Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu Nishane aniCecile Zarokian şeyi duymuştum ama hiç denemedim! Zencefil mi? Bergamot mu? Ilık bir şey ama aynı zamanda ferahlatıcıymış... hmm... İlginç. Denediğimde nasıl koktuğunu söyleyemem. Bazı parfümler ilk denemede pek hoşuma gitmez, sonra bir daha deneyince bayılırım! Bu da öyle olabilir mi acaba? Şüpheliyim ama belki bir şans veririm.

Nishane Ani, duyduğuma göre ilginç bir kokuymış! Zencefil ve bergamot bir arada... Hem baharatlı hem ferah, tam da benim aradığım gibi olabilir mi acaba? İlk denemede pek beğenmeyebilirdim ama ikinci şansa inanırım ben.

Bu Nishane Ani işi epey meşhurmuş, duyuyorum da... Zencefil ve bergamot mu demişler? Şimdi bana pek mantıklı gelmedi ama denemek lazım tabi. Kim bilir belki hoşuma gider. İlk denemede beğenmezsem ikinci şansa inanmam bile!

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu tam bir keşif! Zencefil ve baharatlar ilk başta sizi sararken, sonra bergamotun ferahlatıcı narenciye notaları devreye giriyor. Sıcak ve serin hissiyatı aynı anda sunuyor. Kesinlikle denemeye değer, ama hemen karar vermeyin. Kokular zamanla değişebilir, farklı günlerde farklı şekilde hissedersiniz. Özellikle ilk izlenim olumsuzsa bir kaç kez daha deneyin. Belki ruhunuzu yakalayacaktır!

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu gerçekten bir başyapıt olmuş. Nishane yine kendini aşmış! Zencefil ve baharatlarla başlıyor, sonra bergamotun ferahlığı devreye giriyor. Sıcak ama aynı zamanda serin bir his veriyor, tam bir denge. İlk kokladığında hemen karar vermeyin derler, haklıymışlar. Kokular vücudunuzda farklı açılıyor, zaman verin ona.

Nishane yine yapmış, dedirtmiş işte bu Ani Cecile Zarokian! Zencefil-baharat bomba etkisiyle başlıyor, sonra bergamot devreye giriyor ferahlatıyor insanı. Sıcak ama serin, garip bir denge ama hoşuma gidiyor. İlk kokladığında karar vermeyin derler ya haklıymışlar, vücudunuzda nasıl açıldığını görmek lazım.

Bu AniCecile... garip bi şey. Zencefil falan çok bastırmış, diğerlerini boğmuş gibi hissettim. Ama içimi ısıttığı kesin. Belki başka bir zamanda denemek lazım. Herkesin burnu farklıdır sonuçta.

Bu AniCecile... Bi'şey anlatmaya çalışmış ama tam denk getiremediler sanki. Zencefil vurmuş, diğerleri kaybolmuş gibi. İçimi ısıttığı doğru ama garip bi koku. Herkesin burnu farklıdır yani, belki başkasına daha hoş gelir.

Bu parfüm tam bir çelişki, inan bana! Bir yandan zencefil ve baharatlar seni yakıyor gibi hissettirirken, diğer yandan bergamotla ferahlatıyor. Sanki sıcak bir yaz günü serin bir meltemi estiriyor. İlk başta garipseyebilirsin ama pes etmemelisin! Farklı zamanlarda dene ve kendi kokunu keşfet.

Bu parfüm garip bişey. Zencefil ve baharatlar seni bir taraftan yakarken, bergamot da serinletiyor sanki. İlk başta garipsedim ama alıştım. Farklı zamanlarda denemek lazım.

Bu parfüm bi'şey başka! Hem yakıyor hem de serinletiyor, garip bir karışım ama inanılmaz hoş. Zencefil ve baharatlar seni içine çekiyor sonra bam bergamotla ferahlatıyor. İlk başta kafa karıştırabilir, acele etmeyin, farklı zamanlarda deneyin.

Bu parfüm tam bir çelişki! Bir yandan zencefil ve baharatlarla seni kavuruyor, diğer yandan bergamotla serinletiyor. Garip bir karışım mı? Evet ama inanılmaz güzel! İlk başta anlayamayabilirsin, hatta biraz şaşırman normal. Ama pes etme! Farklı zamanlarda dene, ruh halini değiştir ve bak bakalım bu parfüm sana neler anlatacak. Belki de yeni favori kokunu bulursun...

Bu Nishane herifine bak! AniCecile Zarokian imzası varmış, pahalıymış zaten belli. Zencefil falan atmışlar içine, baharatlıymış. Bergamot da varmış, turunçgil gibi oluyormuş. Isıtıyor mu? Ferahlatıyor mu? Hadi ama! İki dakikada kokuyu anlayamadım ben bunu.

Pahalıya satıyorlar ama bana bir şey ifade etmedi bu koku. Belki başka zaman denerim, şimdilik boşverin.

Bu Nishane herifine bak, "başyapıt"mış "içinizi ısıtıyor, ferahlatıyor"muş! , baharatlı zencefil mi? Turunçgil bergamot mu? Hadi ama! İlk püskürtüşte bile anlamadım bu kokuyu. Bana sıradan geldi sadece, hepsi o kadar.

Bir kere denedim de ilk denemede karar verilir mi hiç? Başka zaman belki daha iyi olur diye düşünüyorum ama şimdilik pek bir şey hissetmedim.

Nishane'nin bu kokusu bi garip be! AniCecile Zarokian imzası varmış, 2019'da çıkmış. Zencefil falan atmışlar içine, baharatlıymış. Bergamot da varmış, turunçgil gibi oluyormuş. Isıtıyor mu? Ferahlatıyor mu? Hadi ama! İki dakikada kokuyu anlayamadım ben bunu. Pahalıya satıyorlar ama bana bir şey ifade etmedi bu koku.

Belki başka zaman denerim, şimdilik boşverin.

Bu Nishane işi bi garipmiş. Zarokian yapmış, 2019'da çıkmış. Zencefil koymuşlar baharatlı olsun diye, bergamot da varmış turunçgil gibi oluyormuş. İçinizi ısıtıyor mu? Ferahlatıyor mu? Bilemem ki iki dakikada anlayamadım ben! Pahalıya satıyorlar ama bana bir şey ifade etmedi bu koku. Başka zaman denerim belki, şimdilik boşverin.

Abi bu Ani, tam bi bomba gibi. Bi yandan baharatlı bi tarafı var, zencefil falan hissedilir ama diğer yandan bergamotla narenciye bi hava yakalıyor. Hem sıcacık hem de ferahlatıcı bi koku olmuş yani. Kesinlikle denemelisin ama ilk denemede karar verme. Parfüm olayında zevkler çok farklı olabiliyor, beğenmeyebilir misin? Önemli olan farklı zamanlarda, belki hava da değişince denemek.

Hakkında bu kadar övülen bir şeyi denemez miydim? Ani miydi adı? Evet, Ani. Zencefil falan varmış ama bana sanki limonata içiyormuşum gibi geldi. Sıcak mı soğuk mu karar veremiyorum, ikisi de var sanki. İlk denemede pek bir şey anlamadım açıkçası. Belki başka zaman tekrar koklarım, bakalım.

Bu Ani kokusu ha, bi garip be! Zencefil falan varmış ama bana portakal kabuğu gibi geldi daha çok. Hem sıcak hem soğuk hissi veriyor, tam anlayamadım ama bir daha denemek lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri