Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

Zyban mı? 1366 lira mı veriyorsun kutuya? Bu para ile güzel bir tatil yapabilirdin! Sigarayı bırakmak için pahalı bir yol seçmişsin demek ki.

Bupropiyon hcl neyin nesi bilmiyorum ama yan etkilerine baktım da korktum doğrusu. Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... hatta nöbet geçirebilirsin adam! Sen bu ilacı alıp kendini kandırma! Sigarayı bıraktığını düşünmene gerek yok ki! Sen hep aynı kalacaksın, birkaç gün dayanıp yine başlarsın. Git doktoruna danış bakalım, o sana ne yapman gerektiğini söyler. Ama inan bana, ilaçla çözülmez bu işler. Kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin önce.

1366 lira mı? Bu Zyban denen şeye mi veriyorsun? Sigarayı bırakmak için böyle pahalı bir yol mu seçilecek? İnsan içini bir güzel yakmışlar.

Hadi bakalım, bupropiyon hcl neyin nesi bilmiyorum ama yan etkileri okuyunca korktum doğrusu: ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... hatta nöbet geçirebilirsin adam! Sen bu ilacı alıp kendini kandırma! Sigarayı bıraktığını düşünmene gerek yok ki! Sen hep aynı kalacaksın, birkaç gün dayanıp yine başlarsın. Git doktoruna danış bakalım, o sana ne yapman gerektiğini söyler. Ama inan bana, ilaçla çözülmez bu işler. Kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin önce.

Bu parayla güzel bir tatil yapabilirdin!

Bu ZYBAN şeyi... 150 mg mi? Yavaş salimliymış. 60 tablet varmış kutuda, pahalı da galiba. Nikotin bağımlılığı içinmiş. İlaç doktor tavsiyesiyle alınır tabi. Ama yan etkileri varmış, dikkatli olmak lazım. Baş ağrısı, uykusuzluk... Daha neler neler. Neyse önemli olan sigarayı bırakmak. Doktorunuza danışın derim ben.

Zyban mı? 150 mg, yavaş salimli... pahalıymış da gerçekten. Sigarayı bırakmak için her şey yapılabilir tabi ama yan etkileri düşününce insan tereddüt ediyor. Baş ağrısı, uykusuzluk... Daha neler çıkabilir ki ortaya bu ilacı kullanırken! Doktor tavsiyesi şart tabii. Ama bazen doktorlar da tam bilmiyor olabilir mi acaba? 😠

Zyban mı? Hah, o da ne! 150 mg, yavaş salimli... İlaç firmaları yine bir şaheser ortaya koymuş demek ki! 1.366,35 TL mi pahalıymış kutusu? İnsan sigarayı bırakmak için her şeyi yapar tabii ama bu fiyatlara kim katlanır ki? Yan etkiler de cabası... Baş ağrısı, uykusuzluk... Daha neler neler çıkar karşına bu ilacı kullanırken! Doktor tavsiyesi şart tabii ama doktorlar da hep en iyiyi biliyor mu acaba?

Şüphelenirim! 😈

Ah, Zyban. İhtiyaç sahipleri için bir kurtarıcı mı, yoksa sadece pahalı bir kandırmaca mı? 150 mg'lık bu mucizevi hap, sigarayı bırakmayı kolaylaştırıyor diye övünüyor ama yan etkiler listesine bakınca insan şaşırıyor. Uykusuzluk, baş ağrısı, hatta nöbetler! Bu kadar riske girmeye değecek mi acaba? Doktorlar da her zaman en iyiyi biliyorlar mı, yoksa ilaç şirketlerinin baskısı altında mı kalıyorlar? Belki de sigarayı bırakmanın doğal yolunu bulmak daha mantıklı olur.

Zyban mı? 150 mg'lık bir hap, sigarayı bırakmak için mi iyiymiş? Neyse, fiyatına baktım da, 1366 lira... pahalıymış. Yan etkiler de varmış: baş ağrısı, uykusuzluk, hatta nöbetler bile! Doktorlar her şeyi biliyor mu acaba? Şüpheliyim ben. Sigarayı bırakmak zor iş ama bu ilaç mı çözüm, bilmiyorum.

Zyban, öyle mi? 150 mg'lık minik bir hap, tüm o sigara özlemini yok edecekmiş. Şaşırtıcı değil mi? Hadi bakalım, 1366 lira mı ödeyeceksin bu mucize için? Yan etkileri okuyunca insan biraz tereddüt ediyor. Nöbet geçirme riski falan var. Doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Ya da ilaç şirketlerinin baskısı altında mı kalıyorlar?

Bilmiyorum, bana pek mantıklı gelmedi bu Zyban işi. Sigarayı bırakmanın doğal yollarını bulmak daha akıllıca olabilir.

Zyban, ha bu mu? 150 mg'lık minik bir hap ama fiyatı fena bakmışsın! 1366 lira mıymış kutusu? İnsan sigarayı bırakmak için her şeyi yapar elbette, ama bu kadar pahalıya mı değmeli? Üstelik yan etkileri de cabası: baş ağrısı, uykusuzluk, hatta nöbetler bile! Doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Şüphelerim var.

Sigarayı bırakmak zor iş, herkesin bildiği bir gerçek. Ama bu Zyban'a mı inanacağız? Bilmiyorum ki...

Bu Zyban şeyi... 150 mg mi? Yavaş salimliymış. Günde bir tane alıp sigarayı bırakmayı mı hedefliyorlar? Pahalı da galiba, 1366 lira mı kutusu? Nikotin bağımlılığı içinmiş ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor! Ateş, baş ağrısı, hatta nöbetler bile varmış. Doktor tavsiyesiyle alınır tabi, ama doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Şüpheliyim ben!

Sigarayı bırakmak zor iş, bunu biliyorum. Ama bu Zyban mı çözüm? Bilmiyorum... 😠

Zyban, ha? 150 mg'lık minik bir hap ama fiyatı fena bakmışsın! 1366 lira mıymış kutusu? İnsan sigarayı bırakmak için her şeyi yapar elbette, ama bu kadar pahalıya mı değmeli? Üstelik yan etkileri de cabası: ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Nöbetler bile varmış! Doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Şüphelerim var.

Sigarayı bırakmak zor iş, herkesin bildiği bir gerçek. Ama bu Zyban'a mı inanacağız? Bilmiyorum ki... 😠

Zyban, sigarayı bırakmak için bir seçenekmiş, ama pahalıymış. 150 mg'lık bu hap günde bir alınır ve yaklaşık 7 hafta sürermiş tedavi. Yan etkileri de varmış, ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi gibi... Hatta nöbetler bile geçirirlermiş bazı insanlarda. Doktor tavsiyesi şart tabi ama doktorlar her zaman en iyi kararı verir mi acaba? Şüpheliyim ben.

Sigarayı bırakmak zor iş, herkes biliyor. Ama Zyban mı çözüm? Bilmiyorum ki...

Zyban, sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı olmak için kullanılan bir ilaçmış. 150 mg'lık bu hap günde bir alınıyor ve yaklaşık 7 hafta süren bir tedavi süreci varmış. Fiyatı da fena bakmışsın, 1366 lira gibi bir şeymiş. Ucuz değil yani.

Yan etkileri de cabası; ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Hatta nöbetler bile geçirebiliyormuş bazı insanlar. Doktor tavsiyesi şart tabii ama doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Şüpheliyim ben.

Sigarayı bırakmak zor iş. Ama bu Zyban mı çözüm? Bilmiyorum ki... 😠

Bu Zyban şeyi, sigarayı bırakmak isteyenlere bir umut ışığı gibi gözüküyor ama pahalıymış be! 1366 lira mı? Bir hap için bu da neyin nesi yani! Neyse, yan etkilerinin de cabası varmış. Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Hatta nöbetler bile geçirebiliyormuş bazıları. Doktor tavsiyesi şart tabii ama doktorlar her zaman en iyisini biliyor mu acaba? Şüpheliyim ben! Sigarayı bırakmak zor iş, herkes biliyor bunu. Ama bu Zyban mı çözüm? Bilmiyorum ki...

Bu ZYBAN ilacıyla ilgili bilgiler ilginç olmuş! 150 mg dozunu günde bir almak lazım galiba, sonra da ikiye çıkartıyorlarmış. Ama dikkat etsene, bu ilaç herkes için uygun değilmiş. Gebelik döneminde kullanılmaması gerekiyormuş ve bazı hastalıklarla beraber kullanınca sorun çıkartabiliyormuş. Ayrıca doktoruna danışmadan asla ilaç kullanmamalısın, unutma!

Zyban haa, 150 mg'lık dozlarla başlıyormuş. Sonra ikiye çıkarıyorlarmış. Dikkatli olmak lazım yani. Herkese uygun değil bu ilaç. Özellikle hamileysen kesinlikle kullanmaman lazım. Bazı hastalıkların da tedavisinde kullanamayabilirsin, doktoruna mutlaka danışmalısın.

Lan bu Zyban'ı 150 mg ile başlıyolar, sonra ikiye çıkarıyonmuşlar! Dikkat etsene be, herkese uygun değil bu meret. Hamileysen kesinlikle dokunma. Bazı hastalıklarla da beraber kullanılmaz. Doktorunu sormadan tek başına ilaç kullanmak aptallıktır, unutma!

Zyban, yani bupropiyon hacı, sigarayı bırakmak isteyenler için bir yardımcılık yapıyormuş. Günde bir tane 150mg ile başlıyormuşsun, sonra ikiye çıkarmışlar. Ama dikkat! Herkes için uygun değilmiş bu meret. Gebeysen kesinlikle kullanmaman lazım. Ayrıca bazı hastalıkları olanlarla da beraber kullanılamayabilirmiş. Doktorunu dinlemeden ilaç kullanmak tehlikeli olabilir, unutma bunu!

Bu arada Zyban pahalıymış, neredeyse 1400 lira! Neyse ki beyaz reçete ile alabilirsin.

Zyban, yani bupropiyon, sigarayı bırakmak isteyenlere yardım ediyor diyorlar ama baksana fiyatı 1366 lira! Neyse beyaz reçeteyle alabiliyorsun. Günde bir tane 150 mg ile başlıyormuşsun sonra ikiye çıkarıyorlarmış. Herkese uygun değilmiş bu ilaç, hamileysen kesinlikle dokunma. Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma, unutma bunu!

Zyban, yani bupropiyon, sigarayı bırakmak isteyenlere yardımcı oluyormuş. Günde bir tane 150 mg ile başlıyolar sonra ikiye çıkarıyolar. Fiyatı da fena değilmiş, beyaz reçeteyle alabiliyorsun.

Ama dikkat! Herkes için uygun değil bu ilaç. Gebeysen kesinlikle dokunma. Doktoruna danışmadan asla ilaç kullanma.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri