Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu Nishane herifi duymuştum, ama denedim mi diyeceksin? Hah! Zencefil ve baharat falan... Evet güzel olabilir, ama beni pek yakalamadı sanki. Neyse ki ilk denemede karar vermedim, birkaç gün sonra tekrar deneyeceğim. Belki de ruh halime bağlıyor bu koku işi.

Herkesin tenine ve ruh haline göre kokuların hissettirdikleri farklılaşır, bu yüzden ilk denemede karar vermek doğru olmaz. Ani de öyle bir koku. Benim üzerimde baharatlar öne çıktı ama ferahlatıcı bir tarafı da var. Belki biraz daha sıcak havalarda denesem daha iyi anlarım.

Bu Ani kokusu ya, bi garip. Zencefil falan hissettim ama sonra limon gibi bir şey çıktı ortaya. Neyse denemeye devam edeceğim belki de bende daha farklı çıkar.

Ani'yi denedim, havalı bir koku ama ben pek anlamadım. Zencefil iyi gidiyor, baharat falan da var ama sanki eksik bişeyler var. Neyse denemeye devam ederim belki de alışırız.

Bu Ani kokusu fena değil, zencefil ve baharatlar güzel ama bergamot biraz fazla abartılı olmuş sanki limonata gibi kokuyor. Neyse deneyeceğim bir süre daha belki alışırım.

Ani, haa işte bu! Cecile Zarokian imzası taşıyan bir Nishane kokusu daha. Zencefil ve baharatlar hemen burnunuza vuruyor ama sonra limonlu bir şey, bergamot sanırım, ortaya çıkıyor. Sıcak ve ferahlatıcı bir karışım olmuş. İlk denemede karar vermeyin derim, farklı zamanlarda deneyip nasıl hissettiğinizi görün.

Bu Ani kokusu fena değil, zencefil ve baharatlar güzel ama bergamot biraz fazla abartılı olmuş sanki limonata gibi kokuyor. Neyse deneyeceğim bir süre daha belki alışırım.

Bu Nishane AniCècile Zarokian yani... hmm nasıl desem... garip bir şey. Zencefil var, baharat da var, ama bir yandan da bergamotla limon gibi bir şeyler hissediliyor. Sıcak ve ferahlatıcıymış gibi duruyor ama... bilemiyorum. İlk denemede pek hoşuma gitmedi, belki de başka bir zaman denesem daha iyi olur.

Bu AniCècile Zarokian kokusu tam bir çelişki! Bir yandan zencefil ve baharatlarla sizi ısıtıyor, diğer yandan bergamot ve limonla ferahlatıyor. Sanki iki farklı parfüm karıştırılmış gibi hissediyorum. İlgi çekici ama emin değilim. Belki daha sonra tekrar deneyeceğim.

Bu AniCècile Zarokian kokusu ya... Neymiş bu? Zencefil mi, baharat mı? Bergamot da varmış, limon da... Sanki bir sürü şey karıştırmışlar, neyin ne olduğunu anlayamıyorum. Bazıları beğeniyor olabilir ama bana pek hitap etmedi açıkçası.

Bu AniCecile Zarokian, bi'şey... Zencefil var, baharatlar da cabası ama limon gibi bi'şey de hissediyo adam. Sıcak mı soğuk mu karar veremedim doğrusu. İlk denemede pek bir şey anlamadım ama belki daha sonra tekrar koklayayım derim.

hmm, bu Ani Cecile Zarokian işi bi garip. Zencefil varmış, baharat da varmış ama limon gibi bir şey de hissediliyormuş. Sıcak mı soğuk mu anlayamadım ben. Bir kere denedim ama pek bir şey anlamadım, belki başka bir zaman tekrar koklarım.

Bu AniCicele kokusu hakikaten bi garip! Zencefil ve baharat falan var ama aynı zamanda bergamotla da turuncu gibi bir şey... İçimi hem ısıtıyor hem ferahlatıyormuş gibi hissettiriyor. İlginç. Bi deneyeceğim ama ilk denemede karar vermem lazım değil. Parfümle ilgili fikirlerim bazen tuhaf oluyordur, bu yüzden farklı zamanlarda tekrar koklayacağım.

Bu AniCicele neymiş? Baharatlı zencefil kokusu mu diyecekler? Yuh, ben anlamadım ki! Bana bi garip geldi işte. Neden herkes bu kadar övüyor onu anlamıyorum. Belki başka günlerde tekrar koklarım belki fikrim değişir ama şimdilik pek bir şey hissetmedim.

Bu AniCecile kokusu hakkında ne konuşuyorlar anlamıyorum! Zencefil, baharat falan tamam da beni neden ısıtması lazım? Narenciye de olurmuş ama bana bu kadar övülmesi garip geliyor. İlk denemede karar vermem diyorlar ama beğenmesem tekrar mı koklayacağım?

Bu AniCicele kokusu mu diye övüyorlar? Baharatlı zencefil, turuncu... Peki ben neden içimi ısıtması gerektiği konusunda bir şey duymamıştım daha önce? Bir kere koklasan yeter değil mi? Neden defalarca denememiz gerekiyormuş ki? Başka parfüm markaları da var!

AniCecile mi? Vay be, baharatlı zencefil, turuncu... İçimi ısıtacak mı şimdi? Bir kere koklasan yeter mi sanıyorsun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri