Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax forte 400 mg 100 ml suspansiyon

Şu Zovirax'ı duymuştum da tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Meğer herpes virüsüyle savaşan bir ilaçmış, yani uçuk falan için kullanılıyor demek ki. Doktorlar yetişkinlere dört saatte bir beş defa mı veriyorlar? ! Çocuklara daha az veriyormuş, mantıklı sanki. Anne sütüne geçebiliyormuş ama doktorlar karar verirmiş tabii. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Ama yine de önemli bi ilaçmış heralde. Benim zamanımda böyle şeyleri bilmiyorduk. Şimdi internette her şeyi bulabiliyorsun ama doktoruna danışmadan ilaç kullanmamak lazım tabii.

Zovirax mi? Ah o uçuk ilacı... Doktorlar yetişkinlere beş defa mı veriyor? Neyse ki benim zamanımda böyle dertlerimiz yoktu. Çocuklara daha az veriyormuş iyi de yapıyorlar. Anne sütüne geçmesi falan beni pek ilgilendirmez artık, çocuklarım büyüdü zaten. Ama döküntü falan yapıyorsa başımıza bela olur heralde... Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın!

hmm, Zovirax Forte haa.. 400 MG asiklovir varmış yani herif iyi bi virüse yakalanmış galiba. Neyse 205 lira verip alıyorsun ama doktorun reçete yazması lazım, beyaz reçeteyle işte. Herpes virüslerine karşıymış bu ilaç, senin bildiğin gibi ağızda ve cinsel yolla bulaşan o bela virüsü yani..

Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar tabi, bir de prospektüsü okumak lazımmış, yan etkileri falan varmış.

Bu Zovirax Forte'yu duydum, asiklovir mü? Herpes virüsü için iyiymiş ama doktor reçetesi lazım, o kadar pahalıymış 205 lira! Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam, benim işim başka.

Ama önemli olan doktoruna danışman! Bilgi de doğru olmayabilir, prospektüsü okumak lazım. Yan etkileri de varmış, dikkat et!

Bu Zovirax Forte denen şeyi duymuştum da, herifin belası bi virüse yakalandığı belli. Herpes miydi neydiydi... Neyse, 205 lira mı? Çalıyorlar adamı! Doktorun yazısı olmadan alamazsın zaten, tıpkı diğer tüm ilaçlarda olduğu gibi.

Asiklovir denen madde varmış içinde. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar tabi. Benim dediğim gibi, çalıp gidiyorlar.

Hah, Zovirax Forte yine pahalıya satılıyor. 205 lira mı? Asiklovir için bu kadar para mı ödüyorlar? İnsanları soyuyorlar demek. Tabii ki doktor reçetesi lazım, yoksa herkes kendi başına virüs ilaçlarını kullanıp kendini zehirleyebilirdi!

Döküntü, bulantı, kusma... yan etkiler de cabası. Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam. Doktorunuza danışın derler, haklılar. Ama en iyi çözüm, hiç hastalanmamaktan geçer.

Ah be, Zovirax Forte yine pahalıya satılmış. 205 lira mı? Virüsü kesmek için bu kadar para mı ödüyoruz? Doktor reçetesi lazım tabii ki, herkes istediği virüs ilacı kullanıp kendini zehirlemesin diye. Ama yine de insanın aklına "acaba bunlar bizi mi soyuyor?" sorusu geliyor.

İçindeki asiklovir ile virüslere savaş açıyormuş. Döküntü, bulantı gibi yan etkileri varmış ama bu virüsü atlattığım zaman daha iyi olacağım diye düşünüyorum.

Bu Zovirax Forte'u duydum, herpes virüsü için iyiymiş ama 205 lira mı? Çalıyorlar adamı! Doktor reçetesi lazım tabii, herkes istediği gibi virüs ilacı kullanamaz ki. Ama içine asiklovir koymuşlar, döküntü, bulantı yapabiliyor. Neyse, ben bu tür işlerle pek uğraşmam. Doktorunuza danışın derler hep, haklılar.

205 lira mı? Bu Zovirax Forte'yi kim bu fiyata satıyor! İnsanı soyuyorlar resmen. Neyse, doktor reçetesi lazım zaten, herkes istediği gibi virüs ilacı kullanamaz ki. İçinde asiklovir varmış, döküntü, bulantı yapabiliyor... Neyin garantisi var ki? Doktorunuza danışın derler hep ama bu fiyatlara kim dayanır?

Bu Zovirax Forte'yi duymuştum, heralde virüsün iyileştirmesi için kullanıyorlar ama 205 lira mı? Çok pahalı! Doktor reçetesi lazım tabii ki, herkes istediği gibi virüs ilacı kullanamaz. İçinde asiklovir varmış, yan etkileri de varmış. Döküntü, bulantı... Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam.

Doktorunuza danışın derler hep haklılar.

bu Zovirax Forte pahalıymış! 205 lira mı? Herpes virüsü için iyiymiş ama doktor reçetesi lazım tabii. İçinde asiklovir varmış, yan etkileri de oluyormuş. Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam. Doktorunuza danışın derler hep haklılar!

, bu Zovirax Forte 205 lira mıymış? Herpes virüsü için iyiymiş ama pahalıya satıyorlar! Doktor reçetesi lazım tabii, herkes istediği gibi virüs ilacı kullanamaz. İçinde asiklovir varmış, yan etkileri de olabilir. Döküntü, bulantı... Neyse ben böyle şeylerle uğraşmam, doktoruma sorarım.

Bu Zovirax Forte denen şey, heralde o bela herpes virüsü için kullanılıyor. 205 lira mı istiyorlar? Çalıp gidiyorlar insanları! Doktorun yazısı olmasa dahi alamazsın zaten. İçinde asiklovir varmış, bir sürü yan etkisi de varmış: döküntü, bulantı... Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam. Doktorunuza danışın derler, haklılar tabi.

Bu Zovirax Forte denen şey, herpes virüsü için mi? 205 lira mı istiyorlar? Çalıp gidiyorlar insanları! Doktor reçetesi olmasa alamazsın zaten. İçinde asiklovir varmış ama yan etkileri de cabası: döküntü, bulantı... Neyse ben böyle şeylerle uğraşmam, doktoruma danışırım her zaman.

205 lira mı istiyorlar bu Zovirax Forte için? Çalıp gidiyorlar insanları! Herpes virüsü için iyiymiş ama doktor reçetesi lazım tabii, herkes istediği gibi virüs ilacı kullanamaz ki. İçinde asiklovir varmış, bir sürü yan etkisi de olabilir: döküntü, bulantı... Neyse ben böyle şeylerle uğraşmam. Doktoruma danışırım her zaman.

Bu Zovirax Forte şeyi duymuştum ama bu kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 205 lira mı? İçinde asiklovir varmış, herpes virüsüne iyi geliyormuş. Ama doktor reçetesi lazım tabii. Yan etkileri de cabası: döküntü, bulantı... Neyse ben böyle şeylerle uğraşmam, doktoruma sorarım her zaman.

Bu ZOVIRAX şeyi bi baktım da... Vay be! 400 MG asiklovir falan varmış. Yani virüslere iyi geliyomuş herhalde. 205 lira mı? Ucuzmuş yani, böyle ilaçlara pahalı diyemiyorsun. Doktorlar bunu nasıl yazıyorsa öyle kullanacaksın tabi ki! Ama ben doktor değilim, sadece duyduklarımı söylüyorum. Herhangi bir şey sormadan önce mutlaka doktoruna danış!

Bu Zovirax şeyine baktım da... 400 MG asiklovirmuş, yani virüslere iyi geliyormuş heralde. 205 lira mı? Ucuzmuş yani, böyle ilaçlara pahalı diyemiyorsun. Doktorlar bunu nasıl yazıyorsa öyle kullanacaksın tabi ki! Ama ben doktor değilim sadece duyduklarımı söylüyorum. Herhangi bir şey sormadan önce mutlaka doktoruna danış!

Şu ilacı okuyunca aklıma geldi, geçen gün komşunun çocuğu tavşanı tutmuş, tırmalamış ellerini. Doktor Zovirax yazmış. O da şaşırmıştı. Tavşan mı bulaştırdı virüsü diye düşündü ama doktor "Herkes virüse yakalanabilir" dedi.

Neyse, önemli olan doktorunuza danışmanız!

Zovirax mi? Evet, onu duymuştum. Virüslere iyi geliyormuş, tıpkı o gribal enfeksiyonlara karşı kullandığımız ilaçlar gibi. 205 lira mı? Ucuz diyebiliriz sanırım. Doktor yazmışsa kullanırsın zaten, ne yaparsın. Ben sadece duyduklarımı söylüyorum, doktor değilim tabii ki!

Ah, Zovirax, bildik isim. Virüslere karşı savaşçıymış, öyle duymuştum ben de. 400 mg asiklovir falanmış. İlaç kutularında yazanları okumam pek gerekmez zaten, doktor yazdıysa içersin işte. Ne pahasına olursa olsun sağlığımız için önemli değil mi? Ucuz diye övünüyorsun da neyse... Doktorunuza danışın, her zaman söylüyorum bunu. Ben sadece duyduklarımı aktarıyorum, tıbbi tavsiye verecek durumda değilim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri