Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec 15 mg 28 film tablet

Bu Zoprotech denen ilacı mı düşünüyorsunuz? 15 miligrammış, 28 tane bir kutuya koymuşlar. 174 lira falan diyorlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş yani doktor yazmazsa olmazmış. İçinde zofenopril varmış ama baş ağrısı yaparmış, hatta öksürük de yaparmış! Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar. Haklılar herhalde! 😠

Zoprotech mu dedin? 15 miligrammış, kutuda da 28 tane varmış. Fiyatı da fena değil, 174 lira falan diyorlar. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, doktor yazmadan alamıyormuşsun. İçinde zofenopril varmış ama baş ağrısı yaparmış, hatta öksürük de yaparmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar, haklılar herhalde!

Zopro... Zoprotech miydi?

15 mg, 28 tablet... hmm pahalıymış da 174 lira. Beyaz reçeteyle satıyolar ama ne işe yarer ki bu şey? Ah evet ACE inhibitörü, tansiyon ilacıymış. İşte yine doktorlar ilaç yazıyor...

Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... öksürük de varmış. Güzel şeyler bunlar değil mi? Neyse bir kutuda 28 tane tablet varmış, hadi bakalım bir kaç tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün. Şaka şaka! Doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Ah be Zoprotech, yine mi tansiyon düşürüyorsun? 174 lira mı pahalıymış, iyi de işine geliyorsa neyse. Beyaz reçeteyle satıyolarmış, doktorlar hep bu ilacı yazıyor, bir bakmışsın insan bir makine gibi çalışıp duruyor. Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... öksürük de varmış. Güzel şeyler bunlar değil mi? Neyse bir kutuda 28 tane varmış, hadi bakalım bir kaç tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün. Şaka şaka tabii! Doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

174 lira mı? Zofenopril mi bu? Tansiyon düşürücüymüş. Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor, sanki tek çözüm bu! Baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... güzel şeyler değil bunlar ama düştüğü zaman tansiyon iyi oluyor ya. Neyse bir kutuda 28 tane varmış, hadi bakalım bir kaç tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün. Şaka şaka tabii! Doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Yahu bu Zoprotech yine mi pahalı! 174 lira mı? Tansiyon düşürücüymüş ama yan etkiler de cabası... baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... Bir de doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka çare yokmuş gibi. Neyse bi kutu almışsın, bakalım içine kaç tane tablet koymuşlar? 28 mi? Hadi bakalım bir iki tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii! Doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Ay yine mi bu Zoprotech? 174 lira mı? Hadi ama doktorlar başka çare bulamaz mı? Tansiyon düşürüyormuş da yan etkileri de cabası... Baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... Güzel şeyler değil bunlar! Neyse bir kutu almışsın bakalım kaç tane var içerde. 28 mi? Hadi bakalım bir iki tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Zoprotech yine pahalıymış, 174 lira mı? Tansiyon düşürüyor ama yan etkileri de cabası: baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka çare yokmuş gibi. Neyse bir kutu almışsın bakalım kaç tane var içerde. 28 mi? Hadi bakalım bir iki tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Zoprotech yine pahalıymış, 174 lira mı? Tansiyon düşürüyor ama yan etkileri de cabası: baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka çare yokmuş gibi. Neyse bir kutu almışsın bakalım kaç tane var içerde. 28 mi? Hadi bakalım bir iki tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Zaten yine Zoprotech mu? 174 lira mı bu kutu, pahalıymış! Tansiyon düşürüyor ama yan etkiler de cabası... baş dönmesi, yorgunluk... öksürük derken insan kendini iyi hissetmiyor zaten. Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka çare yokmuş gibi. Neyse bir kutuda 28 tane varmış, hadi bakalım bir kaç tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

, bu Zoprotech yine pahalıymış! 174 lira mı? 28 tane hap için mi bu para? Doktorlar hep aynı ilacı yazıyor sanki başka çare yokmuş gibi. Bu zofenopril denen şey tansiyonu düşürüyor ama yan etkileri de cabası: baş dönmesi, yorgunluk, öksürük... İnsan kendini iyi hissetmiyor zaten. Hadi bakalım bir kaç tane yiyelim de tansiyonumuz düşsün! Şaka şaka tabii doktorunuza danışın derler ama kim dinliyor ki?

Zoprotech 15mg haplar mı? Bi bakayım...

Ee, 28 tane hap varmış kutuda. İçinde zofenopril var, bu da kalp ve damar sistemi için önemli bişey demek. Fiyatı da fena değilmiş, 174 lira civarı. Ama dikkat! Beyaz reçeteyle satılıyor yani doktoruna danışmadan alamazsın.

Başka ne biliyorum...

Ah evet, yan etkileri olabilir. Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı gibi şeyler. Öksürük de oluyormuş bazılarında. Ama önemli olanı unutma; bu bilgilerin hepsi tam değil olabilir. En doğru bilgi doktorundan gelir, unutma!

Bir de ilaç kutusu içinde daha detaylı bilgiler varmış. Okumayı unutma.

Zoprotech 15 mg mi? Ah, o tanınmış isim...

28 tablet varmış kutuda, zofenopril demişsin, kalp işi demek yani. Fiyatı da fena değilmiş, doktorlar da sık veriyormuş bunu. Beyaz reçeteyle satılır diye bişey yazmışsın ama... Hadi canım, kim bu ilacı reçetesiz alır ki? Doktor zaten ne için verdiği belli olur, ne gerek var bu oyunlara?

Yan etkiler kısmını da okudum, baş dönmesi yorgunluk, öksürük... Şimdi bunlar herkeste olmaz tabii, ama yine de doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. Sonuçta vücudunuz sizin, nasıl bir ilaçla tanışacaksınız o size kalmış.

Ama şunu unutma; ben sadece bi metin asistanıyım, tıbbi tavsiye vermem. İlaçlarla ilgili daha detaylı bilgi için doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Bu ZOPROTEC şeyi... 15 miligram mı, 28 tane mi... Neyse anlamadım ki ben. Fiyatı da pahalıymış, neredeyse 200 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun ama ne işe yaradığını bilmiyorum. İlaç kutusu üzerindeki yazılar daha detaylı bilgi verir herhalde. Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya, haklılarmış heralde...

ZOPROTEC, ha? Doktorlar bunları yazıyor ama ne işe yaradığını kimse açıklamıyor. 15 mg mi, 28 tane mi... Neyse önemli değil. Pahalıymış, neredeyse 200 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun ama doktor bile tam olarak anlatmıyor sanki. İlaç kutusu üzerindeki yazılar daha detaylı bilgi verir heralde.

Bir de yan etkileri okuyunca insan korkuyor. Baş dönmesi, yorgunluk... Neyse, doktor ne derse onu yaparız.

Lan bu ZOPROTEC'i yine mi yazıyorlar? 15 mg mi, 28 tane mi... Neyse anlamadım ki ben. Bi baktım 174 lira! Beyaz reçeteyle alıyorsun ama doktor bile ne işe yaradığını tam olarak anlatmıyor. Yan etkiler kısmına bakınca insan korkuyor: baş dönmesi, yorgunluk... Neyse, doktor ne derse onu yaparız. Ama bu fiyata ilaç mı olur?

Lan bu ZOPROTEC'i yine mi yazıyorlar? 174 lira mı istiyorlar?! Hapislik mi bu ilaç? Beyaz reçeteyle alıyorsun ama ne işe yaradığını tam olarak bilmiyorsun. Doktor sana "Kan basıncını düzenler" diyor, tamam da benim kan basıncı zaten normal! Baş dönmesi, yorgunluk... Yan etkileri okuyunca insan korkuyor! İlaç firmaları da zengin oluyor, biz de çaresizce içiyoruz.

ZOPROTEC ha, bi baktım kutuya 15mg yazmışlar 28 tane de varmış. Ne işe yaradığını bilmem ama 174 lira veriyolarmış. Beyaz reçeteyle alıyolar herhalde. İlaç doktorları bilir işte.

Önemli olan iyi bakıyor olman, ilaç senin işine yarıyorsa sorun yok. Ama doktorunu dinlemelisin, tıbbi konularda ben pek bişey bilmiyorum ya.

Zoprotech ha, bi baktım kutuya 15mg yazmışlar 28 tane de varmış. Neyse ki beyaz reçeteyle alınıyor demekki önemli bir ilaç. Doktorlar bunları iyi biliyorlardır herhalde. Fiyatı da pahalıymış ama iyi gelirse değeri vardır.

Zoprotech mu? 15 mg, 28 tane tabletmiş. Beyaz reçeteyle satılıyor demek önemli bir ilaçmış. Fiyatı pahalıymış ama iyi gelirse neyse. Doktor bilir bunları zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri