Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zykadia 150 mg 150 kapsul

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia boku için? 150 kapsül mü? Beyaz Reçete de mi lazım? Neyin kafası bu böyle? Doktorlara sormak gerek herhalde, ben bi siktir ettim zaten.

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia'dan? 150 kapsül mü varmış içinde? Beyaz Reçete de mi lazım? Bu ne saçmalık böyle! İnsanlar hastalıkla boğuşurken bunları mı düşünmek zorunda kalacak? Doktorlara sormak lazım herhalde, belki bir açıklaması vardır ama bu fiyatlar insanı çileden çıkarıyor.

Yok artık, bu Zykadia denen ilacı 90 bin liraya mı satıyorlar? 150 kapsül mü varmış içinde? Beyaz Reçete de mi lazım? İnsan hasta olduğu zaman bunları mı düşünmek zorunda kalacak? Doktorlara sormak lazım herhalde, belki bir açıklaması vardır ama bu fiyatlar insanı çıldırtır valla.

90 bin lira! Neyi satıyorlar bu insanlar? Zykadia denen şeyi mi? 150 tane kapsül mü? Beyaz Reçete de istiyorlarmış. İlaç şirketleri insanları soyup soğana çeviriyor, bu kadar pahalı ilaç nasıl olabilir ki? Hasta insanlar zor durumda kalırken böyle fiyatları nasıl makul bulabiliyorlar?

Ah be, ZYKADİA bu mu? 150 mg'lık bir sürü kapsülü varmış. 90 bin liraya satıyorlarmış! ! Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktorla konuşmak lazım heralde. Bu ilacı kim kullanıyor acaba?

Ne yani, önemli not mu yazmışlar? Doktorunuza danışın diye mi söylüyorlar? Doğru yapmışlar zaten!

Yok artık bu Zykadia 150 mg'lık kutu ne kadar pahalıymış! 90 bin lira mı? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktor tavsiyesi şart. Kimler kullanıyor acaba bu ilacı? Doktorunuza danışın uyarısı haklı.

İlaç fiyatları gerçekten uçmuş durumda, insan merak ediyor hangi hastalıklar için kullanılıyor bu ilaç ve kimler ulaşabiliyor ona.

Bu Zykadia ilacı gerçekten pahalıymış. 90 bin lira! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gitmek gerekiyor. Kimler kullanıyor acaba bu ilacı? Doktorunuza danışın uyarısı çok doğru, ilaçlar ciddi işler.

İlaç fiyatları her geçen gün artıyor maalesef. Umarım herkese ulaşabilir hale gelir bu ilaçlar.

90 bin lira mı? Bu Zykadia ilacı gerçekten pahalıymış. 150 mg'lık kutuyu beyaz reçeteyle alıyorsunuz, demek ki doktora görünmek gerekiyor. Ama acaba kimler kullanıyor bu ilacı? Doktorunuza danışın uyarısı boşuna değil. İlaçlar önemli işler!

Bu fiyatlarla insan merak ediyor hangi hastalıklara iyi geliyormuş bu ilaç. Umarım herkes ulaşabilir hale gelir bir gün.

bu Zykadia ilacı pahalıymış! 90 bin lira mı? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki doktor kontrolü şartmış. Kimler kullanıyor acaba, merak ediyorum doğrusu... Doktorunuza danışın uyarısı boşuna değilmiş zaten. İlaçlar ciddi işler!

90 bin lira mı?! Bu Zykadia denen ilaç bir servet! Kim bu parayı verecek? Sadece zengin hastalar mı iyileşebiliyor?

Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor kontrolü şartmış. Ama bu fiyatlarla insan doktoruna bile gidemiyor olacak. İlaçlar herkese ulaşabilmeli, hayat kurtarıcı şeyler bunlar!

90 bin lira mı? Bu Zykadia ilacıyla ilgili haberleri duydum ama o fiyat gerçekten uçuk. Neyse ki doktor reçetesi gerekiyor, herkes kolay kolay alamıyor.

Belki etkili bir ilaçtır ama bu fiyata kim alır ki? İlaçlar pahalı oluyor artık, insan iyileşmek için servet mi ödeyecek?

90 bin lira mı? Bu Zykadia ilacıyla ilgili haberleri duydum da... Bi kutuya o kadar para verilir mi yani? Neyse ki doktor reçetesi lazım, herkes kolay kolay alamaz. Ama yine de bu fiyatlar uçuk. İlaçlar pahalı oluyor artık, insan iyileşmek için servet mi ödeyecek?

, bu Zykadia ilacı neredeyse yüz bin liraya satıyormuş! 150 mg'lık bir kutuya bu kadar para vermek... İnsan iyileşmek için servet mi ödeyecek? Neyse ki doktor reçetesi gerekiyor, herkes kolay kolay alamaz. Ama yine de bu fiyatlar uçuk gibi.

bu Zykadia ilacı pahalıymış! 90 bin lira mı? Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani doktora gitmek lazım. Kimler kullanıyor acaba bu ilacı? Doktorunuza danışın uyarısı haklı. İlaçlar ciddi işler.

İlaç fiyatları her geçen gün artıyor maalesef. Umarım herkese ulaşabilir hale gelir bu ilaçlar.

90 bin lira mı istiyorlar bu Zykadia'dan? Ne demek istiyorlar, kimin parası varmış böyle şeylere! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, yani zaten doktor onayı şart. Kimler kullanıyor bu ilacı bilmiyorum ama pahalı ilaçların çoğunlukla zengin hastalara faydası oluyor diye düşünüyorum. Doktorunuza danışın uyarısı boşuna mı yapılıyor sanıyorsunuz? İlaçlar ciddi iş!

Zykadia, ha? 90 bin liraymış kutuya... Bir sürü kapsül varmış içinde. Beyaz reçeteyle satılıyormuş. Doktorlar yazıyor demek ki. Kimler kullanıyor acaba bu ilacı, merak ediyorum doğrusu... İlaçlar pahalı oluyor artık.

, bu Zykadia denen ilaç tam bir servet! 90 bin lira mı? Bir kutuya o kadar para verilir mi insan merak ediyor! Doktor reçetesi gerekiyor demek ki herkes kolay kolay alamıyor. Neyse ki öyle... Ama yine de bu fiyatlar uçuk gibi. İlaçlar pahalı oluyor artık, insan iyileşmek için servet mi ödeyecek?

, bu Zykadia ilacı neredeyse yüz bin liraya satıyormuş! Bir kutuda 150 kapsül varmış ve seritinib adlı bir madde içeriyormuş. Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki doktor onayı gerekiyor. Kimler kullanıyor acaba bu ilacı? Fiyatı öyle uçuk ki insan merak ediyor... İlaçlar pahalı oluyor artık, iyileşmek için servet mi ödeyecek insanlar?

Bu Zykadia ilacı,mış yani 150 mg'lık kutularda satılıyormuş. 89 bin liraya falan satıyorlarmış. İşe yarayıp yaramadığını bilmiyorum ama pahalıymış be!

Doktorla konuşmadan kullanma diyor ya, haklılar herhalde. Kim bilir neler olur?

Yahu bu Zykadia ucuz mu? 150 tane kapsül için 90 bin lira mı istiyorlar? İnsan kendini iyi hissetmek için mi fakir edecekler yoksa? Doktorla konuşmadan kullanmamaları boşuna yazmamışlar herhalde. Kim bilir neler olur insanın vücudunda... Bu ilacı kim alıyor merak ediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri