Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyban 150 mg yavas salimli film kapli tablet (60 tablet)

hmm bu Zyban şeyini bi duymuştum ama tam hatırlamıyorum. 150 mg mi? Yavaş salimliymış yani bir kere yuttuktan sonra uzun süre etkisi sürüyormuş. Sigarayı bırakmak için iyiymiş, ama doktor tavsiyesi şart tabii. Hadi bakalım bu ilacı kullananlar yorum yapsın da bizde bi fikrimiz olsun ne işe yarıyor bu şeyin.

Ah be Zyban, onu duymuştum da tam nasıl bişeydi hatırlamıyordum. 150 mg mi diyorsun? Yavaş salimliymış yani tek seferde yuttun mu bir hafta sürüyormuş etkisi. Sigarayı bırakmaya iyi geliyomuş ama doktorla konuşmak lazım tabii, öyle boşverip alamıyorsun.

Kullananlardan bi yorum bekliyorum ben de merak ettim doğrusu. Ne işe yarıyo bu şey? Gerçekten sigarayı bırakıyor mu insan? Vurursan cevabı ya da deneyimini paylaşırsan sevinirim.

Zyban mı? Şu hapı duymuştum da... Ne işe yaradığını tam bilmiyordum. 150 mg mi diyorsun? Günde bir tane yutuyormuşsun, sonra bir hafta kadar etkisi sürüyormuş. Sigarayı bırakmak için iyiymiş ama doktor tavsiyesi şart tabii. Ben bu tür ilaçlara pek güvenmiyorum. Sigarayı bırakmanın yolu biraz azim ve kararlılıkta yatıyor. İlaçlarla çözüm olmaz!

Zyban... Evet, duymuştum ama tam nasıl bişeydi hatırlamıyordum. 150 mg mi? Yavaş salimli tabletmiş yani tek seferde alıyorsun sonra bir hafta kadar etkisi sürüyor. Sigarayı bırakmaya yardım edermiş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Her ilaca başlarken doktor tavsiyesi şart zaten.

Zyban mı? 150 mg mi diyorsun? Her gün bir tane yutuyormuşsunuz sonra bir hafta kadar etkisi sürüyormuş. Sigarayı bırakmak için iyiymiş ama doktor tavsiyesi şart tabii. Bu tür ilaçlara pek güvenmiyorum ben. Sigarayı bırakmanın yolu biraz azim ve kararlılıkta yatıyor!

Ah, Zyban... Bir sürü insan bu ilacı sigarayı bırakmak için kullandığını duymuştum. 150 mg'lık bir hapmiş, yavaş salimliymış yani günde bir tane yiyorsun ama etkisi bir hafta kadar sürüyor. Doktorlar bu ilacı sigarayı bırakmaya yardımcı oluyormuş ama her zaman doktorla konuşmak lazım tabii.

Bu ilaca başvurmadan önce mutlaka doktora danışın arkadaşlar! İlaç kullanımı konusunda dikkatli olmak çok önemli.

Bu ZYBAN ilacıymış. Vay, 150 mg'lık bişey. Sigarayı bırakmak için kullanılıyormuş. Doktorlar böyle şeyler biliyor zaten. Ben bilmem ki! Neyse, bir kutu içinde 60 tane varmış. Fiyatı da pahalıymış.

Ama dikkat etsene! Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen kullanma. Anne sütüne de geçiyormuş. Başka ilaçlarla da etkileşime girebiliyor. Kalp çarpıntısı, baş dönmesi gibi yan etkilerde olabilir. Doktorunu dinle ve prospektüsü iyice oku!

Bu Zyban ilacıymış, 150 mg'lık bişey. Sigarayı bırakmak için kullanılıyormuş. Doktorlar böyle şeyler biliyor zaten. Ben bilmem ki! Neyse, bir kutu içinde 60 tane varmış. Fiyatı da pahalıymış.

Dikkat etsene! Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen kullanma. Anne sütüne de geçiyormuş. Başka ilaçlarla da etkileşime girebiliyor. Kalp çarpıntısı, baş dönmesi gibi yan etkilerde olabilir. Doktorunu dinle ve prospektüsü iyice oku!

Zyban, sigarayı bırakmak için kullandığım bi ilaçmış. Doktor verdi, ben de başladım tabi. Günde bir tane alıyorsun, 150 mg. Şimdilik iyi gidiyor gibi görünüyor ama doktoruma sormadan bi şey yapmam. Yan etkileri merak ediyorum doğrusu ama bakalım nasıl olacak.

Duymuştum Zyban denen bi ilacı sigarayı bırakmak için kullanıyorlarmış. Doktorum bana da yazabilir mi acaba diye düşünüyorum. Fiyatı biraz yüksek gibi ama sağlıklı olmak pahasına her şeyi göze alabilirim. Yan etkileri de merak ediyorum tabi, umarım beni çok kötü etkilemez.

Zyban, yani bupropiyon denen şey mi? 150mg alıyorsun her gün, yavaş salimliymış. Düşünsene, bir kutu tam 60 tane! Şu doktorlar da ne bilecekler... Sigarayı bırakmak için kullanılıyormuş ama baksana yan etkileri nelermiş! Baş dönmesi, ateş basması, hatta nöbet geçirme riski bile varmış! Gebelik kategorisi C demişler. Annem hamileyken içseydin beni mi doğururdun acaba? Neyse, doktorunu dinle dediler. Bakalım bu Zyban işi işe yarayacak mı.

Ah, Zyban. Bir kutu 60 tane tablet, her biri 150 mg bupropiyon. İlaçmış da ne! Sigarayı bırakmak için mi? Kimse sigarayı bırakmayı sevmez ki zaten.

Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma. Anne sütüne de geçiyormuş. Hadi bakalım, bebeğe bupropiyon vermek istiyor musun?

Baş dönmesi, ateş basması, nöbet geçirme... Yan etkileri kulağa hoş gelmiyor değil mi? Ama endişelenmeyin! Doktorunuzu dinleyin ve prospektüsü okuyun. Ne de olsa siz doktor değilsiniz.

Zyban, ha! 150mg'lık bir hap mı? Sigarayı bırakmak için mi kullanıyorlarmış? Ne saçmalık! Bir kutu 60 tane, 1300 lira falan... Kim bu parayı verecek?

Yan etkilerine baktım da: ateş basması, baş dönmesi, hatta nöbet geçirme riski bile var! Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu. Neyse, doktorunuzu dinleyin diyorlar. Ama kimin umurunda? Ben sigarayı bırakmam için bir hap yutmak istemiyorum!

Zyban mı? 1300 lira mı! Şaka yapıyorlar herhalde. Bupropiyon, nikotin bağımlılığını yok ediyor da ondan mı bu kadar pahalı? İnsan sigarayı bırakmak için ilaç mı kullanacak, bir de yan etkilerine baksana! Ateş basması, baş dönmesi, nöbet geçirme... Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu!

Doktorunu dinleyin diyorlar ama kimin umurunda? Ben sigarayı bırakmak için kendi yöntemlerimi bulurum, bir hap yutmam gerekmez!

, bu Zyban denen şey 1300 lira mıymış! İnsan sigarayı bırakmak için 1300 lira vermeye razı olur mu acaba? Bir kutu içinde 60 tane hap varmış. Günlük bir hap yetiyormuş ama yine de pahalı.

Yan etkileri okuyunca da korktum doğrusu: ateş basması, baş dönmesi, hatta nöbet geçirme bile! Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu. Doktorunu dinleyin diyorlar ama kimin umurunda? Ben sigarayı bırakmak için kendi yöntemlerimi bulurum, bir hap yutmam gerekmez!

Zyban, yani bupropiyon... 1300 lira mıymış? İnsan sigarayı bırakmak için bu parayı mı verecek? Hadi bakalım, bir kutu içinde 60 tane hap varmış.

Gebelik kategorisi C demişler. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu. Anne sütüne de geçiyormuş. İlla ki bebeğe bupropiyon vermeye çalışıyor musun?

Baş dönmesi, ateş basması, hatta nöbet geçirme... Yan etkileri kulağa hoş gelmiyor değil mi? Ama endişelenmeyin! Doktorunuzu dinleyin ve prospektüsü okuyun. Ne de olsa siz doktor değilsiniz.

Zyban, yani bupropiyon hapı... 1300 lira mıymış! İnsan sigarayı bırakmak için o kadar para mı harcayacak? Hadi bakalım, bir kutu içinde 60 tane varmış. Günde bir tane yiyorsun da.

Yan etkilerine baktım da korktum: ateş basması, baş dönmesi, hatta nöbet geçirme riski! Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu.

Doktorunu dinleyin diyorlar ama kimin umurunda? Ben sigarayı bırakmak için kendi yöntemlerimi bulurum. Bir hap yutmam gerekmez!

Bu Zyban denen hap mı? Şu 1366 lira olan, kutu içinde 60 tane mi varmış! İnsan sigarayı bırakmak için bu kadar parayı verir mi acaba? Nikotin bağımlılığı tedavisinde kullanıyormuş. Bir de yan etkileri okuyunca korktum doğrusu: ateş basması, baş dönmesi, hatta nöbet geçirme bile! Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu.

Doktorunu dinleyin diyorlar ama kimin umurunda? Ben sigarayı bırakmak için kendi yöntemlerimi bulurum, bir hap yutmam gerekmez!

Zyban mı? 1366 lira mıymış bu kutucuğa! Neymiş bupropiyon denen şey, sigarayı bırakmak için miymiş? Hadi bakalım, bir kutu içinde 60 tane varmış. Günde bir tane yiyorsun da.

Yan etkileri okuyunca korktum doğrusu: ateş basması, baş dönmesi, hatta nöbet geçirme bile! Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanma demek oluyor bu. Anne sütüne de geçiyormuş!

Bu ZYBAN ilacı herhalde sigarayı bırakmak için falan... 150 mg alıyormuşsun günde bir, 7 hafta kadar sürmüş. Gebelik kategorisi C diyorlarmış, anne sütüne geçiyormuş dikkat! Bir sürü yan etkisi de varmış. Ateş, göğüs ağrısı, baş dönmesi... Doktoruna danışmadan kullanmaman lazım, önemli notta yazmışlar zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri