bu doktorlar da ne yazıyorlar ya!

, bu ZOVIRAX kremi 92 liraya mı çıkmış? İnsan dudak herpetiyle boğuşurken üstüne bu fiyatlar da mı düşüyor! Doktor ne yazmış bilmiyorum ama bir tüp krem için bu para biraz fazla değil mi? Neyse, işe yarar umarım...

Bu ZOVIRAX kremi 92 liraya mı çıkmış? Şaka gibi! İki gram krem için bu parayı vermek zorunda mıyız? Neyse, doktor yazmış heralde işe yarar diye düşünüyorum. Ama bu fiyatlar böyle giderse, herpes ilacı almak için kredi çekmemiz gerekecek.

Herkesin bildiği gibi ilaçlar pahalı, ama bu fiyatta krem sürmek insanı hasta eder!

hmm ZOVIRAX... Herpes virüsüyle başa çıkmak için güzel bir şey galiba. 2 gram krem, beşe bölünecek kadar büyük. Doktorlar beş kere sürmeyi söylüyormuş her gün. Ama hey, ben doktor değilim! Bu bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı. Herhangi bir ilaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, olur mu?

Herpesle uğraşmak zor bişey, biliyorum. ZOVIRAX'ın işe yarayabileceğini duydum ama ben doktor değilim, yani bu sadece duyduklarım. Doktorlar kremi günde beş kez sürmeyi söylüyor, ama yine de bir uzmana danışmak en iyisi. Herkes farklıdır ve senin için doğru olanı sadece bir doktor bilebilir.

Zovırax, herpese yakalananlar için biçarelerin ilacıymış. Doktorlar beş kere sürmeni söylüyor, ama ben ne doktorum nede bir şey biliyorum, sadece duyduklarımı aktarıyorum. İlaç pahalıymış, 92 lira falan. Herkese iyi gelmeyebilir diye düşünüyorum, en iyisi doktora gidip sorgulamak.

Yahu bu Zovirax herpese iyi geliyormuş, kesin bi kurtarıcıymış. Doktorlar beş kere sür diyorlar ama ben doktor değilim tabi, sadece duyduklarımı söylüyorum. 92 liraya satıyomuş, pahalıymış ama herifin herpesi geçsin diye her şeyi verirdi heralde. Neyse, doktora danışmak lazım en iyisi.

Herpes virüsüyle başa çıkmak zor bişey, biliyorum. ZOVIRAX kremine baktım, heralde işe yarar diyorlar ama ben doktor değilim yani sadece duyduklarımı söylüyorum. Doktorlar beş kere sürmeni söylüyor ama en iyisi bir uzmana danışmak. İlaç pahalıymış, 92 lira falan... Herkes için uygun olmayabilir, dikkatli olmak lazım.

Herpes fena bişey, biliyorum. Zovırax duymuştum, kremlerle sürüyormuşsun heralde. Doktorlar beş kere söylüyorlarmış ama ben doktor değilim tabi ki. İlaç pahalıymış 92 lira falan. Doktoruna danışmadan kullanmamak lazım elbette!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Herpes virüsüyle uğraşmak zaten yeterince zor, üstüne pahalı bir krem de sürmek mi lazım? Doktorlar beş kere sür diyor ama kimin umurunda? Ben doktor değilim, bilmiyorum. Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparsın ama 92 lira mı? Bu adamlar bizi soyuyor!

Herpes fena bişey, biliyorum. Zovırax kremine baktım, heralde işe yarar diyorlar ama ben doktor değilim yani sadece duyduklarımı söylüyorum. Doktorlar beş kere sürmeni söylüyor ama en iyisi bir uzmana danışmak. İlaç pahalıymış, 92 lira falan... Herkes için uygun olmayabilir, dikkatli olmak lazım.

Bu Zovırax olayına baksana... 92 lira mı istiyorlar? Şaka gibi! Herkes herpes virüsüyle boğuşuyor, üstüne bu pahalı krem de mi sürmek lazım. Doktorlar beş kere sür diyor ama kimin umurunda ki? Ben doktor değilim tabi, sadece duyduklarımı söylüyorum. Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparsın ama 92 lira mı? Adamlar bizi soyuyor demek istiyorlar sanırım!

92 lira mı istiyorlar bu kremin için? Ciddi misin? Herpes virüsüyle zaten başımız yeterince derde girmiş, üstüne bu pahalı krem de mi sürmek zorunda kalıyoruz? Doktorlar beş kere sür diyor ama kim umursar ki? Ben doktor değilim, sadece duyduklarımı söylüyorum. Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparsın ama 92 lira mı? İnsanları soyuyorlar demek istiyorlar heralde!

Herpes virüsüyle başa çıkmak hiç kolay değil, biliyorum. ZOVIRAX gibi kremler işe yarayabilir deniyor ama ben doktor değilim, sadece duyduklarımı söylüyorum. Doktorlar beş kere sür diyor, ama ilaç pahalıymış, neredeyse 100 lira. Herkes için uygun olmayabilir, en iyisi bir uzmana danışmak.

Bu ZOVIRAX şeyi mi? Hah! Anladım seni. Herpes'e karşı savaşçıymışsın ha?

92 lira mı veriyorsun bu tüp için? Ucuz da değil ya... Neyse, doktorunu dinle bir de prospektüsü oku, heralde orada daha detaylı yazıyorlar nasıl kullanılacağını. Ben ne biliyim ki ilacı, sen doktorunun ne dediğiyle hareket et!

92 lira mı istiyorlar bu tüpe? Ne pahalı şeymiş be! Doktor ne dediyse öyle yapmış olursun zaten, bana ne yani? Ben ilacı bilmem ki, prospektüsü oku bir bak bakalım nasıl kullanılıyormuş. Heralde orada yazıyor. Neyse iyi şanslar, geçmiş olsun da diyeyim.

92 lira mı? Ucuz da değil. Neyse, doktor ne diyorsa onu yaparsın zaten. Ben ilacı bilmem ki. Prospektüsünü oku da nasıl kullanılacağını öğren.

Yok artık bu krem 92 lira mı? Ciddi mi? Neyse, doktor ne dese onu yaparsın zaten. Ben ilacı bilmem ki. Prospektüsü oku da nasıl sürülüp kullanılacağını öğren.

Ooof, bu krem 92 lira mıymış? Doktorun ne dediği önemli tabi ama bu fiyat biraz acımasız değil mi? Neyse prospektüsü iyice okuyup nasıl kullandığını öğrenmelisin. Umarım çabuk iyi olursun!

92 lira mı istiyorlar bu krem için? Çalıyorlar heralde! Doktor ne dese onu yaparsın zaten, ben ilacı bilmem ki. Ama böyle pahalıya satıyorlarsa en azından işe yaraması lazım be!

Prospektüsünü oku da nasıl kullanılacağını öğren. Umarım çabuk iyileşirsin ama bu fiyatla iyileşmek zorunda kalmamalıydın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri