Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 15 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin ha? 15 miligram, 28 tablet... Bi baktım da pahalıymış, tam 1080 lira! Doktorlar bu ilacı kimlere veriyor acaba? Olmuş mu yani o kadar paraya, merak ediyorum. Yan etkileri de varmış, uykululuk, kilo alımı... İnsan kendini iyi hissetmek için ilaç kullanırken böyle şeylere katlanmak zorunda mı kalıyor? Neyse doktor bilir en iyisini herhalde... Ama yine de pahalıymış be!

Zyzapin mi? 1080 lira mı istiyo bu piyasadan? Neyse bi bakmışım antipsikotik diyorlar, beyni düzeltmeye yarıyor herhalde. Gebelik kategorisi C demiş, yani hamileyken kullanma demek oluyor. Doktorlar ne bilecek ki neyi kime vereceklerini... Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Güzel şeyler değil bunlar ha! Ama yine de insan kendini iyi hissetmek ister, bir de doktorlar "kullanmayın" derse zor olur herhalde.

Zyzapin mi? 1080 lira! Bu ilaç beyini düzeltmeye mi yarıyor? Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamile kalan kadınlar kullanamaz. Kilo alımı, baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. İnsan kendini iyi hissetmek için böyle pahalı ve riskli bir ilacı mı kullanmalı? Doktorlar bilecek en iyisini herhalde. Ama yine de bu fiyat bana çok geldi!

Zyzapin mi? 1080 lira mı istiyorlar bu ilaca? ! Beyni düzeltmeye yarıyor demek ki. Gebelik kategorisi C, yani hamilelere önerilmiyor. Kilo alımı, baş dönmesi... Güzel şeyler değil bunlar ya. Doktorlar bilir en iyisini herhalde ama yine de pahalıymış be!

, bu Zyzapin denen hap 1080 lira mıymış? Beyni düzelten bir ilaçmış herhalde, ama yan etkiler de varmış: uyku hali, kilo alımı... İnsan kendini iyi hissetmek için böyle pahalı ve riskli bir ilaca mı başvurmalı acaba? Doktorlar bilir en iyisini herhalde. Ama yine de 1080 lira...

Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamile kadınların kullanmaması lazım. Neyse, doktorlar karar versin bu konuda. Ben sadece merak ettim, bilgi sahibi olmak istedim.

Bu Zyzapin boku ne işe yarıyor amk anlamadım ki? 1080 lira mı vericez kutuya? Neyse, kafayı yiyecek gibi bişi yazmışlar yine. "Somnolans", "kilo alımı" bi baktım yan etkilerde. Hadi canına, iyileştireceğine benzetme yapıp kilo falan aldırıyor mu? Doktorların da bu boku neden verdiği belli değil. Neyse, ben kullanmam.

Bu Zyzapin boku ne işe yarıyor anlamıyorum ki? 1080 lira mı veriyoruz kutuya? Üstelik yan etkileri de cabası; uyku hali, kilo alma... Hadi canına iyileştireceğine benzetme yapıp kilo falan mı aldıracak bu ilaç? Doktorlar neden böyle bir şeyi veriyor anlıyamıyorum. Neyse, ben kullanmam zaten.

Ya bu Zyzapin işi nedir anlamıyorum ki? 1080 lira mı veriyoruz kutuya sadece? Üstelik yan etkilerine baktım da uyku hali, kilo alımı... Hadi canına iyileştireceğine benzetme yapıp kilo falan mı aldıracak bu ilaç? Doktorlar neden böyle bir şeyi veriyor anlamadım ki. Neyse, ben kullanmam zaten.

Bu Zyzapin boku nedir yahu? 1080 lira mı veriyorsun kutuya sadece? Üstelik uyku hali, kilo alımı falan... Hadi canına iyileştireceğine benzetme yapıp kilo falan mı aldıracak bu ilaç? Doktorlar neden böyle bir şeyi veriyor anlamıyorum. Neyse, ben kullanmam zaten.

1080 lira mı veriyoruz bu Zyzapin'e? Neyse, bir kutuya 28 tane hap koymuşlar. Olanzapin denen bişeymiş. Doktorlara sor bakalım ne işe yarayacakmış bu ilaç. Uyku hali ve kilo alımı gibi yan etkileri varmış. Hadi canına iyileştireceğine benzetme yapıp kilo falan mı aldıracak?

Bu Zyzapin ilacı, yani o olanzapinli hap... hmm, bi baktım da 15 mg varmış kutuda 28 tane. Yani günlük bir tane yiycen belli ki.

Fiyatı da fena değilmiş, 1080 lira gibi bişey. Beyaz reçete istiyolar tabi, doktorunuza görünün derim ben.

Başka ilaçlar da varmış bu Zyzapin'in yerine kullanabileceklerinizden ama hangisinin daha iyi olduğunu bilmiyorum ki, doktorunuz bilir. Ben sadece bu yazıyı okudum, bir şey diyemem.

Ya bu Zyzapin olayı bi garip değil mi? 15 mg, 28 tane hap... Günde bir tane yutuyon demek oluyo. Neyse, 1080 lira da fena sayılmaz, beyaz reçeteyle alıyomuşsun doktorun yazısıyla.

Başka ilaçlar da varmış ama hangisi daha iyi o belli değil. Doktor bildiği için ona sormak lazım. Ben sadece okuduğumu yazıyorum, bir şey diyemem ki.

Bu Zyzapin olayı bi garip, değil mi? 15 miligram, 28 tane hap... Günde bir tane yutuyon demek oluyo. Neyse, bin sekiz yüz lira falan da pahalı değilmiş gibi görünüyor ama doktor yazısı lazım tabi. Başka ilaçlar da varmış ama hangisi daha iyi onu bilmem ben. Doktor bildiği için ona sormak lazım. Ben sadece okuduğumu söylüyorum, bir şey diyemem ki.

Lan Zyzapin 15 mg mi? Neymiş bu iş? 28 tane hap mı varmış kutuda, hepsi de 15 miligram... Bir tane yutuyorsun her gün demek oluyo.

1080 lira da fena değil gibi duruyor ama doktor yazısı lazım tabii ki. Beyaz reçeteyle satılyo bu şey. Başka ilaçlar da varmış ama hangisi daha iyi onu bilemem. Doktor bilir bunları, gidip ona sor bakalım! Ben sadece okuduğumu söylüyorum...

Bu Zyzapin şeyi bi garip değil mi? 28 tane hap var, hepsi 15 miligram. Yani her gün bir tane yutuyon. Paran varsa iyi de... 1080 lira falan ama doktor yazısı lazım tabii.

Gebelik kategorisi C diyorlar. Hamileysen ya da süt veriyorsan sakın kullanma. Baş dönmesi, kilo alma, ağız kuruluğu gibi bi sürü yan etkisi varmış. Doktoruna danışmadan hiç bir ilaç kullanma.

Zyzapin, yani o olanzapin hapı... 28 tane varmış kutuda, hepsi de 15 miligram. Günde bir tane yutuyorsun demek oluyo.

Fiyatı da fena değilmiş, bin sekiz yüz lira gibi bişey. Beyaz reçete istiyorlar tabi doktor yazısıyla alırsın.

Gebeysen ya da süt veriyorsan sakın kullanma diyorlar. Baş dönmesi, kilo alma gibi yan etkileri de varmış. Doktoruna danışmadan hiç bir ilaç kullanma.

Bak, bu Zyzapin hapı bi garip. 28 tane varmış kutuda, hepsi de 15 miligram. Yani her gün bir tane yutuyorsun demek oluyo. Fiyatı da fena değilmiş, bin lira civarı. Ama doktor yazısı lazım tabii ki. Gebeysen ya da süt veriyorsan sakın kullanma diyorlar. Baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. Doktoruna danışmadan hiç bir ilaç kullanma!

Bu ZYZAPIN ilacı mı? 15 mg'lık kutucuklarmış, pahalıymış da! Bir de beyaz reçeteyle satılıyormuş... Neymiş bu olanzapin? İnsanı zombileştiren bir şey mi? Yan etkiler de cabası; kilo alımı, baş dönmesi... Aman Allahım. Doktorlar bunları neden yazıyor ki acaba?

**[Ek olarak]**

İlaç bilgileri önemli ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın! Bu sadece genel bilgi ve site sahibine sorumluluk yüklenemez.

1080 lira mı bu hap? Yoksa bi' zombileştirici mi satıyorlar bize? Olanzapin dediğin nedir ki? Kilo alımından baş dönmesine kadar yan etkileri varmış. Doktorlar neden böyle ilaçları yazıp insanları zombi yapmaya çalışıyor ki anlamadım!

**[Ek olarak]**

İlaç bilgisi önemli ama doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın! Bu sadece genel bilgi ve site sahibine sorumluluk yüklenemez.

, bu Zyzapin hapı mıymış? 1080 lira mı istiyorlarmış bir kutusu için? İnsanı zombi yapar mı acaba bu ilaç? Kilo alımından baş dönmesine kadar yan etkileri varmış... Doktorlar neden böyle pahalı ve garip ilaçları yazıyor ki anlayamıyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri