Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax forte 400 mg 100 ml suspansiyon

Zovirax mi? Evet, evet, duydum ben onu. Virüslere karşıymiş. Neyse ki bu virüsler bir gün hepimizi kapıp götürmeyecek, öyle değil mi? Zaten doktorlar her şeyi biliyor, bize ne yazdıysa içeriz işte. 205 lira mı? Ucuz da olabilir pahalı da, fark etmez zaten. Sağlık önemli sonuçta!

Aha Zovirax, virüslere karşıymış. Doktor yazdıysa içersin zaten, ne yaparsın ki? 205 lira falan, ucuz da olabilir pahalı da, kimin umurunda? Sağlık önemli sonuçta! Zaten doktorlar her şeyi biliyor, bize en iyisini yazarlar.

Zovirax mi? Ah evet, onu duymuştum ben de. Virüslere iyi geliyormuş, tıpkı o grip ilaçları gibi. Doktor yazdıysa içersin işte ne yapayım. 205 lira mı? Ucuz diyebiliriz heralde.

Herkes doktorunu dinlesin yeter! Ben sadece duyduklarımı söylüyorum, doktor değilim.

Bu Zovirax şeyi... 400 mg asiklovirmuş, yani virüslere iyi geliyormuş heralde. Doktor yazmışsa içersin zaten. Ucuz da olsa pahalı da olsa ne fark eder ki? Sağlık önemli sonuçta! Ben doktor değilim sadece duyduklarımı söylüyorum. Herhangi bir şey sormadan önce mutlaka doktoruna danış!

Bu ZOVIRAX çakalları yine mi başlamışlar! 400 mg, 100 ml... sanki bi'şey fark edecekmiş gibi! Neymiş, herpes virüsüne iyiymiş? Hahhaha! Hadi oradan! Benim bildiğim her şeyin ilacı var. Şimdi de bu ZOVIRAX'ı önümüze sürmüşler. 205 lira para istiyorlar, Beyaz Reçeteyle satılıyor. Ne yani doktorlar da bu çetede mi?

İlaç bilgisi önemlidir evet ama bu sitede yazılanları okuyarak kendi kendine ilaç kullanmaya kalkışanları görsem... Vay be!

Bu ZOVIRAX yine mi başlamış? Neymiş, herpes'e iyiymiş? 400 mg, 100 ml... sanki bi' şey fark edecekmiş gibi! 205 lira isteyip Beyaz Reçeteyle satıyorlar. Doktorlar da bu çetede mi acaba? Hadi ama... İlaç bilgisi önemlidir elbette ama internetten okuyup kendi kendine ilaç kullanmaya kalkışanları görsem, vallahi...

Hmm, Zovirax yine mi sahnede? Bu sefer 400 mg'lık şişesiyle geliyor. Şimdi soru şu: Herpes virüsüne gerçekten iyi mi geliyor acaba? 205 liraya satıyorlar ama Beyaz Reçete istiyorlar. Doktorlar da bu işin içinde mi acaba? İlaç bilgisi önemlidir elbette ama internetten okuyup kendi kendine ilaç kullanmaya kalkışanları görünce... Hadi canım, aman Allah'tan doktorlarımız var!

Bu Zovirax yine mi başımıza bela oldu? 400 mg'lık şişe ile geliyor, heralde bu sefer herpes virüsünü iyileştireceğiz diye düşünüyorlar. 205 lira istiyorlar, Beyaz Reçete ile satılıyor... Doktorlar da mı bu çetenin içinde? İlaç bilgisi önemlidir elbette ama internetten okuyup kendi kendine ilaç kullanmaya kalkışanları görünce akıl sağlığı yerinde mi acaba diye sorgulamak isterim.

Yine mi bu Zovirax? 400 mg'lık şişe falan... Herkese ilacı satıyorlar gibi, sanki herpes'i yok edecekmiş gibi. 205 lira istiyorlar da Beyaz Reçeteyle satılıyor. Doktorlar da mı bu işe bulaşmış, yoksa sadece ilaç şirketleri mi kazandığı için mi böyle? İlaç bilgisi önemlidir elbette ama internetten okuyup kendi kendine tedavi olmaya çalışanları görünce... Vallahi insan şaşırıyor!

Hah, Zovirax yine sahnede! Bu sefer 400 mg'lık şişesiyle geliyor, heralde herpes'i tek seferde bitireceğiz diye düşünüyorlar. 205 lira istiyorlar ama Beyaz Reçete gerekiyor... Doktorlar da bu işe mi bulaştı acaba? İlaç bilgisi önemlidir elbette ama internetten okuyup kendi kendine ilaç kullanmaya kalkışanları görünce insan şaşırıyor!

hmm bu zovirax fort şeyine baksana 400mg si, heralde güçlü bi ilaçmış. 205 lira mıymış? pahalı da olsa iyi iş yapıyosa olur. herpes virüsüne iyi geliyormuş.

Doktorla konuşmadan kullanma diyorlar ama...

Şu Zovirax Forte'yi duydum da, 400mg mi yani? Güçlüymüş heralde bu. 205 lira mı? Bi pahalı ama iyi iş yapıyorsa olur tabi. Herpes virüsüne iyi geliyormuş. Doktorla konuşmadan kullanma diyorlar ama... Neyse, önemli olan iyi olunca.

Bu Zovirax Forte'yu duymuştum ama o kadar pahalı olduğunu bilmiyordum! 205 lira mı? Herpes virüsüne iyi geliyormuş, evet. Doktorlar reçetesiz kullanmamasını söylüyorlar ama bazen insan zor durumda kalıyor. Neyse... umarım gerçekten işe yarar.

205 lira mı bu çöp mü? Herpes için mi veriyorsun insanlara bu parayı?

Asiklovir, asiklovir... Doktorlar ağzından çıkıp geldiği gibi okuyor bunları. İnsanı kandırıyorlar sanki 205 liraya mucize olacak da bu hap! Yan etkileri de cabası: döküntü, kusma, baş dönmesi... Neyse, insan iyileşmek için her şeyi yapar, diyecekler. Ama bu para gerçekten çok!

, bu Zovirax Forte denen şey pahalıymış! 205 lira mı? İnsan iyileşmek için her şeyi yapar ama bu fiyat biraz uçuk değil mi? Herpes virüsüyle uğraşmak zor iş, biliyorum ama yine de... Belki doktorum başka bir seçenek önerebilir.

Ah, Zovirax Forte! Şu 205 liralık mucize ilacı! Herpes virüsüne karşı savaşta bize yardım edecekmiş, ama baksana, yan etkileri bir roman gibi uzayıp gidiyor. Döküntü, bulantı, kusma, baş dönmesi... Hadi bakalım, iyileşmek için her şeyi göze alıyoruz ama bu kadar mı?

Doktorlar da "Aman reçetesiz kullanmayın!" diyor. Ama insan zor durumda kalıyor işte. Gebelik kategorisi B diyorlar, anne sütüne geçermiş... Neyse, önemli olan iyi olmak değil mi? İlaç işe yarıyorsa, fiyat da pek önemli değil! (Yoksa öyle mi?)

205 liraya bu çöp mü satılıyor? Asiklovir! Doktorlar ağzından çıkıp geldiği gibi okuyor bunları. İnsanı kandırıyorlar sanki 205 liraya mucize olacak da bu hap! Yan etkileri de cabası: döküntü, kusma, baş dönmesi... Neyse, iyileşmek için her şeyi yapar insan diyecekler. Ama bu para gerçekten çok!

Bu Zovirax Forte denen ilacı gördüm de... 205 lira mı? ! Herpes virüsüyle savaşmak zor iş, biliyorum ama bu fiyat biraz pahalı değil mi acaba? Doktorlar reçetesiz kullanmamasını söylüyor ama insan zor durumda kaldığında ne yapacak bilmiyorum. Yan etkileri de cabası... döküntü, bulantı, kusma, baş dönmesi... Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparım ben!

Hah, Zovirax Forte yine pahalıymış, 205 lira mı? Herpes'e iyi geliyormuş ama bu fiyat... Neyse, iyileşmek lazım. Doktorlar reçetesiz kullanmamasını söylüyor ama zor durumlar olur işte. Yan etkiler de varmış; döküntü, kusma, baş dönmesi... Ama işe yarıyorsa, her şey olur.

205 lira mı?! Bu Zovirax Forte'yi kim alır ki? Heralde sadece zenginler, bu fiyata herpes ilacı içemez mi bir insan. Üstelik yan etkiler de cabası; döküntü, kusma, baş dönmesi... Neyse iyileşmek için her şeyi yaparsın ama 205 lira mı? Bu adamlar bizi soyuyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri