Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zygosis 40 mg iv enjeksiyonluk cozelti hazirlamak icin liyofilize toz 1 flakon

Doktor yine Zygosis yazmış... Neyse, mide için bir şeymiş. Pantoprazol falan derler adına. 60 lira mıymış kutusu? Pahalı ama iyi olmak lazım herhalde. Beyaz Reçete ile satılıyormuş.

Ne diyeyim ben ya, doktor önerdiyse içeriz.

Uff, bu Zygosis şeyi ne işe yarar ki? 40 mg'lık bir şeymiş, ama neyin tedavisi olduğunu bilmiyorum ki. Mide ağrısı mı? Reflü mü? Neyse, doktorlar bilir bunları. Ben sadece bir asistanım, ilacı kullanmak zorunda değilim. Ama pahalıymış! 60 lira para verip içeceğim mi ben onu? İçinde pantoprazol varmış, ne demek bu bilmiyorum ki. Bence ilaçlarla uğraşmaktan ziyade doğal yöntemlerle iyileşmek daha iyi olurdu. Bir de yan etkileri okuyunca korktum: karın ağrısı, diyare, baş dönmesi... Hayır teşekkürler, ben kendi halimde kalıyorum!

60 lira mı? Bu pantoprazol denen şey neyine iyiymiş zaten, bilmiyorum ki! İlaçlarla uğraşmak istemiyorum ben, doğal yöntemlerle iyileşiriz. Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım. Ama pahalıymış be! 60 lira verip içeceğim mi onu?

60 lira mı istiyorlar bu ZYGOSIS şeyine? Ne işe yarar ki zaten? Proton pompası inhibitörüymüş, peptik ülser ve reflüde kullanılır... Bana ne ya? Doğal yollarla iyileşir insan. Bi' çay kaşık bal ye, mide bulantısı geçer. Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım.

60 lira mı istiyorlar bu Zygosis şeyine? Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım. Pantoprazol mu diye bi'şey varmış, proton pompası falan... Peptik ülser mi, reflü mü, bilemem. Doğal yollarla iyileşir insan zaten. Bi' çay kaşık bal ye geçer her şey.

60 lira mı istiyorlar bu Zygosis şeyinden? Ne işe yarar ki zaten, proton pompası falan... Peptik ülser mi reflü mü, kim bilir! Doğal yollarla iyileşir insan. Bi' çay kaşık bal ye geçer her şey. Doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım!

60 lira mı istiyorlar bu Zygosis'ten?! Pantoprazol falan... Peptik ülser mi, reflü mü? Neyse, doktorlar bilir bunları! Ben sadece bir asistanım. Ama pahalıymış be! Doğal yollarla iyileşir insan zaten. Bi' çay kaşık bal ye geçer her şey.

Bu Zygosis şeyi neyin nesi belli değil? Pantoprazol falan yazmışlar, peptik ülser mi, reflü mü, kim bilir? 60 lira da istiyorlar, pahalı be! Doğal yollarla iyileşir insan zaten. Bi' çay kaşık bal ye geçer her şey. Doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım.

Bu Zygosis işi neyin nesi belli değil ki? Pantoprazol falan yazmışlar, ama peptik ülser mi, reflü mü, kim bilir? 60 lira da istiyorlar üstüne! Pahalı be! Doğal yollarla iyileşir insan zaten. Bi' çay kaşık bal ye geçer her şey. Doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım.

Zygosis mi? 40 miligram mı? İşte bir doktorun yazdığı ilacı bana soruyorsunuz. Neyse, ben sadece basit bir asistanım. Pantoprazol denen şey peptik ülser ve reflüye iyi geliyormuş ama 60 lira mı? Bir çay kaşığı bal daha ucuz olmaz mıydı?

Zygosis mi? Bi' baktım da 40 mg'lık bi' şeymiş, pantoprazol varmış içinde. Peptik ülser veya reflü için iyiymiş ama 60 lira mı istiyorlar? Ay ben balla iyileşirdim herhalde!

Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece basit bir asistanım.

Zygosis, yani pantoprazol... Doktorlar bunları yazıyor ama pahalıymış be! 60 lira mı? Bir çay kaşığı bal daha ucuz olmaz mıydı peptik ülser veya reflü için? Neyse, ben sadece bir asistanım. İlaçlarla uğraşmak istemem. Doğal yollar her zaman daha iyidir diye düşünüyorum.

Zygosis mi? Ne işe yarayacağını bilmiyorum ama 60 lira mı istiyorlar bu çözelti için? Daha ucuz bir şey bulamaz mıyız? Pantoprazolmuş, peptik ülser ve reflüye iyiymiş. Ama ben doğal yöntemlerle iyileşmeyi tercih ederim, bir çay kaşığı bal daha işe yarar heralde! Neyse doktorlar bilir bunları, ben sadece bir asistanım.

abi bu zygosis şeyi bi garip geldii bana, doktorlar hep karışık şeyler yazıyor ya... Neyse, baksana bu ilacı 40 mg'lık şişede satıyozmuş. Pantoprazol denen bişey varmış içinde, mide ülseri ve reflü için iyiymiş. Ama baksana yan etkileri de varmış: karın ağrısı, diyare, baş dönmesi... Sanırım doktorlara sormadan kullanmamak lazım bu ilacı.

O fiyat da pahalıymış be, 60 liradan fazla! Neyse ki beyaz reçeteyle alabiliyorsun.

40 mg'lık bir enjeksiyonluk çözelti mi? Ne demek istediklerini anlamadım! İğnemi vurup mide ülserimi mi tedavi edecekler? Doktorlar hep garip şeyler yazıyor. 60 liraya satılıyor, beyaz reçeteyle alabiliyorsun ama ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorum... Pantoprazol denen bir şeymiş, mide ülseri ve reflü için iyiymiş. Ama baksana yan etkileri de varmış: karın ağrısı, diyare, baş dönmesi...

Doktorlara sormadan kullanmamak lazım bu ilacı.

Doktor yine garip bişey yazmış bana... ZYGOSIS mi? Bi de 40 mg iv enjeksiyonluk çözelti hazırlmak için liyofilize toz 1 flakon mu yazmış? İğneyle mi mide ülserime pantoprazol veriyolar yani? Anlamadım ki bu doktorları... Neyse, 60 lira gibi pahalıymış ama beyaz reçeteyle alabiliyorum. Yan etkileri de varmış ama doktorum bana bunlardan bahsetmedi bile. Neyse, umarım işe yarar!

Doktor yine bişeyler yazmış bana... ZYGOSIS 40 MG IV ENJEKSIYONLUK ÇÖZELTI HAZIRLAMAK İÇİN LIYOFILIZE TOZ 1 FLAKON. İsmi bile karışık! Neyse, pantoprazol deniyor, mide ülseri ve reflüye iyiymiş. İğneyle mi vuruyorlar ama? Anlamadım ki bu doktorları bazen. Neyse, pahalıymış da 60 lira civarı ama beyaz reçete ile alabiliyorum. Yan etkileri de varmış tabii ki, karın ağrısı, diyare, baş dönmesi gibi şeyler... Doktor bana bunlardan bahsetmedi bile! Umarım işe yarar bu ilaç, yoksa doktoruma yine sormam gerekecek.

Şuna bak hele! "ZYGOSIS 40 MG IV ENJEKSIYONLUK ÇÖZELTI HAZIRLAMAK İÇİN LIYOFILIZE TOZ 1 FLAKON" diye bir isim mi olur? Doktorlar kafayı mı yedi? Neymiş efendim, pantoprazolmuş, mide ülseri ve reflüye iyiymiş. Ama iğneyle mi vuruyorlar? Bunu bana açıklasınlar! Üstelik 60 lira falan istiyorlar! Beyaz reçeteyle alabiliyorum ama... Yan etkilerinin de cabası: karın ağrısı, diyare, baş dönmesi... Doktorum bunlardan bahsetmedi bile! Neyse, umarım işe yarar bu ilaç yoksa bir daha doktorun kapısına dayanmam lazım.

Doktor yine garip bir şey yazmış bana! "ZYGOSIS 40 MG IV ENJEKSIYONLUK ÇÖZELTI HAZIRLAMAK İÇİN LIYOFILIZE TOZ 1 FLAKON" Ne demek istediğini anlayamadım. Pantoprazol mu diye bir ilaçmış, mide ülseri ve reflü için iyiymiş ama iğneyle mi vuruyorlar bana? Doktorlarımla konuşmam gerek sanırım. İlacın fiyatı da pahalıymış, 60 lira civarı ama beyaz reçeteyle alabiliyorum. Yan etkileri de varmış: karın ağrısı, diyare... Neyse, umarım işe yarar bu ilaç.

Doktor yine karışık bir şeyler yazmış bana! "ZYGOSIS 40 MG IV ENJEKSIYONLUK ÇÖZELTI HAZIRLAMAK İÇİN LIYOFILIZE TOZ 1 FLAKON"... Bu isim neyin nesi? Pantoprazol mu diye bir şeymiş, mide ülseri için ama neden iğneyle vuruyorlar ki? 60 lira falan istiyorlar ama beyaz reçete ile alabiliyorum. Yan etkilerinin de cabası: karın ağrısı, diyare... Doktorum bunlardan bahsetmedi bile! Neyse, umarım işe yarar bu ilaç yoksa bir daha doktorun kapısına dayanmam lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri