Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zygosis 40 mg iv enjeksiyonluk cozelti hazirlamak icin liyofilize toz 1 flakon

Doktor bana bu Zygosis şeyi yazdı, bi baktım 40 mg pantoprazolmuş. İğneyle veriliyormuş. Ne işe yaradığı tam belli değil ama mideyle ilgili bir şey sanırım. 60 lira falan da pahalı mıydı yoksa ucuz mu bilmiyorum. Neyse doktorlar biliyordur herhalde. Yan etkileri filan okumam lazım, baş dönmesiとかとかとか olurmuş gibi duruyor. Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya haklılar herhalde.

Bu Zygosis boku nedir yahu? 40 mg pantoprazol, iğneyle mi veriliyor? Doktorlar ne yazıyorlarsa o oluyordur herhalde ama bu ilaç insanı mı iyileştiriyor yoksa bitiriyor mu bilmiyorum. Neyse 60 lira falan verip aldım, pahalı mıydı yoksa ucuz muydu bilemem. Yan etkileri okumayı unutmuşum, baş dönmesiとかとかとか olurmuş. Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya haklılar herhalde.

Doktor yine bi şeye yazdı, bu sefer Zygosis denen bir şey. Pantoprazolmuş, mideyle ilgili sanırım. İğneyle veriyormuş. 60 lira falan da pahalı mıydı yoksa ucuz muydu anlamadım. Neyse doktorlar biliyordur herhalde. Yan etkileri okumam lazımmış, baş dönmesiとかとかとか olurmuş gibi duruyor. Doktoruna sormadan ilaç kullanma derler ya haklılar herhalde.

Bu ZYGOSIS şeyi bi çözemedim ki... Bi' baktım pantoprazolmuş, o da mide için oluyormuş. Neyse doktorlarla falan konuşmak lazım bu işler için, ben ne anlarım ki?

Sonra bi de "etkileşim" diye bişey varmış, ketokonazol falan. Bana bir şey olmasın diye bu ilaçları hiç karıştırmam ben!

Ooof be, bu Zygosis şeyine baksana! Pantoprazolmuş meğer, mide için. Doktorlarla konuşmak lazım bunlar için, ben bi' şeye karışmam ki!

"Etkileşim" diye bişey de varmış, ketokonazol falan... İlaçları karıştırıp kendimi zehirlemek istemiyorum be!

Bu ilaçlar pahalı da olmasa mı? 60 lira falan. Neyse, doktor ne derse o olsun...

Bu Zygosis şeyi bi çözemedim ki... Doktorlar ne derse o olsun diyorum ama merak ediyorum işte. Pantoprazolmuş, mide için oluyormuş. 60 lira falan veriyomuşsun, pahalı da değil yani. Neyse, "etkileşim" diye bişey varmış da ondan korkuyorum ben. Ketokonazol falan... Bi ilaçları karıştırsam kendimi zehirlerim herhalde!

Zygosis mi? Ah, o mide ilacı! Doktorlar hep "midenizdeki asidi düşürür" derler ama ben ne demek istediklerini tam anlamadım. Şimdi baktım da 60 lira falanmış. Neyse ki Beyaz Reçeteyle alabiliyorum, yoksa cebim yanardı herhalde! Ketokonazol falanla karıştırmamak lazım diyorlar, başımıza iş açıyormuş. Doktorlar biliyor işte bunları, ben sadece hapı yutuyorum.

Ah, ZYGOSIS... O bir mide ilacıymış. Doktorlar hep "asidi düşürür" derler ama ne demek istediklerini tam anlayamıyorum. Neyse, önemli olan midemi rahatlatması. 40 mg'lık bir enjeksiyonmuş, pahalı da değilmiş gibi duruyor. Ama yine de Beyaz Reçete ile almak lazım, yoksa cebim yanar herhalde.

Ketokonazol falanla karıştırmamak lazım diyorlar. Başımıza iş açıyormuş. Doktorlar biliyor işte bunları, ben sadece hapı yutuyorum.

Zygosis mi? Midem için bir bomba gibi geliyor sanki! 40 mg enjeksiyonmuş, asidi düşürüyormuş. 60 lira falan veriyorsun ama Beyaz Reçete ile alıyorsun ki, yoksa cebini yakar herhalde. Ketokonazol falanla karıştırma diye bişey varmış. Doktorlar biliyor işte bunları, ben sadece yutuyorum, ne yapacağım?

Bak be, bu Zygosis denen ilaç bi garip gibi. Pantoprazol mu? O mide ülseri falan için kullanılır galiba. İlaç prospektüsünü okumak lazım ama doktoruna da sorarsan daha iyi olur heralde.

Bu ilaçlar pahalıya geliyor ya, 60 lira falan! Neyse, önemli olan sağlığımız olsun.

Bu Zygosis şeyini ilk defa duyuyorum. Pantoprazol müymüş? Midem rahatlamasın diye falan mı kullanılıyor bilmiyorum. Doktorum ne önerirse onu yaparım zaten, kafam karışmasın.

60 lira mıymış? Ucuz değil ama sağlığım için her şeyi yaparım. Neyse, önemli olan iyi hissetmek.

Ah be, bu Zygosis denen şey Pantoprazol muymüş? Mide ülseri falan için kullandıklarını duymuştum ama pek bilmiyorum. Doktor yazmışsa içeriz heralde. 60 lira mıymış? İlaçlar pahalı oluyor artık ya... Neyse önemli olan iyi olmak.

Zygosis mi? 40 miligramlık enjeksiyonluk çözeltinin hazırlanması için bir tozmuş. Pantoprazol içeriyormuş, mide ülseri falan için kullanılıyor sanırım. Şu fiyatlara baksana, 60 lira civarıymış! Neyse ki Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Doktor yazarsa içeriz heralde. Yan etkileri falan da okumak lazım ama doktor en iyisini bilir herhalde.

Zygosis mi? Pantoprazolmuş galiba, mide problemleri için kullananları biliyorum. 60 lira falanmış, pahalı ama iyi olmak lazım değil mi? Doktor yazdıysa içeriz heralde.

Zygosis ha? Doktor yazdıysa bi işe yarıyor demektir herhalde. Pantoprazolmuş, mide falan için kullanılıyormuş. 60 lira mıymış? Pahalı ama iyi olmak lazım.

Doktorum Zygosis yazmış, bir tür Pantoprazolmuş. Mide için kullanılıyor sanırım. 60 lira falanmış kutuya, pahalı ama iyi olmak lazım. Beyaz Reçete ile satılıyormuş.

Doktor yine Zygosis yazmış bana. Mide problemleri için biliyorum. Pantoprazol, öyle bir şey sanırım. İlaçlar pahalı oluyor ya, 60 lira falan! Neyse iyi olmak lazım, doktor önerdiyse içeriz herhalde.

Doktor yine o Zygosis'i yazmış. Mide problemlerim için biliyorum, Pantoprazol falan diye bir şey. 60 lira falan mıymış kutusu? Ucuz değil ama iyi olmak lazım heralde. Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Neyse doktor önerdiyse içeriz.

Doktor yine Zygosis yazmış, mide ilacıymış. Pantoprazol falan bişey. Pahalı ama iyi olmak lazım heralde. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş.

Bu Zygosis denen şey yine doktor yazmış, mide için bir ilaçmış. Pantoprazol falan derler ona. 60 lira civarıymış kutusu, pahalı ama iyi olmak lazım heralde. Beyaz Reçete ile satılıyormuş. Neyse doktor önerdiyse içeriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri