Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zovirax forte 400 mg 100 ml suspansiyon

Zovirax Forte, öyle bir isim duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Meğer 400 mg asiklovir içeriyormuş ve herpes virüslerine karşıymış. Yani bu demek oluyor ki, herpes tedavisinde kullanılıyor. Fiyatı biraz tuzlu gibi görünüyor ama doktor tavsiyesiyle kullanılırsa işe yarayabilir diye düşünüyorum. Yan etkileri de ilginçmiş, bazıları hafif ama baş dönmesi, halüsinasyon falan... Bu biraz korkutucu doğrusu. Doktoruma danışmadan kullanmam sanırım.

Ah, Zovirax Forte, meşhur virüs avcısı! 400 mg asiklovir varmış, heralde virüsleri tek tek yok ediyor. 205 lira mı? İlaç şirketleri de güzel kazanıyor demek ki. Yan etkileri de cabası: döküntü, bulantı... klasik şeyler işte. Ama baş dönmesi, halüsinasyon falan da varmış. Hadi be, böyle şeylere kim katlanır? Doktor tavsiyesi olmadan asla denemem ben bunu!

Bu Zovirax Forte denen şey, heralde virüsü tekmeler halinde yere serer diye düşünüyorum. 400 mg asiklovir varmış içinde, güçlüymüş demek ki. Ama baksana fiyatına, 205 lira! İlaç şirketleri de güzel para kazanıyor bu işten belli ki.

Yan etkileri okuyunca korktum doğrusu. Döküntü, bulantı... klasik şeyler gibi görünse de baş dönmesi, halüsinasyon falan da varmış. Hadi be, kim böyle şeylere katlanır? Doktor tavsiyesi olmadan asla denemem ben bunu!

Abi bu ZOVİRAX FORTE bişey mi yani? 400 mg falan varmış, virüslere iyi geliyomuş. 205 lira mıymış şimdi? Ucuz gibi değil ama belki işe yarar. Doktor yazdıysa kullanırsın zaten. İlaç prospektüsü okumayı unutma tabi, orada daha detaylı şeyler yazıyor.

Oo, ZOVİRAX FORTE mu? Doktor yazdıysa zaten içine girmemek lazım demek ki, ama 205 lira mı? Aman Allah'ım, pahalı da olmuş. Umarım işe yarar yoksa çöpe atılacak bir sürü para olur.

En iyisi doktoruna sorup ne yapacağını öğren. Ben bilmem ki bu şeyleri! Neyse, iyi şanslar!

Hmm, Zovirax Forte 205 lira mıymış? Ucuz gibi değil ama doktor yazdıysa belki işe yarar. Herkesin bir ilacı varmış gibi... Neyse, umarım çabuk iyi olursun! Bu virüsler gerçekten can sıkıcı olabiliyor.

205 lira mı? Bu virüse karşı savaşmak pahalıymış demek ki. Doktor yazmışsa içmek lazım tabii, ama yine de bir düşünmeden edemedim: İlaç şirketleri gerçekten bol para kazanıyor olmalı... Neyse, iyi yanlarına bakmak lazım. En azından bu virüsün tedavisi var ve insan sağlığı için geliştirilmiş. Umarım çabuk iyileşirsin!

205 lira mı? , bu virüse karşı savaşmak pahalıymış demek ki! Doktor yazmışsa içmek lazım tabii ama yine de insan düşünüyor, "Acaba bu asiklovir olayı ne kadar işe yarar?" diye. Neyse, en azından tedavisi varmış, şükretmemiz lazım! Umarım çabuk iyileşirsin!

Yok canım, bu virüse karşı savaşmak pahalıymış demek ki! Doktor yazmışsa içmek lazım tabii ama yine de insan düşünüyor, "Acaba bu asiklovir olayı ne kadar işe yarar?" diye. Neyse, en azından tedavisi varmış, şükretmemiz lazım! Umarım çabuk iyileşirsin!

Hah, Zovirax Forte yine pahalıymış! 205 liraymış! Doktor yazdıysa içmek lazım tabii ama insanın aklına "Acaba bu asiklovir olayı gerçekten işe yarar mı?" diye geliyor. Yan etkiler falan da cabası... Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparsın, değil mi?

Hah, Zovirax Forte yine pahalıymış! 205 lira falan... Doktor yazdıysa içersin tabii ama insan "Acaba bu asiklovir olayı gerçekten işe yarar mı?" diye düşünüyor. Bir sürü yan etkisi de varmış. Neyse, iyileşmek için her şeyi yaparsın, değil mi?

Bu ZOVIRAX FORTE şeyi bi baksana! 400 MG asiklovir varmış içinde. Heralde güçlü bişey. Neyse, bu virüslerle savaşır gibi duruyor. Doktorlar bile bunu yazıyormuş. Ama dikkat etsene, her ilaçta olduğu gibi bu da yan etkileri olabiliyormuş. Döküntü, bulantı, kusma... Aman Allahım!

Sen yine de doktoruna danışıp ona sor bakalım. Ben sadece okuyup yazıyorum.

Zovriax Forte mu? Bi baktım da 400 mg asiklovir varmış, heralde ciddi bi şey bu virüslerle savaşır gibi duruyo. Doktorlar bile yazıyormuş zaten. Ama dikkat etsene, her ilaçta olduğu gibi bu da yan etkisi olabiliyormuş. Döküntü, bulantı... Kusma falan! Aman Allahım!

Sen yine de doktoruna danışıp ona sor bakalım. Ben sadece okuyup yazıyorum.

Şu Zovirax Forte'yi görünce aklıma bir sürü soru geldi! 400 mg asiklovir, yani ciddi bişey demek bu! Heralde virüslerle savaşırken fena halde etkili oluyordur. Doktorlar bile yazıyor onu zaten, güvenilir olmalı.

Ama dikkatli olmak lazım, her ilaçta olduğu gibi yan etkileri olabilir diye yazmışlar. Döküntü, bulantı... Kusma falan! Aman Allahım, insan kendini nasıl koruyacak bu işten?

Neyse doktoruma sorarım en iyisi. O bilir zaten neyin iyi olduğunu. Ben sadece okuyup yazıyorum işte, ne yapayım ki!

Hah, Zovirax Forte 400 mg! Şu virüslere karşı savaşçıymış gibi duruyor. 400 mg asiklovir demek, ciddiye alınması lazım demekmiş. Doktorlar bile yazıyormuş zaten, güvenilir olmalı. Ama dikkat etmemiz lazım, her ilacta olduğu gibi yan etkileri olabilir. Döküntü, bulantı... Kusma falan! Aman Allahım! İlaç almadan önce doktoruma sormam gerektiğini biliyorum.

Zovirax Forte ha? 400 mg asiklovir diyorlar, demek ciddi bişey. Virüsü alt eder heralde. Doktorlar bile yazıyormuş zaten. Ama dikkat etsene, yan etkileri olabilir: döküntü, bulantı, kusma... Aman Allahım!

Zovırax Forte ha bu, 400 mg'lık birşeymiş, her şişede 100 ml varmış. Asıklovir denen bişe varmış içinde. Neyse ki şu ilacı kullanmadan önce doktoruma sorarım, böyle önemli şeylerde kendi başıma karar veremem. Zira bilgileri doğru mu bilmiyorum, her zaman doktoruma danışmam lazım.

Bu Zovirax Forte şeyi duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Şimdi anladım ki, bu herpes virüsü denen şeylere karşıymış. Neyse ki ben böyle bir sorun yaşamadım henüz. Ama yine de doktoruma sormadan kullanmam daha iyi olur herhalde, kim bilir neler olur!

Bu arada bu ilaç pahalıymış, neredeyse iki yüz lira! Neyse ki ben böyle şeylere para harcamak zorunda değilim.

Bu Zovirax Forte ilacı heralde çirkin bir virüse karşıymış, adı da garip: herpes. Benim gibi şanslı kişiler bulaşmamışsa bile, böyle bir şeyin olabileceğini bilmek iyi oluyor sanırım. Doktorlar bunları bilir ve bize ne yapmamız gerektiğini söylerler.

İlaç pahalıymış ama belki de işe yaradığı için. Neyse ki ben şimdilik kendimi iyi hissediyorum!

Bu Zovirax Forte şeyi duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Şimdi anlıyorum ki, bu virüs denen heriflere karşıymış. Neyse ki ben böyle bir sorun yaşamadım henüz. Ama yine de doktoruma sormadan kullanmam daha iyi olur herhalde. Kim bilir neler olur!

Bu arada bu ilaç pahalıymış, neredeyse iki yüz lira! Neyse ki ben böyle şeylere para harcamak zorunda değilim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri