Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec plus 30/12,5 mg 28 film tablet

Hakkında pek bir şey bilmediğim bu ZOPROTEC PLUS'ı 201 lira mı veriyoruz? Vay be... Doktor yazmışsa içerim tabi ama böyle pahalı ilaçlara para saçmak istemiyorum. Üstelik içinde ne var bilmiyorum bile, zofenopril ve hidroklortiyazid kelimeleri kulağıma hiç hoş gelmedi. Neyse doktor tavsiyesi önemli, onun dediğini yaparım.

Bu sitedeki bilgiler pek detaylı değil gibi geldi bana. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumam lazım herhalde. Detaylı bilgi orada olur. Doktoruma da sormadan içmem tabi, böyle şeylerle oynamaya değmez.

Bu ZOPROTEC PLUS ilacı 201 liraya mı satılıyor? , pahalı olmuş! Doktor yazdıysa içerim ama böyle bir fiyata pek razı değilim. Üstelik içindeki zofenopril ve hidroklortiyazid isimlerini daha önce hiç duymamıştım. Neyse doktor tavsiyesi önemli, onun dediğini yaparım.

Bu sitedeki bilgiler biraz eksik gibi geldi bana. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumalıyım heralde. Detaylı bilgi orada olur. Doktoruma da sormadan içmem tabi, böyle şeylerle oynamaya değmez!

Bu ZOPROTEC PLUS işi garip gelmedi değil, 201 lira mı? Doktor yazdıysa içerim ama bu fiyat biraz tuzlu gibi. İçinde ne var bilmiyorum, zofenopril ve hidroklortiyazid isimleri kulağıma pek hoş gelmedi. Neyse doktor tavsiyesi önemli, onun dediğini yaparım.

Ama bu sitedeki bilgiler yetersiz gibi geldi bana. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumalıyım heralde. Detaylı bilgi orada olur. Doktoruma sormadan bir hap bile içmem!

Bu ZOPROTEC PLUS şeyi 201 lira mıymış? Vay be, pahalı ilaçmış. Doktor yazdıysa içerim tabi ama bu fiyata bir düşünmek lazım. Neyse içine ne koymuşlar bakalım... Zofenopril ve Hidroklortiyazid mi? Bilmem ben o isimleri, doktor bana yazdıysa içerim zaten. Ama bu sitedeki bilgi yetersiz kalmış sanki. İlaç prospektüsü daha detaylı olur herhalde. Doktoruma sormadan asla kullanmam böyle bir ilacı!

201 lira mı! Bu ZOPROTEC PLUS için mi? Şaka gibi... Doktor yazdıysa içerim tabii ama bu fiyat biraz fazla değil mi? Neyse, içindeki o zofenopril ve hidroklortiyazid isimleri de pek tanıdık gelmiyor. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumam lazım heralde, doktoruma da sormadan bir hap bile içmem!

Bu ZOPROTEC PLUS uyduruk bir şey mi? 201 lira mı istiyorlar bu hap için? Doktor yazdıysa içerim tabii ama böyle bir fiyata... Hadi bakalım, içinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış. Neyse, doktor tavsiyesi önemli, onun dediğini yaparım.

Ama bu sitedeki bilgi yetersiz gibi geldi bana. İlaç prospektüsünü bulup iyice okumalıyım heralde. Doktoruma da sormadan içmem tabi! Böyle şeylerle oynamaya değmez.

Bak bu ZOPROTEC PLUS çöplüğü, 30/12,5 MG 28 TABLET. Yani bi kutuya 28 tane sıkıştırmışlar içine. Neymiş? Zofenopril ile Hidroklortiyazid denen iki şeyi birleştirmişler, ne işe yaradığını bilmiyorum. 201 lira para istiyorlar bu çöpten. Beyaz reçeteyle alıyosun tabi ki.

Bir de bakmışım, bu ilaç bir sürü yere girmiş. C kategorisine mi girmiş? Neden böyle bi kategori var anlamadım ama olsun. ATC kodu da varmış, C09BA15... Bunlar hep ne demek anlayamadım. İlaç için iki tane daha alternatif bulmuşlar, sanki birileri zorluyor bu ilacı satmayı.

Ama dikkat! Ben doktor değilim, bunları okuyup "vay canına" diyip gidip ilacı içmeyin. Kutusunda yazanları iyice okuyun ve doktorunuza danışın.

201 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Zofenopril, Hidroklortiyazid... Bunların hepsi neyin nesi? Neyse, bir sürü kategoriye girmiş, C kategorisi ne demek anlamadım. ATC kodu da varmış, C09BA15... İnsan bunları okumaya çalışırken kafası karışıyor!

Neyse, ben doktor değilim. Ama bu ilacı reçete eden doktorla iyi bir konuşma yapın derim. İlaçları kendi başınıza kullanmayın, sonuçlar felaket olabilir!

201 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Zofenopril, Hidroklortiyazid... Bunlar neyin nesi anlamadım ki! Bir sürü kategoriye, koda girmiş. Neyse, ben doktor değilim ama bu ilacı reçete edenle iyice konuşmak lazım. Kendi başına ilaç kullanılmaz, sonuç felaket olur.

Bu ZOPROTEC PLUS ilacı, sanki bir sürü harf ve rakamdan oluşmuş gibi duruyor. Neyse ki kutuya bakınca ne işe yaradığını anlayabiliyoruz: tansiyonu düşürüyormuş. Ama 201 lira mı istiyorlar? Biraz pahalı değil mi acaba? Doktoruma sormadan kullanmam gerek, çünkü her ilaç herkese uymaz.

Bu ZOPROTEC PLUS ilacı sanki bir sürü harf ve rakamdan oluşmuş gibi duruyor. Neyse ki kutuya bakınca ne işe yaradığını anlayabiliyoruz: tansiyonu düşürüyormuş. Ama 201 lira mı istiyorlar? Biraz pahalı değil mi acaba? Doktoruma sormadan kullanmam gerek, çünkü her ilaç herkese uymaz.

201 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Zofenopril, Hidroklortiyazid... Bunlar neyin nesi anlamadım ki! Bir sürü kategoriye, koda girmiş. Neyse, ben doktor değilim ama bu ilacı reçete edenle iyice konuşmak lazım. Kendi başına ilaç kullanılmaz, sonuç felaket olur.

Aha, bir de bu ZOPROTEC PLUS çıktı karşıma... 30/12,5 mg, 28 tablet demek. İçinde Zofenopril ve Hidroklortiyazid varmış, ama bu isimler bana pek bir şey ifade etmiyor doğrusu. Neyse, 201 lira para istiyorlar bu kutucuğa... Beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani doktor tavsiyesi şart.

İlaç bilgileri dolu bir liste olmuş: C kategorisi, ATC kodu C09BA15... Bunların ne anlama geldiğini bilmiyorum ama önemli olduğunu düşünüyorum. İki tane alternatif ilaç da varmış, sanki birileri bu ilacı satmak için çok çabalıyor gibi.

Ama unutmayın, ben doktor değilim! Bu bilgileri okuyup "vay canına" diye bağıracak değilim. Doktorunuza danışın, kendi başınıza ilaç kullanmayın derim.

201 lira mı istiyorlar bu çöpten?! Zofenopril, Hidroklortiyazid... Bunların hepsi neyin nesi anlamadım ki! Neyse bir sürü kategoriye girmiş. C kategorisi mi? ATC kodu mu? Neyin kafası bu ya! İki tane alternatif daha varmış. Sanki birileri zorluyor bu ilacı satmayı! Doktor değilim ama bu ilaca bu parayı verip içmeyin derim!

Bu ZOPROTEC PLUS'ı görünce aklıma bir sürü soru geldi. Öncelikle, bu isim neyin nesi? Zofenopril, hidroklortiyazid... Bunlar bana hiç bir şey ifade etmiyor! İlaç kutucuğunda yazanları okuyunca anlıyorum ki tansiyonu düşürüyor ama 201 lira mı istiyorlar? Pahalı değil mi bu ilaç? Doktoruma sormadan kullanmam gerek, çünkü her ilacı herkes kullanabilir diye bir kural yok. Neyse, en iyisi doktorumu arayıp bu ZOPROTEC PLUS hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Bu ZOPROTEC PLUS denen şey tam bir bilmece gibi duruyor. İki garip isim, Zofenopril ve Hidroklortiyazid... Bunlar ne işe yarıyor ki? 201 lira mı istiyorlar bu kutuculuk için? İlaçları doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım zaten ama bu fiyat da cabası. Neyse, en iyisi doktoruma danışıp bu ilacı iyi mi kötü mü anlamayı deneyeyim.

Bu ZOPROTEC PLUS şeyi bi garip hissediyorum, ya 30/12.5 mg miydi? Neyse 28 tane hap varmış kutuda... Yani her gün bir hap yutuyorsun ama doktor mu yazdı bunu bilmiyorum ki. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, pahalıysa da bu işler böyle oluyo zaten. İlaçlar hep pahalı, biliyorsun ya.

Sonra bakmışım Zofenopril miydi Hidroklorotiyazid miydi... İşte bunları anlamadığım zaman doktorlara soruyorum. Ama bazen doktorlar da pek anlayışlı olmuyor. Neyse ki bu sitede biraz bilgi var, en azından prospektüsü okumayı unutmuş değilim.

Zaten bu ZOPROTEC PLUS işinden bir şey anlamadım ben. Doktor yazdı, eczacı verdi, ben de yutuyorum her gün. Ne işe yaradığı, neden pahalı olduğu, bilmiyorum ki! Neyse, iyi bir doktor bulursam sorarım belki. Ama bazen doktorlar da pek anlayışlı olmuyor. "Sen kullan be!" diyorlar, bitti.

İnternette baktım biraz, prospektüsü de okudum ama hala kafam karışık. Zofenopril miydi Hidroklorotiyazid miydi... Bu isimler kulağa çok bilimsel geliyor! Neyse ki ben sadece yutuyorum, daha fazla düşünmeyin derim.

Bu ZOPROTEC PLUS şeyi ilk defa duyuyorum doğrusu! 30/12,5 mg miydi? Neyse 28 tane hap varmış kutuda. Her gün bir hap yutuyorsun ama doktor mu yazdı bunu bilmiyorum ki. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, pahalıysa da bu işler böyle oluyo zaten. İlaçlar hep pahalı, biliyorsun ya!

Zofenopril miydi Hidroklorotiyazid miydi... Bunları anlamadığım zaman doktorlara soruyorum ama bazen anlayışlı olmuyorlar. Neyse ki bu sitede biraz bilgi varmış en azından prospektüsü okumayı unutmuş değilim.

Aaaa bu ZOPROTEC PLUS şeyi ne işime yarayacakmış anlamadım ki! Doktor yazdı da yutuyorum işte her gün. Ne zofenopril ne de hidroklorotiyazid denen şeyleri duymuştum daha önce. İlaçlar hep pahalı zaten, 201 lira veriyomuşuz bu kutuya! Neyse doktor bilir diye düşünüyom ama içimde bir gariplik var. En iyisi gidip sorarım yine ona!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri