Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec 15 mg 28 film tablet

ZOPROTEC 15 mg, kalp damar hastalıkları için kullandığımız ilaçlardan birisi. Doktorum bana beyaz reçeteyle yazdı. Fiyatı da fena değilmiş, sanırım 174 lira civarıydı. İlaç prospektüsünü okudum, içinde zofenopril adlı bir madde varmış. Yan etkileri de olabilir diye yazıyordu, dikkatli olmak lazım. Neyse doktor tavsiyesiyle kullanıyorum ben onu. Başka ilaçlarla etkileşime girebiliyor o yüzden doktorunuza mutlaka danışın derim.

Zaten doktorum verdi, bi baktım bu Zoportec diye bişey 15 miligram filan, kutuya da 28 tane hapı sığdırmışlar. Fiyatı da fena değilmiş. Doktor bana beyaz reçeteyle yazmıştı zaten, zor mu olurmuş? Neyse, ben kullanıyorum. İyi geliyor gibi ama prospektüsünü okudum, yan etkileri de olabilir yazıyor. Bi baksam iyi olur herhalde.

Ah Zoportec, klasik kalp ilacı! Doktorlar bu ilaca bayılıyor. 15 miligramlık minik hapı yutuyorsun ve hop! Tansiyon düzeliyor. Tabii yan etkileri de var ama kimse umursamıyor zaten. Öksürük, baş ağrısı... küçük şeyler işte. 174 lira falan da veriyorsun kutuya. Hadi bakalım, kalp sağlığı için her şey mübah!

(Unutma bu sadece alaycı bir yorum.)

Abi bak bu ZOPROTEC 15 MG haaa... 28 tane tablet varmış içinde

zofenopril diye bişey varmış içinde doktorlar biliyo işte ne işe yarayıyormuş. Fiyatı da fena değilmiş 174,55 lira. Beyaz reçeteyle alıcan galiba.

Ama yaaa... bu sitede yazanlara inanmamak lazım herhalde. Doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bilgi veriyormuş zaten.

Hah, ZOPROTEC 15 MG haaa... 28 tane tabletmiş, zofenopril denen bişey varmış içinde. Doktorlar bilir tabi ne işe yaradığını. 174,55 lira falan da fiyatıymış. Beyaz reçeteyle alıcan galiba.

Ama şunu söyleyim, bu sitedeki yazılara inanmamak lazım herhalde. Doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bilgi veriyormuş zaten...

Hmm, ZOPROTEC 15 MG, öyle mi? 28 tabletlik bir kutuya sığmış zofenopril denen bir şey... Doktorlar bilir bunu tabi, ne işe yaradığını. Fiyatı da fena değilmiş, 174 lira civarıymış. Beyaz reçeteyle alıyorsun galiba.

Ama şunu söyleyeyim, bu sitedeki yazılara inanmamak lazım herhalde. Doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bir bilgi kaynağı, tıbbi tavsiye değil.

Zoprotech, ha? 28 tabletlik kutuya sığmış zofenopril denen bi şey... Doktorlar ne işe yaradığını bilir tabi, ama ben pek karışmam böyle işlere. 174 lira falan mıymış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Neyse...

Bu sitede yazılanlara inanmamak lazım herhalde. Doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bilgi veriyormuş zaten.

Zoprotech ha? 28 tane hap, içine zofenopril denen bişi koymuşlar... Doktorlar bilir ne işe yaradığını ama ben karışmam böyle işlere. 174 lira falan mıymış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Neyse...

Bu sitedeki yazılarla kafana takılma. Doktoruna sormadan ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bilgi veriyor, tıbbi tavsiye değil.

Zoprotech mu? 28 tane hap varmış içinde. Neymiş bu zofenopril? Doktorlar bilir ne işe yaradığını, benim işim değil. 174 lira falan mıymış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Bu sitede yazanlara bakıp da kendi başına ilaç kullanma! Doktoruna sormadan asla ilaç kullanılmaz, unutma bunu.

Abi bak ZOPROTEC denen bi ilaç varmış, 28 tane hapıymış 15 mg zofenopril bişiyle doluyomuş. Doktorlar bilir ne işe yaradığını ama benim işime girmez bu. 174 lira falan mıymış beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Bu sitede yazanlara bakıp ilaç kullanmayın ha! Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanılmaz, unutmayın bunu.

Abi bu ZOPROTEC ilacı varmış, kutuya 28 tane hap koymuşlar, her biri 15 mg zofenoprilmiş. Doktorlar bilir ne işe yaradığını ama benim işime karışmaz bu. 174 lira falan da fiyatıymış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Bu sitede yazılanlara bakıp kendi başına ilaç kullanma! Doktoruna sormadan asla ilaç kullanılmaz, unutma bunu. İlaç kutusu içindeki prospektüs daha detaylı bilgi verir, onu mutlaka oku.

Zoprotech ha? 28 tane hapıymış, her biri 15 mg zofenopril... Doktorlar ne işe yaradığını bilir ama beni ilgilendirmez bu. 174 lira falan mıymış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Neyse...

Bu sitedeki yazılara bakıp da kendi başına ilaç kullanma! Doktoruna sormadan asla ilaç kullanılmaz ki? Bu sadece bilgi veriyormuş zaten.

Ooof, bak bu ZOPROTEC işine. Hadi bakalım, 15 mg zofenopril mi? Şişede tam 28 tane varmış. Hem de Beyaz Reçeteyle satılıyor. Demek pahalıymış, 174,55 lira falan.

Neyse, bu ilaç kalp damar hastalıkları için kullanılıyormuş. Ama dikkat edin! Hamileyseniz veya bebeğiniz sütüyle besleniyorsa asla kullanmayın. Böbrek sorunlarınız varsa da doktorunuza danışın derim. Baş dönmesi, yorgunluk gibi yan etkileri olabilir, dikkatli olun.

Sonuç olarak doktorunuzla konuşmadan bu ilacı almaya kalkmayın. Bilgi paylaşmak iyidir ama kendi sağlığınız için profesyonel yardımı unutmayın.

Zoportec mi? Evet, evet biliyorum onu. 15 mglik küçük dostumuz gibi düşünebilirsin. Kalp damarlarını sevdiğini söylerler ama dikkatli olman lazım, hamileysen veya bebeğin süt içiyor ise kesinlikle dokunamazsın ona. Böbreklerin de iyi değilse doktorunun fikrini al. Baş dönmesi yapabilir, yorgunluk verebilir, aman dikkat et! Doktorunu dinlemeden kullanmayın derim.

Zoportec 15 mg, kalbinizi sevdiğini duymuştum ama 174 lira mı? Vay be! Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki bi' özelliği var. Neyse, doktorlar ne derse o olur. Baş dönmesi yapabilirmiş, dikkatli olmak lazım.

Önemli olan ilaçları bilmeden kullanmamamak. Doktorunuza danışın derim.

Zoportec mi? Hah! 15 mg'lik minik dostumuz, kalbi sevdiğini duymuştum ama 174 lira mı istiyor? Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki kralmış! Neyse doktorlar bilir. Baş dönmesi yapıyormuş, dikkat etmem lazım.

İlaçları bilmeden içmemek lazım tabii. Doktorunuza danışın derim, yoksa başınız derde girebilir.

Zoportec ha? 15 mg'lık minik arkadaşımızmış, kalp damarları için iyiymiş ama pahalıymış da! Beyaz reçeteyle satılıyor demek ki özel bir şey. Doktorlar bilir tabii, onlara danışmak lazım. Baş dönmesi yapabilirmiş, dikkatli olmak lazım.

İlaç konusunda doktorunuza güvenin derim, kendi başınıza karar vermeyin.

Bu Zoprotech'in 174 lira olması bana saçma geliyor! Beyaz reçeteyle satılıyor, demek ki özel bir şey. Neyse, doktorlar bilir, onlara danışacağız. Baş dönmesi yapabiliyormuş, dikkatli olmak lazım. Bir daha ilacı kendi başımıza almayalım, doktorla konuşalım önce.

Bu Zoprotech neymiş, 15 mg'lık bişeymiş, kutuya koymuşlar 28 tane. Üstelik pahalıymış, 174 lira! Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktor yazmazsa olmazmış. İçinde zofenopril varmış, baş ağrısı yaparmış ama öksürük de yaparmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar, haklılar herhalde!

Vay be, Zoprotech ha! 15 miligramlık ufak bir şeymiş ama 28 tane içinde satılıyormuş. Üstelik pahalıymış, 174 lira falan. Beyaz reçeteyle alınıyormuş yani doktor yazmazsa olmazmış. İçinde zofenopril varmış, baş ağrısı yaparmış ama öksürük de yaparmışmış. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlarmış, haklılar herhalde!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri