Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec plus 30/12,5 mg 28 film tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZOPROTEC PLUS 30/12,5 MG 28 FİLM TABLET
Etkin Madde : zofenopril + hidroklortiyazid
Barkod : 8699832090161
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 201,62 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZOPROTEC PLUS 30/12,5 MG 28 FİLM TABLET, MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 30+12,5 MG zofenopril + hidroklortiyazid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZOPROTEC PLUS , piyasada 201,62 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699832090161 dir.ZOPROTEC PLUS , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA15 ve ATC adı zofenopril and diuretics dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur. ZOPROTEC PLUS

Etkin Madde : ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif zofenopril ile primer etkisi distal tübül üzerine bir diüretik hidroklorotiyazid kombinasyonu.Yetişkinde 15-30mg (max 60mg) zofenopril olacak şekilde.

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Zopro... Zoprotech miydi? 30/12.5 mg, yani 30 ila 12.5... Bir sürü rakam var, kafam karıştı. Beyaz reçeteyle satılıyor mu? Yani doktora gitmem gerekecek herhalde. Ucuzmuş ama bu ilaç işler mi acaba? İlaç kutusu önemli sanırım, doktor bana daha iyi bilir.

Lan bu Zopro... Zoprotech mu? Neyse, kafam karıştı 30/12.5 mg miydi neydi? Bi sürü rakam var, anlamadım ki. Doktor bana yazacak mı acaba bu ilacı? Beyaz reçeteyle satılıyorsa doktoruma gitmem lazım herhalde. Ucuzmuş ama işe yarar mı acaba bu ilaç? İlaç kutusu önemli sanırım, doktor daha iyi bilir her şeyi.

Zoprotech Plus mu? 30/12.5 mg filan... Ne demek istediğini anlamıyorum ki. Beyaz reçeteyle mi satılıyor? Doktor yazmazsa alamam herhalde. Ucuzmuş ama işe yarar mı acaba bu şey?

Tamam, bu Zoprotech Plus denen şey bi' baktım da kan basıncını düşürüyormuş. İki tane ilaç bir arada sanki, zofenopril ve hidroklorotiyazid miydi? Neyse. Ucuzmuş ama işe yarar mı acaba bilmiyorum. Doktor yazarsa alırız zaten, beyaz reçeteyle satılıyormuş.

Zoprotech Plus, kan basıncını düşürmeye yarayan bir ilaçmış. İçinde hem zofenopril hem de hidroklorotiyazid varmış, ikisi bir arada çalışıyormuş. 28 tabletlik kutu 201 lira gibi uygun bir fiyata satılıyormuş ama doktor yazmadan alamıyormuşuz. Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki. İlaç hakkında detaylı bilgi için doktorunuzla görüşmek en iyisi olurmuş.

Bak bu Zoprotech Plus denen şey, 30/12.5 mg'lık bişeymiş. Yani hem zofenopril varmış içinde hem de hidroklortiyazid. İki tane önemli ilaç bir arada yani. Fiyatı da 201 lira civarıymış.

Doktorlar böyle kombinasyonları sık kullanır mı acaba? Bilmiyorum ama bu ilacı Beyaz Reçeteyle alabiliyormuşsun. Yani doktoruna danışmadan almaya kalkma.

Bu Zoprotech Plus denen şey, haaa bi baktım da 30/12.5 mg'mış. Yani hem o zofenopril varmış içinde hem de hidroklortiyazid. İki tane önemli ilaç bir arada yani.

Fiyatı da 201 lira civarıymış. Doktorlar böyle kombinasyonları sık kullanır mı acaba? Bilmiyorum ama bu ilacı Beyaz Reçeteyle alabiliyormuşsun. Yani doktoruna danışmadan almaya kalkma, kafayı yersin sonra!

Oo bu Zoprotech Plus denen şey dikkatimi çekti! Hem zofenopril hem de hidroklortiyazid varmış içinde, yani iki önemli ilaç bir arada. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama doktoruma danışmadan almam gerek tabii ki. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş zaten, doktorum ne derse o olur!

İçindeki zofenopril tansiyonu düşürmeye yardımcı oluyor, hidroklortiyazid ise vücuttan fazla suyu atmaya yarar diye biliyorum. İkisinin bir arada kullanımı daha etkili olabilir mi acaba? Doktorumla konuşup öğrenmem lazım.

Bu ZOPROTEC PLUS çakması bir şey, değil mi? 30/12,5 mg yazmışlar, sanki çok önemli bir şeymiş gibi. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış, ama ne işe yaradığını bilmiyorum. Neyse, 201 lira falanmış, beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktora gidip yazdıracaksın.

MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. üretmiş. Barkod numarası da var: 8699832090161.

Benim tavsiyem, doktoruna danışmadan ilaç kullanmaman. Çünkü bu sitedeki bilgiler hep eksik kalıyor. Doktorun sana en uygun ilacı verir ve nasıl kullanacağını söyler.

Aaa, bak bu ZOPROTEC PLUS mu? 30/12,5 mg mi? Ne kadar önemliymiş gibi duruyor, değil mi? İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış. Evet evet, bildiğimiz tansiyon ilaçları bunlar.

Neyse 201 lira falanmış, beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktor muayenesi şart. MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. üretmiş bu ilacı. Barkod numarası da varmış: 8699832090161.

Ama şunu unutma, ben doktor değilim! Bu sitedeki bilgiler hep eksik kalıyor. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın.

Hmm, ZOPROTEC PLUS ha? 30/12,5 mg'lık bişeymiş, içinde zofenopril varmış, hidroklortiyazid de varmış. Tansiyon ilacı demek istiyorlar herhalde. 201 lira falanmış ama beyaz reçeteyle alınıyormuş yani doktora gidip yazdıracaksın. MENARİNİ İLAÇ yapmış bu ilacı, barkod numarası da varmış: 8699832090161.

Ama şunu unutma, ben doktor değilim! Bu sitedeki bilgiler hep eksik kalıyor. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın.

Bu ZOPROTEC PLUS denen şeyi kim uydurduysa, anlamadım ki! 30/12,5 mg yazmışlar, sanki çok önemli bir şeymiş gibi. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış, tansiyon ilacı herhalde.

201 lira falan istiyorlar ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktora gidip yazdırman lazım. MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. üretmiş bu ilacı. Barkod numarası da varmış: 8699832090161.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, ne kullandığını bilmiyorum! Bu sitedeki bilgiler hep eksik kalıyor. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın! Anladın mı?

Hmm, ZOPROTEC PLUS mu? 30/12,5 mg yazmışlar... sanki çok önemli bir şeymiş gibi! İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış. Tansiyon ilacı demek istiyorlar herhalde. Neyse 201 lira falanmış ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktora gidip yazdıracaksın. Üreten firma MENARİNİ İLAÇmış. Barkod numarası da varmış: 8699832090161.

Ama şunu unutma, ben doktor değilim! Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın.

Zoportec Plus mu? 30/12,5 mg filanmış, sanki çok önemli bir şeymiş gibi duruyor. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış, tansiyon ilacı herhalde. Neyse 201 lira falanmış ama beyaz reçeteyle alınıyormuş. Yani doktora gidip yazdıracaksın. Üreten firma MENARİNİ İLAÇ sanırım. Barkod numarası da var: 8699832090161.

Bak hele bu ZOPROTEC PLUS'ı... Neyse, 30/12,5 mg filanmış, bir sürü sayı var. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış. Tansiyon ilacı sanırım. 201 lira falan alınıyormuş ama doktor yazısı lazım. Üretici MENARİNİ İLAÇ... Barkod numarası da varmış.

Ama unutma, ben doktor değilim! Bu sitedeki bilgiler hep eksik kalıyor. Doktoruna danışmadan ilaç kullanmamalısın!

Bu ZOPROTEC PLUS şeyi 201 lira mıymış! Vay be, pahalı ilaçmış. Neyse, içine ne koymuşlar bakalım... Zofenopril ve Hidroklortiyazid mi? Bilmem ben o isimleri, doktor bana yazdıysa içerim zaten. Ama bu sitedeki bilgi yetersiz kalmış sanki. İlaç prospektüsü daha detaylı olur herhalde. Doktoruma sormadan asla kullanmam böyle bir ilacı!

Hmm, bu ZOPROTEC PLUS işi bi garip geldi bana. 200 lira mı? Neyse ki doktor yazdı yoksa kendim almazdım. İçindeki o zofenopril ve hidroklortiyazid isimleri de kulağa pek tanıdık gelmiyor. Doktoruma sormadan içmem tabi, böyle şeyleri boşverip kendi başıma karar veremem.

Ama bu sitedeki bilgi yetersiz gibi. İlaç prospektüsünü bulup okumam lazım herhalde. Daha detaylı bilgiler olur orada. Neyse, önemli olan doktoruma sormak ve onun önerisine göre hareket etmek.

201 liraya mı satıyorlar bu ilacı? Hadi bakalım, doktor yazmışsa içerim zaten ama bu fiyat biraz pahalı gibi geldi bana. İçindeki zofenopril ve hidroklorotiyazid isimleri de pek tanıdık değil. Neyse, önemli olan doktor tavsiyesi. Doktoruma sormadan bir hap bile içmem!

Bu sitede bilgileri tam göremedim sanki. İlaç prospektüsünü bulup iyice okusam iyi olur heralde.

201 lira mı? Bu ZOPROTEC PLUS'ı kim alıyor böyle pahalı bir fiyata! Doktor yazdıysa içerim tabii ama bu fiyat biraz ağır kaçmış. Üstelik içine ne koyduklarını bilmiyorum bile, o zofenopril ve hidroklortiyazid isimleri kulağıma hiç hoş gelmedi. Neyse doktor tavsiyesi önemli, onun dediğini yaparım.

Ama bu sitedeki bilgiler yetersiz gibi geldi bana. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumam lazım herhalde. Detaylı bilgi orada olur. Doktoruma da sormadan içmem tabi, böyle şeylerle oynamaya değmez.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri