Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 film tablet

Zyrtec mi? Setirizinli bişeymiş, alerji için galiba. 92 lira falan ediyo. Doktor yazısı lazım tabii. Baş ağrısı yaparmış uyku hali getirir, ağız kuruluğu...

Ne bileyim, doktoruna sormadan kullanma derim ben. İlaçlar böyle şey işte.

ulan bu Zyrtec bişey mi yani? Setirizinle dolmuşlarmış, 92 liraya satıyoz diye ağlıyorlar. Doktor yazısı lazım tabii. Başın ağrır mı uyursun mu ne olur bilmiyorum ama ağız kuruluğu garanti.

Doktoruna sormadan içme lan bu boku! İlaçlar oyuncakmış gibi değil, dikkat et.

Zyrtec, yani setirizinli bi şeymiş. Alerji için kullanılıyor galiba. 92 lira falan satıyormuş. Doktor reçetesi lazım. Baş ağrısı yaparmış, uyku hali getirir, ağız kuruluğu...

Doktoruna danışmadan kullanma derim. İlaçlar böyle şey işte, dikkatli olmak lazım.

Bu Zyrtec denen şey setirizinli bir alerji ilacıymış. 92 liraya satıyorlarmış, doktor reçetesi lazım tabii. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali getiriyormuş, ağız kuruluğu falan... Neyse doktorunuza danışın derim, ben ilaçlarla oynamam.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizinli bi şeymiş, alerjiye iyi gelir diye biliyorum ama doktor reçetesi lazım. Baş ağrısı yaparmış, uyku hali getirir, ağız kuruluğu falan... İlaçlar böyle şey işte, dikkat etmek lazım! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim ben.

Bu Zyrtec denen şey, alerji ilacıymış. Setirizin denen bişeyden yapılmış. Doktor reçetesi lazım tabii. Baş ağrısı, uyku hali ve ağız kuruluğu yapabiliyormuş.

Doktorunuza sormadan kullanmayın derim ben! İlaçlar böyle şey işte.

Bu Zyrtec ilacı bi baktım da 10 mg'lık kutusu varmış, 20 tane hap içeriyormuş. Üreticisi UCB PHARMA AŞ. 92 lira gibi pahalıymış ama doktor reçetesiyle alınıyormuş yani Beyaz Reçete istiyorlar.

Barkodu da yazmışlar: 8699624090041

Zyrtec, alerji ilaçlarındanmış, setirizin adlı bi madde içeriyor. Baş ağrısı, uyku hali veya ağız kuruluğu gibi yan etkiler yapabiliyormuş.

Doktor tavsiyesi olmadan kullanmaman gerek. İlaç kutusu içinde daha detaylı bilgi var.

Ya bu Zyrtec'i 92 liraya mi satıyorlar? Ciddi mi yani? Beyaz reçeteyle de alınıyormuş, yani doktor tavsiyesi lazım. İçinde setirizin varmış alerji ilacıymış. Baş ağrısı yapıyormuş ama... Neyse doktor bilecek en iyisini.

Zyrtec mi? 92 liraya mı satıyolarmış... Neyse alerji ilacıymış, setirizin varmış. Baş ağrısı yapabiliyormuş ama doktor bilecek en iyisini zaten.

Hadi bakalım, Zyrtec yine pahalıya çıkmış, 92 lira mı? Allerji ilacıymış ama setirizin içeriyor. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali de gelebiliyormuş... Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi ki.

Zyrtec yine pahalıymış, 92 lira falan. Setirizin varmış içeride alerji için ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor yazacak zaten en iyisini.

Hah, Zyrtec yine uçmuş fiyatlara. 92 lira mı? Setirizin içeriyor, alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor bilecek zaten en iyisini...

Zyrtec yine pahalıymış, 92 lira falan. Setirizin varmış içeride alerji için ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi ki.

Hah, yine mi Zyrtec? 92 lira mı istiyorlar şimdi? Setirizin denen şey alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktorun yazması lazım tabi ki, böyle pahalı ilaçlara kendimiz karar veremeyiz.

Zyrtec yine pahalıymış. 92 lira falan istiyorlar. Setirizin varmış, alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapabiliyor. Doktor yazacak zaten en iyisini.

Bu Zyrtec yine pahalı olmuş, 92 lira falan istiyorlar. Setirizin varmış alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapabiliyormuş. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi.

Zyrtec yine pahalıymış be, 92 lira mı? Setirizin varmış alerji için ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor yazacak zaten en iyisini...

, bu Zyrtec yine pahalıya çıkmış! 92 lira mı istiyorlar? Setirizin içeren bir alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapabiliyormuş. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi.

, bu Zyrtec yine pahalıya çıkmış! 92 lira mı istiyorlar 20 hap için? Setirizin varmış da alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor yazacak zaten en iyisini, kendimiz karar veremeyiz bu işlere.

Hah, Zyrtec yine pahalıya çıkmış. 92 lira mı istiyorlarmış? Setirizin varmış alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Doktor yazacak zaten en iyisini...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri