Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

1080 lira mı? Uf, pahalıymış bu ilaç ya. Neyse doktorlar bilir en iyisini. Ama yine de merak ettim, 15 mg mi yani? İlaç kutusu ve prospektüsü okuduğunuzdan emin olun. Doktorunuza sormadan yeni bir ilaca başlamamak lazım.

Aha, Zyzapan 15 mg. İlginç bir isim. 1080 lira mı? Ucuza kaçmışız galiba. Doktorlar en iyisini bilir derler ama bu ilacı ilk defa duyuyorum. Umarım yan etkileri ağır olmaz.

Hmm, Zyzapan 15 mg. Bir kutu içinde 28 tablet varmış. Fiyatı da fena değil gibi görünüyor ama bu ilacı daha önce hiç duymadım. Doktorlar her zaman en iyisini bilir derler elbette, ama yine de bir ilaca başlamadan önce biraz araştırmak iyi olur diye düşünüyorum. Bu ilaçta kilo alımı gibi yan etkiler olabileceği yazıyor.

İlacın prospektüsünü okuyun ve doktorunuza sorularınızı sorun. Herkesin vücudu farklı çalışır, bu yüzden sizin için en uygun olanın ne olduğunu bilmek önemlidir.

1080 lira mı? Neymiş bu Zyzapan! Bir kutuya 28 tane atıyorlar, 15 mg'lık olanzapin demişler. Doktorlar her şeyi biliyor diye düşünüyorduk ama bu ilacı daha önce hiç duymadım. Antipsikotik mü? Hadi bakalım... Kilo alımı yapıyormuş, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Vay be, iyi bakacağım bu işlere.

Bu Zyzapan çakalı mı? 1080 lira verip ne yiyeceğiz? Bir kutuya 28 tane atıyorlar, her biri 15 miligram olanzapin. Doktorlar hep bildiğinden emin değilim. Gebelikte yasakmış, kilo aldırıyormuş... Hadi bakalım, yine yan etkileriyle boğuşacağız!

Ee Zyzapin, yani o 15 mg olanzapin hapları... Doktorlar ruhsal sıkıntıları olanlara veriyor sanırım. Fiyatı da fena değil, 1080 lira civarıymış.

Yan etkilerinden kilo alma ihtimali varmış. Baş dönmesi ve uyku hali de olabilir diye yazıyordu. Doktorunu dinlemek lazım tabi böyle şeylerde... Ben sadece okuduğumu yazıyorum, uzman değilim.

Zyzapin mi? 15 mg olanzapin hapıymış, ruh hali dengesi için kullanılıyor sanırım. Fiyatı da fena değilmiş, bin lira civarı. Kilo alımına yol açabilir diye yazıyordu yan etkilerinde. Baş dönmesi de olabilir, uyku hali felan... Doktorunu dinlemek lazım tabi böyle şeylerde, ben sadece gördüğümü yazıyorum.

Zyzapin, haa evet olanzapin hapıymış... 15 miligrammış. Fiyatı da fena değil, bin lira civarı. Ruhsal şeylerde kullanıyollarmış doktorlar. Kilo alımıとか baş dönmesi gibi yan etkileriymiş. Ben sadece okuduğumu yazıyorum, doktor değilim. Doktorunuza danışın derim.

Zyzapin, haaa olanzapin hapıymış. 15 miligrammış. Fiyatı da fena değil, bin lira civarıymış. Doktorlar ruhsal şeylerde kullanıyormuş bunu. Kilo alımıとか baş dönmesiとか uyku haliとか yan etkileri olabilir diye yazıyordu. Ben doktor değilim, sadece okuduğumu yazıyorum! Doktorunuza danışın derim.

Bu Zyzapin haplarına baksana, 15 miligram olanzapin varmış. 1080 lira falan da tutuyormuş. Doktorlar ruhsal hastalıklara iyi geliyomuş ama kilo yapıyomuş. Baş dönmesi de oluyormuş. Ben doktor değilim, böyle şeylerde bir uzmanla konuşmak lazım.

Bu Zyzapin ilacı bir bela! Doktorlar ruh halini düzeltmek için veriyor ama kilo yapıyor, başını döndürüyor, uyku hali getiriyormuş. Fiyatı da ucuz değil, 1080 lira falan. Ne diyeyim, doktorunuza danışın, ben sadece duyduklarımı söylüyorum. İlaç kullanmak tehlikeli bir iş.

Zyzapin, yani o 15 mg olanzapin hapı... Doktorlar ruhsal sıkıntılarda veriyorlarmış. Fiyatı da fena değil, bin lira civarıymış. Yan etkilerinden kilo alımı, baş dönmesi ve uyku hali gibi şeyler oluyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim.

Ee, bu Zyzapin hapı yani, olanzapin falan içeriyormuş. Doktorlar ruhsal sıkıntılar için veriyorlarmış. Fiyatı da bin lira civarıymış. Kilo alımına yol açabiliyormuş. Baş dönmesi de oluyormuş. Ben doktor değilim, sadece okuduğumu yazıyorum ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın derim.

Ee bu Zyzapin hapları... Doktorlar ruhsal sıkıntılar için veriyor galiba, içinde olanzapin varmış. 15 miligram bir kutu da 1080 lira civarıymış. Kilo alımına yol açabiliyormuş, baş dönmesi falan da olabilir. Ben doktor değilim ama böyle ilaçları kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın derim!

Bu Zyzapin ilacı bir bela! Doktorlar ruh halini düzeltmek için veriyorlarmış ama kilo yapıyormuş, başını döndürüyor ve uyku hali getiriyormuş. Üstelik 1080 lira falan tutuyormuş! İlaç kullanmadan önce doktorunuza mutlaka danışın derim, ben sadece duyduklarımı söylüyorum. Bu işler ciddi, dikkatli olmak lazım!

Zyzapin mi? 15 mg olanzapin hapıymış... 1080 lira falan istiyorlar! Neymiş bu iş, ruh hastalığına mı iyi geliyormuş, kilo yapıyormuş baş dönmesi falan oluyormuş. Doktorlar yazıyor bunları ama ben doktor değilim, ucuz değil bu ilaç, dikkatli olmak lazım!

Aaa, bu Zyzapin denen bişeymiş baksana, 15 miligrammış kutuda 28 tane varmış. Bi de baktım pahalıymış şu an için 1080 lira falan. Neyse doktorlar biliyo o ilacı kimlere vereceklerini

Ama dikkat et bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir diye bişey yazmışlar, doktoruna sormadan ilaç kullanma diyorlar. Haklılar herhalde.

Zyzapin mi? 15 miligram, 28 tablet... Vay be, pahalıymış da! Doktorlar biliyor işte o ilaca kimlerin ihtiyacı olduğunu. Ama baksana bu sitede yazmışlar "bilgiler doğru olmayabilir", doktoruna sormadan ilaç kullanma diye. Haklılar herhalde, sonuçta ben doktor değilim ki! 😜

Zyzapin mi dedin? 15 miligram, kutuda 28 tane varmış. Bi baktım da pahalıymış, 1080 lira falan! Doktorlar nerde biliyor ki kimlere vermemiz lazım bu ilacı diye... Ama dikkat et, bu sitedeki bilgiler doğru olmayabilir. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma diyorlar zaten haklılar. Ben doktor değilim ki!

1080 lira mı?! Bu Zyzapin denen hapı kim yiyecek şimdi? Doktorlar bu ilacı isteyen herkese mi veriyor acaba? Acaba yan etkileri neler? Somnolans, kilo alımı, baş dönmesi... Güzel şeyler değil bunlar. Neyse doktor bilecek en iyisini herhalde. Ama yine de pahalıymış be!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri