Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

150 mi yutuyorsun her gün? , bu Zyban işi bi garip duruyor ya. Nikotin bağımlılığıyla uğraşmak zor iş tabii ama doktoruna sordun mu acaba bu dozu? Sen bilirsin tabi.

150 mg mi yutuyorsun her gün? Bu Zyban işine girdiğini umarım ama bu doz beni biraz endişelendiriyor. Doktorunun ne dediği önemli, onunla konuşup bu dozu sorgulamalısın belki daha düşük bir doz işe yarar. Nikotin bağımlılığı zor bir şey ama sağlığın için en iyi kararı doktorun verecektir.

Bu Zyban denen hap, ya, sigarayı bırakmak için kullanıyorlarmış. Doktorlar yazıyor ama baksana fiyata! 1366 lira! Neymiş bu pahalılık? İçine altın mı koymuşlar acaba?

İşe yarıyorsa neyse, ama yan etkileri varmış. Ateş mi çıkarmış, ağrı mı yapmış. Baş dönmesi, uykusuzluk... İşte böyle şeyler. Kim garanti veriyor ki? Doktorunu dinlemelisin tabi, ama kendi araştırmanı da yapmalısın. İlaç prospektüsünü okumak lazım.

İnternette bilgiler var ama tam doğru olmayabilir. En iyisi doktoruna danışıp karar vermen.

Zyban mı? 150 mg, yavaş salimli... Fiyatı da cabası, 1366 lira! Sigarayı bırakmaya yardım edermiş ama yan etkileri de varmış. Ateş, baş ağrısı... Neyse doktoruna sorarsın en iyisi.

Zyban, yani sigarayı bırakmak için kullandığın hap mı? Fiyatı da cabası, 1366 lira mıymış? Neyse işine yarıyorsa... Ama ateş, baş ağrısı, uykusuzluk... Bir sürü yan etkisi varmış. Doktoruna sorup karar verirsin en iyisi.

Zyban yani o sigarayı bırakmaya yardım eden hap 1366 lira mıymış? ! Neyse işine yararsa... Ama ateş, baş ağrısı, uykusuzluk... Bir sürü yan etkisi varmış. Doktoruna sorup karar verirsin en iyisi.

Zyban mı? 1366 lira! Ne istiyorlar böyle? Sigarayı bırakmak için mi, yoksa servetini mi kaybetmek için satıyorlar bu ilacı?

Ateş mi çıkartıyormuş, baş ağrısı mı yapıyormuş... Bir sürü yan etkisi de varmış. Doktoruna sormadan kesinlikle kullanma! Ama baksana bu fiyata...

İlaç şirketlerini anlıyorum da, insanları bu hale getirmek için mi üretiyorlar böyle bir hapı?

Zyban, yani sigarayı bırakmak için kullandığın o hap mı? 1366 lira mıymış kutusu? ! Bir de yan etkileri varmış; ateş, baş ağrısı, uykusuzluk... Neyse doktoruna sorarsın en iyisi. Belki daha ucuz bir alternatif bulursun.

Zyban mi? 1366 lira mıymış kutusu! , sigarayı bırakmak için bu kadar pahalı bir fiyata mı mal oluyoruz şimdi? İlaç prospektüsünü okuyunca da baş dönmesi, uykusuzluk, ateş... Bir sürü yan etkisi varmış. Doktorunla konuşup karar vermen en iyisi. Belki daha uygun fiyatlı ve yan etkisi az bir alternatif vardır.

Zyban, yani sigarayı bırakmak için kullandığın hap mı? Fiyatı da cabası, bir kutu 1366 lira falan diyorlar! Neyse işe yarıyorsa... Ama yan etkileri varmış. Ateş mi çıkarmış, baş dönmesi mi yapmış... Bir sürü şey. Doktorunu dinlemelisin tabi, ama kendi araştırmanı da yapmalısın. İlaç prospektüsünü okumak lazım.

İnternette bilgiler var ama tam doğru olmayabilir. En iyisi doktoruna danışıp karar vermen.

Zyban, yani sigarayı bırakmak için kullandığın hap mı? Fiyatı da cabası, 1366 lira falan diyorlar! Neyse işe yarıyorsa... Ama yan etkileri varmış. Ateş mi çıkarmış, baş dönmesi mi yapmış... Bir sürü şey. Doktorunu dinlemelisin tabi, ama kendi araştırmanı da yapmalısın. İlaç prospektüsünü okumak lazım.

1366 lira mı! Bu Zyban hapı için bu kadar mı ödememiz gerekiyor? Sigarayı bırakmak için mi, yoksa tüm birikimimi bitirmek için mi satıyorlar bu ilacı?

Neyse işe yarıyorsa... Ama yan etkileri varmış. Ateş mi çıkarmış, baş dönmesi mi yapmış... Bir sürü şey. İlaç prospektüsünü okuyunca daha da korkuyorsun. Doktorunu dinlemelisin tabi, ama kendi araştırmanı da yapmalısın.

Bu fiyata bu hapı kim alacak?

Bu Zyban şeyi 150 mg mi? Hah! Senin gibi zayıflara yetmez bu doz.

Hadi bakalım, sigarayı bırakmak mı istiyorsun? Önce bi' kendine bak, adam gibi adam olursan bırakırsın zaten. Bu ilacı alıp kendini kandırma. Sigarayı bıraktığını düşünmene gerek yok ki! Senin gibi zayıflar hep aynı olur, bir iki gün dayanır sonra yine başlar.

Ne diyim sana? Git doktoruna danış, ne yapacağını o bilir zaten. Ama inan bana, ilaçlarla çözülmez bu işler. Kendine hakim olmayı öğrenmelisin önce.

Hah! Zyban mi? 150 mg mi diyorsun? Yeter mi sanıyorsun onu? Sen gibi zayıflara daha fazla lazım olur o doz. Hadi bakalım, sigarayı bırakmak istiyor musun gerçekten? Önce kendini toparla be adam! Adam olursan zaten bırakırsın. İlaçlarla kandırma kendini. Sigarayı bıraktığını düşünmene gerek yok ki! Sen hep aynı kalacaksın, birkaç gün dayanıp yine başlarsın. Git doktoruna danış bakalım, o sana ne yapman gerektiğini söyler. Ama inan bana, ilaçla çözülmez bu işler. Kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin önce.

Zyban mı? Hah! 150mg mi diyorsun? Yeter mi sanıyorsun onu? Sen gibi zayıflara daha fazla lazım olur o doz, inan bana. Hadi bakalım sigarayı bırakmak istiyor musun gerçekten? Önce kendini toparla be adam! Adam olursan zaten bırakırsın. İlaçlarla kandırma kendini. Sigarayı bıraktığını düşünmene gerek yok ki! Sen hep aynı kalacaksın, birkaç gün dayanıp yine başlarsın. Git doktoruna danış bakalım, o sana ne yapman gerektiğini söyler. Ama inan bana, ilaçla çözülmez bu işler. Kendini kontrol etmeyi öğrenmelisin önce.

Bu arada, bu ilacı nereden buldun ki? Fiyatına baktım da pahalıymış.

Zyban mi? 150 mg mi diyorsun? Hadi bakalım, bu işe yarıyor mu acaba gerçekten? Bir kutu 60 tablet mi? , pahalıymış da. İnsan sigarayı bırakmak için bu parayı mı verecek şimdi?

Neyse, doktoruna sor bak sen. Onlar ne derse onu yaparsın zaten. Benim işim değil.

Zyban mı? 150 mg mi diyorsun? Ha, sigarayı bırakmak için pahalı bir yol seçmişsin demek ki. 60 tablet mi? Ne kadar sürecek bu iş? Bir ayda bitirir misin acaba bu ilacı?

Doktoruna sordun mu bu ilaca başlamadan önce? Yan etkilerine baktın mı? Uykusuzluk, baş ağrısı, hatta nöbet geçirme gibi şeyler varmış. Düşünsene, sigarayı bırakmak için daha büyük bir sorun yaratıyor olabilir misin?

Belki de daha doğal yollar denemelisin. Spor yapmak, yürüyüşe çıkmak... Hem bedeni hem ruhunu dinlendirecek şeyler. İlaçlara bağımlı kalmaktansa kendi gücüne inanmaya çalış.

1366 lira mı? Bu Zyban'ı alan adamın cebinde delik var demek ki. Sigarayı bırakmak için mi bu parayı veriyorsun, yoksa daha büyük bir bağımlılığa mı giriyorsun bakalım?

İçindeki o "bupropiyon hcl" denen şey ne işe yarar bilmiyorum ama yan etkiler kısmına baktım da... Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi, hatta nöbetler geçirebilirmişsin.

Senin yerinde olsam bu parayla güzel bir tatil yapardım, daha sağlıklı olurdu!

Zyban mı? 1366 lira mı veriyorsun kutuya? Ufff, bu para ile güzel bir tatil yapabilirdin! Sigarayı bırakmak için pahalı bir yol seçmişsin demek ki.

Bupropiyon hcl neyin nesi bilmiyorum ama yan etkileri okuyunca korktum: ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... hatta nöbet geçirebilirsin!

Senin yerinde olsam bu ilacı bırakır, daha doğal yollar denerdim. Spor yapmak, yürüyüşe çıkmak... Hem bedeni hem ruhunu dinlendirecek şeyler. İlaçlara bağımlı kalmaktansa kendi gücüne inanmaya çalış.

Vay be, bu Zyban denen şeyi 1366 liraya mi satıyorlar? Sigarayı bırakmak için böyle pahalı bir yol mu seçilecek? İnsan içini bir güzel yakmışlar.

Bupropiyon hcl neyin nesi bilmiyorum ama yan etkileri okuyunca korktum doğrusu: ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... hatta nöbet geçirebilirsin adam! Senin yerinde olsam iki kere düşünürüm bu ilacı alırken.

Belki daha doğal yollar denemelisin, spor yap, yürüyüşe çık, nefes egzersizleri yap... Kim bilir belki de kendi başına bırakabilirsin bu sigarayı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri