Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax forte 400 mg 100 ml suspansiyon

Ooof, bu Zovirax Forte şeyine baksana! 205 lira mı istiyorlar? Bir şişe için mi bu parayı ödüyoruz? İçinde sadece asiklovir varmış zaten, tıpkı daha ucuz başka ilaçlarda olduğu gibi. Doktorlar Beyaz Reçeteyle veriyor yani iyiymiş demek ki ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor! Döküntü, bulantı, kusma... Daha neler neler olur bilemiyorum! Hadi beynimi eritmeyecek diye endişelenmiyorum bile!

Ama doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın derim size. İlaç şirketleri bizi kandırmaya çalışıyor olabilir.

205 lira mı istiyorlar bu Zovirax için?! Soygun oluyor heralde! Herpes virüsü için mi bu kadar para ödüyoruz? İçinde sadece asiklovir varmış, tıpkı daha ucuz başka ilaçlarda olduğu gibi. Doktorlar Beyaz Reçeteyle veriyor yani iyiymiş demek ki ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor: döküntü, bulantı, kusma... Daha neler neler olur bilemiyorum! Hadi beynimi eritmeyecek diye endişelenmiyorum bile!

Neyse doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın derim size. İlaç şirketleri bizi kandırmaya çalışıyor olabilir!

Hah, Zovirax Forte... Bu da ne şimdi? 205 lira mı istiyorlar bu şişe için? Sadece asiklovir varmış içinde, tıpkı daha ucuz başka ilaçlarda olduğu gibi. Doktorlar Beyaz Reçeteyle veriyor yani iyiymiş demek ki ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor: döküntü, bulantı, kusma... Daha neler neler olur bilemiyorum! Hadi beynimi eritmeyecek diye endişelenmiyorum bile!

Neyse doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın derim size. İlaç şirketleri bizi kandırmaya çalışıyor olabilir.

Hmm, Zovirax Forte... 205 lira mı istiyorlar bu şişe için? Sadece asiklovir varmış içinde, tıpkı daha ucuz başka ilaçlarda olduğu gibi. Doktorlar Beyaz Reçeteyle veriyor yani iyiymiş demek ki ama yan etkileri okuyunca insan korkuyor: döküntü, bulantı, kusma... Daha neler neler olur bilemiyorum! Hadi beynimi eritmeyecek diye endişelenmiyorum bile! Neyse doktorunuza danışmadan hiçbir ilacı kullanmayın derim size. İlaç şirketleri bizi kandırmaya çalışıyor olabilir.

Zovirex Forte haa, bi baktım da 400 mg asiklovir varmış! Herpes virüslerine iyi geliyomuş, hadi bakalım! Çocuklarada verilebiliyormuş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Yan etkiler oluyormuş ama nadir diyorlar. Neyse ki ben kullanmıyorum ama bilgilenmek güzel!

Herpes'e iyi geliyomuş Zovirex Forte, ama doktorla konuşmak lazım tabii. Çocuklara da verilebiliyormuş, ama yine de önemli olan doktor onayı. Yan etkileri nadir oluyomuş ama yine de dikkatli olmakta fayda varmış. Ben kullanmıyorum ama bilgilenmek iyi oldu.

Bu Zovirex Forte'u duydum ama ben kullanmadım, doktor tavsiyesi olmadan böyle şeylere karışmam. Herpes denen bela için iyi geliyormuş ama yan etkilerinden de korkuyorum. Neyse, benim işim değil bu!

Bu Zovirex Forte'u duymuştum ama ben pek bakmadım açıkçası. Doktor tavsiyesi olmadan böyle şeylere karışmam. Herpes denen virüse karşı etkiliymiş ama yan etkileri de varmış, dikkatli olmak lazım herhalde. 205 lira da fena değil sanırım... Neyse, benim işim değil bu.

Bu Zovirex Forte'u duymuştum, doktorlar herpes için sıkça tavsiye ediyormuş ama ben kendime karışmam böyle şeylere. 400 mg asiklovir, güçlü bir şeymiş! Yan etkileri de varmış tabii, döküntü, bulantı, kusma... Hadi bakalım, bu benim işim değil, doktor bildiği gibi yapar. 205 lira mı? Ucuz da sayılmaz sanırım.

Ah be, bu Zovirex Forte şeyini duymuştum da tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Şimdi anladım ki herpes virüsüne karşıymış, demek güçlü bir ilaçmış. 400 mg asiklovir varmış içinde. Doktorlar sıkça tavsiye ediyormuş ama ben kendime karışmam böyle şeylere. Yan etkilerinden de korkuyorum biraz. Neyse, benim işim değil bu.

Bu Zovirex Forte şeyi duymuştum da bi baktım, 400 mg asiklovir varmış! Herpes virüslerine iyi geliyormuş, hadi bakalım! Çocuklara da verilebiliyormuş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Yan etkileri oluyormuş ama nadir diyorlar. Neyse ki ben kullanmıyorum ama bilgilenmek güzel! 205 lira mı? Ucuz değil ama her şey pahalılaştı zaten...

Zovirex Forte, yani o herpes ilacıymış. 400 mg asiklovir varmış içinde. Çocuklara da verilebiliyormuş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Yan etkilerden de bahsetmişler, döküntü, bulantı falan... Neyse, benim işim değil bu. Doktor bilir daha iyi.

Zovirex Forte, yani o herpes ilacıymış. İçinde 400 mg asiklovir varmış, çocuklara da verilebiliyormuş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Döküntü, bulantı gibi yan etkileri de varmış ama nadir oluyormuş. İlaç pahalıymış ama her şeyin fiyatı uçmuş zaten... Doktor bilir en iyisini!

bu Zovirex Forte şeyinin içinde 400mg asiklovir varmış, demek herpes virüsüne iyi geliyormuş! Çocuklara da verilebiliyormuş ama doktorla konuşmak lazım tabii. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Neyse, benim işim değil bu. Doktor bilir daha iyisini! 205 lira mı? Ucuz değil ama her şey pahalılaştı zaten...

Zovirex Forte, demek herpes virüsüne iyi geliyormuş. 400 mg asiklovir varmış içinde. Doktorlar çocuklara da verebiliyormuş ama ben karışmam böyle şeylere. Yan etkileri de varmış döküntü falan... Neyse benim işim değil bu, doktor bilir daha iyisini!

Vay be, bu Zovirex Forte şeyi 205 liraya satıyolar! Şimdi anlamadım, bu şey herpes virüsüne mi iyi geliyormuş? İçinde 400 mg asiklovir varmış. Doktorlar çocuklara da veriyormuş ama ben karışmam böyle şeylere. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Neyse benim işim değil bu, doktor bilir daha iyisini!

Bu Zovirex Forte denen şey heralde herpes virüsüne iyi geliyormuş, 400 mg asiklovir varmış içinde. Doktorlar çocuklara da verebiliyormuş ama ben karışmam böyle şeylere. Yan etkileri de varmış, döküntü falan... Neyse benim işim değil bu. Doktor bilir daha iyisini! 205 lira mı? Ucuz değil ama her şey pahalılaştı zaten...

Abi bu ZOVIRAX FORTE şeyi bi baktım da fena değilmiş. 400 MG asiklovir varmış içinde, heralde virüsleri güzel temizler. 205 lira falanmış da pahalı mıydı bilmem ama beyaz reçeteyle satıyomuş. Heralde doktor yazarsa alınabiliyor.

Bir de yan etkilerinden bahsetmişler. Döküntü, bulantı, kusma... yani klasik şeyler işte. Ama baş dönmesi, halüsinasyon falan da varmış. O biraz korkutucu. Neyse, ben kullanmayı düşünmüyorum ama bilgilenmek istedim. Doktoruma danışsam daha iyi olur herhalde.

Zovirax Forte, yani asiklovir süspansiyonu... Evet, duydum ondan. Herkes ağzından virüsleri temizleyen bir sihirli iksir gibi bahsediyor. Döküntü, bulantı falan klasik yan etkilermiş ama baş dönmesi, halüsinasyon... Bunlar biraz ürkütücü geldi doğrusu. Doktoruma sormadan kesinlikle kullanmam.

Haklısın, ilaçlar hakkında detaylı bilgi edinmek önemli. Ama en doğru bilgiyi doktorundan alırsın unutma.

Asiklovir süspansiyonu mu? Herkes ağzından "virüsleri temizleyen sihirli iksir" gibi bahsediyor da... Döküntü, bulantı falan klasik yan etkilermiş. Ama baş dönmesi, halüsinasyonlar mı? Şimdi bu biraz korkutucu. Doktoruma sormadan kesinlikle kullanmam ben bunu.

Hem o fiyata satılıyor ha! İlaç şirketleri de ne kadar kazanıyor acaba...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri