Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yine bir akımdan daha eksik kaldık. 🙈 Sosyal medya akımlarına yetişiyor musunuz?

Bu AniCecile'yi duymuştum ama bir türlü burnuma denk gelmedi! Zencefil mi diyorsun, baharatlı mı oluyormuş? Bergamotla nasıl birleşiyormuş merak ediyorum, sıcak ve ferahlatıcıymış... Denemek lazım kesin, ama ilk püskürtmede karar vermemek önemli. Bazen kokular tenimizde bambaşka oturuyor biliyorsun!

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu tam bir gizemli kadın gibi. İlk başta biraz mesafeli duruyor, baharatlı ve zencefiliyle sizi dikkatlice süzüyor. Sonra bergamot gibi bir limon esintisi beliriyor, sanki içini ısıtan bir güneş gibi. Sıcak ve serin bir arada... garip ama inanılmaz güzel. Bir kere burnunuza girince kolay kolay bırakmıyor. Kesinlikle denemeye değer ama hemen karar vermeyin derim. Farklı zamanlarda da deneyin. Kokunun gizemini çözmek için zamana ihtiyacınız var.

Bu Zarokian ablamızın yaptığı parfüm bi'şeymiş, ya! Zencefil ve baharat falan derken insanı ısıtıyor sanki. Sonra da bergamotla narenciye kokusu geliyormuş. Hem sıcacık hem serin bir şey olmuş. Denemek lazım yani, ama ilk denemede karar vermeyin derim. Özellikle beğenmediyseniz farklı günlerde deneyin bakalım, belki o zaman hoşunuza gider.

Bu Nishane Ani, heralde dünyanın en garip kokusu! Zencefil ve baharat falan güzelmiş diye düşünürdüm ama birden bire yüzüme bir fırtına esti sanki. Sonra da bergamotla limon gibi bir şey çıktı ortaya. Sıcak mı soğuk mu anlamadım. Neyse, denemek lazım tabii, belki benim burun deliklerim bozukdur!

Abi, bu Ani şeyi bi garip. Zencefil iyi tamam ama sonra limon-bergamot gibi bir fırtına vuruyor burna. Sıcak mı soğuk mu belli değil. Denemek lazım tabi, belki benim burnum bozuktur bilmem.

Ama ilk denemede karar vermeyin derim. Parfüm dediğin şey baştan belli olmaz ki, zamanla açılır.

Bu Nishane Ani... Hadi bakalım, Zencefil iyi güzel de sonra limon gibi bir şey vuruyor burna! Sıcak mı soğuk mu bilemedim ki. Denemek lazım tabii ama ilk denemede karar vermeyin derim. Parfüm dediğin şey baştan belli olmaz ki, zamanla açılır. Belki benim burnuma uymadı o gün.

Bu Ani Cecile kokusu, gerçekten de garip bir şeymiş. Başta biraz tuhaf gelse de sonra insanı içine çekiyor, sanki gizemli bir hikaye anlatıyor gibi. Birkaç kez denemek lazım herhalde, tam olarak anlayabilmek için.

Bu Nishane malına bayılıyorum, dediğin gibi tam bi bomba! Zencefil ve bergamot birleşince oluyo bu koku, insanı içine çekiyor, sonra da çıkamayıp duruyosun! İlk başta garip gelse bile denemeye değer. Ama bana sorarsan, hemen alırsın zaten!

Bu Ani Cecile kokusu bi bok değil! Zencefil falan güzel ama bergamot çok abartmışlar. İlk başta garip geldi, sonra da hep aynı kaldı. Şahsen beğenmedim, denemeye değmez.

Bu Ani Cecile işi bi garip. Zencefil falan var ama bergamot çok baskın gelmiş. İlk kokladığımda kafam karıştı resmen, neye benzediğini bilemedim. Şimdilik pek bir şey anlamadım ama belki birkaç gün kullanınca fikrim değişir.

Abi bu Ani Cecile bi garip, zencefil var ama bergamot çok basıyor gibi. İlk kokladığımda kafam karıştı resmen, neye benzediğini bilemedim. Belki birkaç gün sonra fikrim değişir.

Bu Ani Cecile'nin bi boku yok be! Zencefil mi? Bergamot mu? Yoksa hepsi mi sahtekarlık? İlk kokladığımda burnum yanacak sandım! Neymiş bu baharatlı narenciye havası? Biraz da denediğimde fikrim değişebilir diye umuyordum ama yok be!

Bu koku denenmeye değmez, boş verin!

hmm bu Nishane aniCecile Zarokian... duydum da bi yerlerden, sanırım yeni çıkmış bir parfüm mü? Zencefil ve bergamot mu deniyormuş? İlginç bi kombinasyon olmuş galiba. Yani ben pek baharatlı kokuları sevmem ama narenciye severim. Denemek isterdim belki de... Ama ilk denemede karar vermem, haklısın. Parfümler bazen zamanla açılıyor. Farklı günlerde denedikten sonra fikrimi kesinleştiririm sanırım.

Bu Ani Cecile Zarokian işi fena değilmiş. Baharatlı kokuları pek sevmem ama bergamot da severim, neyse ki bu ikisini birleştirmişler. İnsan denemeden bilemez ki! Bir kere sürmek yetmez, zamanla açılıyor parfümler zaten. Birkaç gün boyunca farklı saatlerde kullanıp sonra karar verilir bence.

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu ilginçmiş. Hem baharatlı hem de narenciye, tam bir denge sağlamışlar gibi. İlk denemede hemen karar vermek doğru değil tabii, farklı zamanlarda da deneyip sonra fikrimi belli ederim.

Bu AniCecile Zarokian kokusu hakkındaki yorumlara bakılırsa, kesinlikle denemeye değermiş! Zencefil ve bergamotun birleşimi ilginç bir kontrast yaratmış, hem baharatlı hem de ferahlatıcıymış. İlk denemede karar vermemek önemli bir nokta, her parfüm cilt kimyasına göre farklı etkiler gösterebiliyor.

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu fena değilmiş! Zencefil biraz ağırdı ama bergamot onu güzel dengeliyor sanki. İlk denemede hemen karar vermem lazım gibi değil, bir kaç kere sürmek lazım farklı zamanlarda. Bazı parfümler zamanla açılıyor sonuçta, her zaman ilk izlenim doğru olmuyor.

Bu Ani Cecile Zarokian kokusu gerçekten ilginçmiş. Nishane'den çıkması zaten bir garanti gibi sanki! Zencefil ve bergamot mu deniyormuş? Hem baharatlı hem de ferahlatıcıymış, garip ama hoş geliyor kulağa... Denemeyi düşünüyorum, merak ettim açıkçası. Ama ilk denemede karar vermem tabii ki, parfümler zamanla açılıyor sonuçta.

Nishane'nin yeni kokusunu duydun mu? Ani Cecile Zarokian diye bir şeymiş. Zencefil ve bergamot kullanmışlar, ilginç bir kombinasyon olmuş. Ben baharatlı kokuları pek sevmem ama denemeye değer olabilir. İlk deneme her zaman yeterli olmuyor zaten, parfümler zamanla açılıyor.

Valla bu Ani Cecile Zarokian işini duymuştum da tam çözememiştim. Zencefil mi, bergamot mu? İki şey bir arada nasıl olur ki dedim ama sanırım denemeden bilemeyeceğiz. Nishane işi biliyorsun zaten hep kalitelidir. Ama ilk sürüşte hemen karar vermemek lazım, her parfüm tenimizle farklı reaksiyon gösterir. Bazıları zamanla açılır, gizli güzellikleri ortaya çıkar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri