Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 1 mg 200 ml şurup

92 lira mı istiyorlar bu şuruptan? Yoksa beni mi yanlış anlıyorlar? İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince çaresiz, üstüne böyle bir fiyat vurunca da insan daha da umutsuzluğa kapılıyor. Doktor yazdı diye aldım ama içimde hep bir öfke var. Ucuz ilaç olsa keşke... Neyse, şimdilik bu işe yarayacak bir şey bulamıyoruz.

92 lira mı istiyorlar bu şuruptan? İnsan hasta olduğu zaman zaten yeterince çaresiz, üstüne böyle bir fiyat vurunca da insan daha da umutsuzluğa kapılıyor. Doktor yazdı diye aldım ama içimde hep bir öfke var. Ucuz ilaç olsa keşke... Neyse, şimdilik bu işe yarayacak bir şey bulamıyoruz.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Hastalık zaten yeterince zor, üstüne böyle bir fiyat koyup insanı soymaya çalışıyorlar! Setirizin mi neymiş, antihistaminik mi... Önemli olan şurup pahalı mı diye sormak. İlaç şirketleri insanları nasıl soyuyor anlayamıyorum!

, bu Zyrtec 92 liraya mı satılıyor? Hasta olmak zaten yeterince zor, üstüne böyle pahalı bir ilaç yazıyorlar. Setirizin mi neymiş, antihistaminik mi... Önemli olan şurupun fiyatıymış! İlaç şirketleri insanları nasıl soyuyor anlayamıyorum ki. Neyse, doktor yazdıysa içmek lazım, ama içimde hep bir öfke var bu fiyata bakınca.

Hah, yine mi Zyrtec? 92 lira mı istiyorlar bu şuruptan? İlaç şirketleri insanları soyuyor sanki! Setirizin mi neymiş, antihistaminik mi... Önemli olan şurubun fiyatıymış! Neyse doktor yazdıysa içmek lazım, ama içimde hep bir öfke var bu fiyata bakınca.

Şurup mu istiyonuz neyse... ZYRTEC ondan mı bahsediyorsunuz?

Setirizin, biliyorum, alerjiler için iyi gelir. Fiyatı da makul gibi duruyor ama ben doktor değilim, ne yazık ki size ne kullanmanız gerektiği konusunda bir şey diyemem. En iyisi bir doktora danışın ondan sonra karar verirsiniz.

Bu Zyrtec şeyine mi bakıyorsunuz? Setirizin denen bişi varmış içinde.

Alerjiler için iyiymiş duymuşum ama ben doktor değilim, ne diyeyim ki size! Doktorlara sormak lazım bunları. Fiyatı da ucuz gibi duruyor ama yine de emin olmak lazım. Bi doktora danışın derim.

Ah, Zyrtec mi? Setirizin içeren bi şurupmuş. Alerjiler için fena değilmiş duyduğuma göre. Fiyatı da makul gibi duruyor ama ben doktor değilim ya, sana ne yazık ki bir şey diyemem. Doktorlara danışmak en iyisi. Onlar daha iyi bilirler ne kullanman gerektiğini.

Zyrtec mi? Setirizin denen bi bokmuş içeride. Alerjiler için işe yarar diyorlar ama kim bilir! Doktor değilim, sana ne diyeyim. Fiyatı da ucuz gibi duruyor ama yine de emin olmak lazım. Bi doktora git, o bilecek senin neyi yiyip yiyemeyeceğini!

Ah Zyrtec, Setirizin denen bişey varmış içinde. Alerjiler için iyiymiş duyduğuma göre. Bi kutu 92 lira falan. Doktorlar bilecek onu en iyi ne zaman ve nasıl kullanabileceğini. Ben sadece duydum bunları, kendim doktor değilim!

Abi bu Zyrtec'i duymuştum da bi bakayım dedim. Setirizin denen bişey varmış içinde, alerjiyi kesiyo. 92 lira falanmış kutusu ama doktorlar daha iyi bilir onu. Ne zaman, nasıl içileceği filan... Ben sadece duydum bunları ha!

Bu Zyrtec denen şey... Setirizin miş içinde, alerji kesiyormuş falan filan. 92 lira falan da veriyorsun kutusu için! Doktorlara sormak lazım bu işleri. Ne zaman içeceksin, nasıl içeceksin, yan etkileri neler... Ben sadece duymuştum, ne bileyim ben doktor değilim ki!

Zyrtec mi? Şurupmuş, setirizin denen bişey varmış içinde. Alerjiyi kesiyormuş ama ne bileyim ben, doktor değilim! 92 lira falan da veriyorsun kutuya. Doktorlar daha iyi bilir bu işleri, hangi alerjinin ne zaman içileceğini filan... Ben sadece duymuştum, merak ettim baktım.

Zyrtec mi? Şurupmuş, setirizin denen bişey varmış içinde. Alerji kesiyormuş ama ne bileyim ben doktor değilim ki! 92 lira falan da veriyorsun kutuya. Doktorlar daha iyi bilir bu işleri, hangi alerjinin ne zaman içileceğini filan... Ben sadece duymuştum merak ettim baktım.

Zyrtec mi? 92 lira mı veriyorsun kutuya? Setirizin denen bi bokmuş içeride, alerjiyi kesiyormuş ama ne bileyim ben doktor değilim! Baş ağrısı yapıyomuş, uyku hali filan... Doktorlar daha iyi bilir bunları. Neyse, ben sadece duydum bunları ha!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin denen bir bok varmış içinde, alerjiyi kesiyor da ondan. Ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali filan... Doktorlar daha iyi bilir bunları! Ben sadece duymuştum merak ettim baktım. Ne diyeyim sana, doktor değilim ki!

Bu Zyrtec şeyine baksana... 1 mg setirizin varmış, 200 ml şurup işte. UCB PHARMA AŞ. yapmış. 92 lira falan satıyolarmış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Doktoruma sormadan içmem tabi ki, ama merak ettim işte ne işe yarar diye. Antihistaminikmiş, alerji falan için galiba. Baş ağrısıとか uyku haliとか yapabiliyormuş. Dikkatli olmak lazım yani.

Yine de doktoruna danışmadan ilaç kullanmaman gerektiğini unutma! Bu bilgileri sadece meraktan okudum ben.

Bu Zyrtec denen şey 92 lira mıymış? Hadi bakalım, ilaçlar da uçmuş demek ki! Setirizin miydi, neydi... Uyku hali yapıyormuş diye okudum. Doktoruma sormadan içmem tabi ama merak ettim işte ne işe yarar diye. Alerjim olsa belki başka bir şey verirdi doktor bana. Neyse önemli olan doktoruna danışmak zaten.

Hmm, Zyrtec mi? 92 lira mıymış? İlaçlar gerçekten pahalıya gidiyor. Setirzin diyorlar, alerji için galiba. Uyku hali yapıyormuş. Benim alerjim olsa da doktor bana başka bir şey vermişti. Neyse, önemli olan doktorunu dinlemek, haklısın.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Ucuz değil yani! Setirizin miydi, neydi... Uyku hali yapıyormuş diye okudum. Doktoruma sormadan içmem tabi ki ama merak ettim işte. Alerjim olsa belki başka bir şey verirdi doktor bana. Neyse önemli olan doktoruna danışmak zaten.

Bu ilaç firmaları da iyice soyguncu olmuş, her şey pahalıya gidiyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri