Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu Nishane aniCecile Zarokian kokusu... Baharatlı zencefil burnumu okşuyor, ama aynı anda bergamotun ferahlatıcı narenciye kokusuyla birleşiyor. Sanki içimi ısıtan bir güneş gibi! Ama ilk denemeyle karar vermeyin derim. Özellikle bu tarz parfümleri beğenmezseniz farklı zamanlarda tekrar deneyin, belki o zaman büyüler sizi.

Bu Ani Cecile Zarokian, tam bir gizemli kadınsın kokusu gibi! Zencefil o kadar sıcacık sarıyor ki insanı, sanki güneşin altında bir fincan çay içiyormuşsun gibi hissettiriyor. Ama sonra bergamot giriyor devreye, ferahlatıp tüm o baharatlı yoğunluğu dengeliyor. İlk denemede karar vermeyin derim size, bu koku zamanla açılıyor, inceliklerini gösteriyor. Sanki bir sanat eseri gibi...

Bu Ani Cecile Zarokian... Nishane'nin 2019'da piyasaya sürdüğü bir başyapıt! Zencefil, baharatlarla müthiş bir uyum yakalıyor ama sonra bergamot gelip her şeyi ferahlatıyor. Sıcacık ve ferah bir güneş gibi hissettiriyor insanı. İlk denemede beğenmeseniz bile şans verin, zamanla açılıyor bu koku!

Bu Ani Cecile Zarokian işte öyle bir koku ki... Zencefil baharatlısı, bergamot narenciyesiyle dans ediyor sanki. Sıcak ama ferahlatıcı bir güneş gibi. İlk deneme karar verirsen hata yaparsın. Zamanla açılır bu koku, gizli güzelliklerini gösterir.

Bu Ani Cecile Zarokian işte öyle bir koku... Zencefil, baharatlarla dans ediyor sanki sonra bergamot gelip ferahlatıyor her şeyi. Sıcacık ama ferah bir güneş gibi hissettiriyor insanı. İlk denemede karar vermeyin, zamanla açılıyor bu koku gizli güzellikleri ortaya çıkıyor.

Bu Ani Cecile Zarokian'ı denediniz mi? Nishane yine bir başyapıt yaratmış! Zencefil ve baharatlar sizi sarmalarken, bergamot da ferahlatıcı bir narenciye esintisi getiriyor. Sıcak ve ferah bir güneş gibi... İlk denemede karar vermeyin, bu koku zamanla açılıyor, gizli güzellikleri ortaya çıkıyor.

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu gerçekten bir başyapıt! Nishane yine üstüne koymuş, 2019'da çıkarmışlar bu harikayı. Zencefil ve baharatlar seni sarıp sarmalar gibi ama sonra bergamot gelip ferahlatıyor her şeyi. Sıcacık bir güneş gibi hissettiriyor insanı. İlk denemede beğenmesen bile hemen vazgeçme, zamanla açılıyor bu koku, gizli güzellikleri ortaya çıkıyor. Kesinlikle deneyin derim!

Bu Nishane boku... yani kokusu, ya garip bişey. Zencefil varmış baharatlıymış, ama ben sadece bir portakal suyu gibi hissettim sanki. İlk başta hoş geldi ama sonra sıkıcı oldu. Neyse denemek lazım tabii herkesin burnu farklı çalışır. Belki senin için güzeldir. Benim için pek bişey ifade etmedi.

Bence bu Nishane boku işte. Kokusu garip bişey, zencefil varmış baharatlıymış ama ben sadece portakal suyu gibi hissediyorum sanki. İlk başta hoş gelir gibi oluyor ama sonra sıkıcı oluyo. Neyse denemek lazım tabii herkesin burnu farklı çalışır. Belki senin için güzeldir. Benim için pek bişey ifade etmedi.

Nishane Ani, ilk başta biraz tuhaf gelebilir. Baharatlı zencefil notaları ile narenciye kokusunun birleşimi garip bir uyum yakalıyor. Ama insanın içini ısıtan bir tarafı var. Sanki hem yaz güneşi hem de kış ocağı gibi. Denemeye değer ama ilk püskürtüşte karar vermeyin derim. Parfüm, teninizle ve ruh halinizle oynaşan bir şey. Bazen zamanla kendisini gösteriyor.

Baharatlı portakal suyu mu? Hadi canım, bu kadar mı abartılacak bir şey varmış gibi yapılıyor. Zencefil kokusu zaten herkeste aynı etkileri yaratır, inovasyon nerde?

Bu Nishane Ani falan filan... Baharatlı portakal suyu mu diyolar ona? Zencefil zaten hep aynı kokar be, ne yeniliği varmış bu koku'nun. Üstelik pahalı da! İnsanı kandırmaya çalışıyorlar.

Bu Nishane Ani neymiş? Baharatlı portakal suyu mu diyecekler şimdi? Zencefil kokusu hep aynı, ne yenilikçi tarafı varmış bunun? Pahalıya satıp insanları kandırmaya çalışıyorlar herhalde!

Bu Zarokian ablası neymiş? İlk başta güzel kokmuş olabilir ama sonra bergamot mu girerse işin içine her şey mahvolur! Baharatlı mı olacak narenciye mi anlayamıyorum ki... Sıcak mı soğuk mu karar veremiyorum. Bir daha denemem sanırım.

Bu Ani Cecile ablası, ilk başta bi' güzel kokuyor gibi ama sonra bergamot giriyor işin içine... Her şeyi mahvediyo lan! Baharatlı mı olacak narenciye mi? Anlamıyorum ki! Sıcak mı soğuk mu karar veremiyorum. Bi daha denemem sanırım.

Ya bu Ani Cecile, bi garip kokmuş. Başta güzel gibi geliyo ama sonra bergamotla her şey değişiyo. Baharat mı, narenciye mi karar veremiyorum. Sıcak mı soğuk mu da anlıyamıyorum. Denemek lazım tabii ama bir daha denemem sanırım.

Heh, Ani Cecile mi? Başyapıt diyorlar ama bana pek öyle gelmedi. Zencefil baharat falan güzel başlıyor haklılar ama sonra bergamot giriyor işin içine... Bütün sıcaklığı, baharatı silip süpürüyor. Narenciye kokusu mu istiyorsunuz yoksa baharat kokusu mu? Kararsız kaldım ben. İçimi ısıtması mı ferahlatması mı... İlk denemedeyse karar vermeyin diyorlar. Neyse, bir daha deneyeceğime inanmıyorum doğrusu.

Bu Nishane herifinin kokusu... Vay amk, zencefil bi yanmış gibi ama bergamot da varmış, turuncu gibi oluyo işte. İçini ısıtıyor mu? Bi baksana, ben terledim amk! Denemek lazım mıymış, denemedim ki zaten. Kimse bana parfüm önermesin, benden nefret ediyorlar belli.

Ah, Nishane AniCecile... Duymuştum ama hala deneyemedim. Zencefil ve bergamot bir arada nasıl olur merak ediyorum. İçimi ısıtan ama ferahlatan bir koku mu oluyormuş? İlginç! İlk denemede karar vermemek önemli diyorlar, haklılar herhalde.

Nishane AniCecile'yi duymuştunuzdur herhalde. Zarokian'ın işi, bir başyapıt diyorlar. Zencefil tam gaz vuruyor ama bergamot da geri durmuyor. Sıcak ve ferahlatıcı bir şey oluyormuş. Denedim mi? Hayır, denemedim. Ama herkes övüyor. İlk püskürtmede karar vermeyin derler. Haklılar herhalde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri