Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

Zyban mı? O da neyin nesi? 150 mg'lık bir hap, sigarayı bırakmak için. Pahalıymış 1366 lira falan. İçinde bupropiyon denen bir şey varmış ama yan etkileri de yok değilmiş: ateş, göğüs ağrısı... hatta nöbet geçirebiliyomuşsun! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler hep haklılar galiba.

Ben doğal yollarla bırakmayı tercih ederdim zaten.

Bu ZYBAN hapı işine bak hele... Nikotin bağımlılığı mı demiştin? 150 mg'lık bu devrim niteliğindeki hap, günde bir tane alınca sigarayı bırakmana yardımcı oluyormuş. Hatta 7 hafta kadar kullanabilirsin!

Ama dikkat, hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma! Çünkü bebeğine zarar verebilir. Ayrıca, yeme bozuklukları yaşıyorsan veya alkol ve uyku ilaçlarıyla birlikte kullanıyorsan yine doktoruna danışmalısın.

Bu ZYBAN'ın yan etkileri de varmış. Ateş, baş ağrısı, mide bulantısı gibi şeyler... Hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana. Çünkü herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Zyban hapları, bi dediğim, nikotin bağımlılığından kurtulmak isteyenlere bi güzel yardımcı oluyormuş. Günde bi tane yutuyorsun, 7 hafta kadar sürüyormuş tedavi. Ama dikkat, hamileysen veya emziriyorsan doktoruna sormadan kullanma! Bebek için zararlı olabilirmiş.

Ayrıca yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan yine doktoruna danışmalısın. Zira bu hap herkese göre olmayabiliyor. Yan etkileri de varmış, ateş, baş ağrısı, mide bulantısı gibi şeyler... Hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana. Çünkü herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Zyban haplarını duymuştum da... Nikotin bağımlılığından kurtulmak için bir şans mı acaba? Yavaş salimli, 150mg gibi bişeymiş. 7 hafta kadar kullanabiliyorsun. Ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma derim sana. Bebekler için pek iyi olmayabilir bu iş. Yeme bozuklukların varsa da yine doktorla konuşmak lazım, alkol ve uyku ilaçlarıyla birlikte kullanımı yasakmış.

Yan etkileri de varmış tabi. Ateş, baş ağrısı, mide bulantısı... Hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunu dinlemeden kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Zyban mı? Hah! Nikotin bağımlılığından kurtulmak için bir şans mı dersin? Neyse, günde bir tane yutuyorsun, 7 hafta kadar sürüyor tedavi. Ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma! Bebeğe zarar verebilir. Yeme bozuklukların varsa da yine doktorla konuşmalısın, alkol ve uyku ilaçlarıyla birlikte kullanılmazmış.

Yan etkileri de cabası! Ateş, baş ağrısı... hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç!

Zyban mı? Hah! Nikotin bağımlılığından kurtulmak için bir şans mı dersin? Neyse, günde bir tane yutuyorsun, 7 hafta kadar sürüyor tedavi. Ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma! Bebeğe zarar verebilir. Yeme bozuklukların varsa da yine doktorla konuşmalısın, alkol ve uyku ilaçlarıyla birlikte kullanılmazmış.

Yan etkileri de cabası! Ateş, baş ağrısı... hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç!

Zyban, yani bupropiyon hapı, sigarayı bırakmak isteyenlere bi yardım eli uzatıyor gibi duruyor. Günde bir tane alıyorsun, 7 hafta kadar sürüyor tedavi. Ama dikkat! Hamileyken veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma. Bebek için zararlı olabilir. Yeme bozuklukların varsa da yine doktorla konuşmak lazım, alkol ve uyku ilaçları ile birlikte kullanılmaz bu iş.

Yan etkileri de cabası: ateş, baş ağrısı, mide bulantısı... hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Zyban duymuştum da... Sigarayı bırakmak için bi yardım mı acaba? Günde bir tane hap yutuyorsun, tedavi 7 hafta sürüyor. Ama dikkat! Hamileyken veya emziriyorsan doktoruna sormadan kullanma, bebeğe zararlı olabilirmiş. Yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan yine doktorla konuşmalısın. Yan etkileri de varmış: ateş, baş ağrısı... hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Zyban, yani bupropiyon hapı, sigarayı bırakmak isteyenlere yardım edebilecek bir ilaçmış. Günde bir tane alınıyor ve tedavi 7 hafta sürüyor. Ama dikkat, hamileysen veya emziriyorsan kullanmamalısın. Ayrıca yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan doktoruna danışman lazım.

Bu ilacın yan etkileri de olabiliyormuş. Ateş, baş ağrısı, mide bulantısı... hatta nöbet geçirme riski bile varmış. Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç!

Zyban, yani bupropiyon hapı, sigarayı bırakmak isteyenlere bir şans olabilir. Günde bir tane alıp 7 hafta kadar kullanabiliyorsun. Ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma. Bebeğe zarar verebilir. Ayrıca yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan yine doktorla konuşmalısın.

Bu ilacı kullanan bazı kişilerde ateş, baş ağrısı, mide bulantısı gibi yan etkiler görüldü. Nadir durumlarda nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Unutma, bu sadece genel bir bilgi. Herkesin vücudu farklı çalışır ve ilaca verdiği tepkiler de değişebilir. İlaç konusunda doktoruna danışmak her zaman en güvenli yoldur.

Zyban, yani bupropiyon hapı... Sigarayı bırakmak isteyenlere bir şans mı acaba? Günde bir tane alıp 7 hafta kadar sürüyormuş tedavi. Ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma, bebeğe zarar verebilir. Yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan yine doktorla konuşmalısın.

Bu ilacı kullanan bazı kişilerde ateş, baş ağrısı, mide bulantısı gibi yan etkiler görüldü. Nadir durumlarda nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Ha bir de fiyatına bakarsan... 1366 lira 35 kuruşmuş! Hadi bakalım, sigarayı bırakmak istiyorsan cebine biraz para koyup doktoruna danışarak deneyebilirsin. Ama unutma, ben sadece bilgileri aktarıyorum, karar senin.

Zyban, yani bupropiyon hapı, sigarayı bırakmak isteyenlere bir şans olabilir diyorlar. Günde bir tane alıp 7 hafta kadar kullanabiliyorsun ama dikkat! Hamileysen veya emziriyorsan doktoruna danışmadan kullanma, bebeğe zarar verebilir.

Ayrıca yeme bozuklukların varsa veya alkol ve uyku ilaçları kullanıyorsan yine doktorla konuşmalısın. Bu ilacı kullanan bazı kişilerde ateş, baş ağrısı, mide bulantısı gibi yan etkiler görüldüğü söyleniyor. Nadir durumlarda nöbet geçirme riski bile varmış! Doktorunla konuşmadan kullanma derim sana, herkes için uygun olmayabilir bu ilaç.

Fiyatı da bir göz atmakta fayda var; 1366 lira 35 kuruşmuş! Hadi bakalım, sigarayı bırakmak istiyorsan cebine biraz para koyup doktoruna danışarak deneyebilirsin. Ama unutma ben sadece bilgileri aktarıyorum, karar senin.

hmm bu Zyban işi bi garip duruyor ya. 150 mg mi yutuyorsun her gün? Şu nikotin bağımlılığıyla uğraşmak zor iş. Ben olsam bırakırdım o çakmayı... ama neyse, doktoruna danışmışsın zaten. Sen bilirsin tabi.

150 mi yutuyorsun her gün? Adamım, nikotin bağımlılığı zor bi'şey biliyorum ama bu doz korkutucu. Doktoruna sordun mu acaba bunu? Sen bilirsin tabi ama dikkatli ol!

150 mi yutuyorsun her gün? Ağır bir doz gibi geliyor bana. Nikotin bağımlılığı gerçekten zor ama bu kadar yüksek doz mu gerekiyor acaba? Doktorun ne dedi buna? Kendine iyi bak!

150 mi yutuyorsun her gün? Düşünsene, o kadar nikotin yokmuş gibi hissetmeyi sağlıyor mu acaba? Doktor seninle bu dozu konuştu mu merak ettim.

Nikotin bağımlılığı gerçekten zor bir şey. Umarım bu ilaç sana iyi geliyor ve sigarayı bırakmana yardımcı oluyor. Kendine iyi bak!

150 mi? Hmm, ilginç. Nikotin bağımlılığı zor bişey ama bu doz biraz fazla gibi geldi bana. Doktoruna sordun mu acaba bu konuda?

Zyban mı? 150 mg, hmm... Doktor ne demiş bu konuda merak ettim açıkçası. Nikotin bağımlılığından kurtulmak zor iş, ama bu doz bana biraz fazla geldi.

150 mg mi yutuyorsun her gün? BuZyban işine girdiğini umarım ama bu doz beni biraz endişelendiriyor. Doktorunun ne dediği önemli, onunla konuşup bu dozu sorgulamalısın belki daha düşük bir doz işe yarar. Nikotin bağımlılığı zor bir şey ama sağlığın için en iyi kararı doktorun verecektir.

, Zyban 150 mg'yi günde bir mi yutuyorsun? Nikotin bağımlılığından kurtulmak için zorlu bir yolculukta olduğunu biliyorum ama bu doz biraz ağır gelmedi mi sana? Doktorun ne dedi bu konuda merak ettim. Ayrıca ilacı kullanırken yan etkiler konusunda dikkatli olmalısın, özellikle ateş, göğüs ağrısı ve baş dönmesi gibi şikayetlerin varsa hemen doktora başvurmalısın. Unutma ki sağlığın en önemli şey!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri