Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 film tablet

Zyrtec yine mi pahalandı? 92 lira mı olmuş, inanmıyorum! Doktor yazısıyla alabiliyorsun zaten, beyaz reçeteyle satılıyor. Setirizin denen bir şey varmış içeride, alerji için iyiymiş ama baş ağrısına ve uyku hali yapıyormuş. Neyse ben uykunun tadını çıkarırım zaten. Ağız kuruluğu olursa da su içerim işte.

Bu Zyrtec yine mi pahalandı be! 92 lira mı olmuş? Çıldırıyorum bu fiyatlara. Doktor yazısıyla alıyorsun zaten, beyaz reçeteyle satılıyor ama yine de... Setirizin denen bi şey varmış içeride, alerji için iyiymiş. Baş ağrısı yapıyormuş ama neyse, ben uykunun tadını çıkarırım zaten.

Yahu bu Zyrtec yine mi uçmuş fiyatlara? 92 lira mı olmuş kutuya, inanılır gibi değil! Doktor yazısıyla alıyorsun ama yine de... Setirizin denen bi şey varmış içeride, alerji için iyiymiş. Baş ağrısı yapıyormuş ama neyse. Ben uykunun tadını çıkarırım zaten.

92 lira mı olmuş bu Zyrtec'e? Hadi bakalım, bir kutuya 20 tane koymuşlar ama yine de pahalı! Doktor yazısıyla alabiliyorsun zaten. Setirizin denen bi şey varmış içeride, alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykunun tadını çıkarırım zaten.

92 lira mı? Bu Zyrtec'e para mı veriyorlar öyle! Setirizin denen bi şey varmış içeride, alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykucuyum zaten, uykunun tadını çıkarırım. Doktor yazısıyla alabiliyorsun yani beyaz reçeteyle satılıyor. Bu ilaç pahalıymış be!

Yok artık bu Zyrtec yine mi pahalandı? 92 lira mı olmuş kutuya! Setirizin denen bi şey varmış içinde, alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykunun tadını çıkarırım zaten. Doktor yazısıyla alabiliyorsun yani beyaz reçeteyle satılıyor. Bu ilaç pahalıymış be!

Bu Zyrtec yine pahalandı be! 92 lira mı olmuş kutuya? Setirizin denen bi şey varmış içinde, alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykucuyum zaten, uykunun tadını çıkarırım. Doktor yazısıyla alıyorsun yani beyaz reçeteyle satılıyor.

Yahu bu Zyrtec yine uçmuş fiyata bak! 92 lira mı olmuş kutuya? Setirizin denen bi şey varmış içinde, alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykunun tadını çıkarırım zaten. Doktor yazısıyla alıyorsun yani beyaz reçeteyle satılıyor. Bu ilaç pahalıymış be!

Bu Zyrtec yine pahalandı be! 92 lira mı olmuş kutuya? Setirizin denen bi şey varmış içinde, alerjiye iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben uykunun tadını çıkarırım zaten. Doktor yazısıyla alabiliyorsun yani beyaz reçeteyle satılıyor.

Hmm, Zyrtec mi? 10 mg, 20 tabletmiş. Setirizin denen bişey varmış içeride. Alerji için galiba. 92 lira mı? Ufak bir servet gibi duruyor ama iyi hissetmek için her şey yapılır değil mi? Doktor tavsiyesiyle kullanmak lazım tabii. Yan etkileri de yok değilmiş, baş ağrısı uyku hali filan... İlaç kullananların mutlaka doktoruyla konuşması gerek.

Bu arada bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum ama dikkatli olmak lazım. Her zaman doktorunuza danışın!

92 lira mı istiyorlar bu hap için?! Ağır bir miktar, ya! Alerji çekiyorsun da iyileşmek istiyorsun, ama cebini de yakıyor. Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilmiyorum, doktor tavsiyesiyle kullanmak lazım tabii. Baş ağrısıとか uyku hali gibi yan etkilerinden korkuyorum. İlaç kullanan herkes doktoruyla konuşmalı, bu kesin!

Bu Zyrtec 92 lira mıymış? Ciddi mi yani, bu fiyatlarla alerji çekmektense direkt bir ağaca sarılıp uyuyayım daha iyi! Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilmiyorum ama doktorum yazdıysa kullanırım. Neyse ki baş ağrısıとか uyku hali gibi yan etkileri varmış ama ben yine de doktorumu dinlerim, adam ne derse onu yaparım.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Adamlar delirmiş herhalde! Alerji için bu parayı vermek zorunda kalmak, tam bir soygun gibi. Setirizin mi diye bişey koymuş içine, işe yarayıp yaramadığı da belli değil. Neyse doktor yazdıysa kullanacağım ama bu fiyata başka bir yol bulmam lazım. Baş ağrısıとか uyku hali falan dert etmeyin, ben zaten hep uykusuzum!

Hah! 92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen şey alerjiyi mi kesecek, yoksa bizi mi uyutacak merak ediyorum. Doktor yazdıysa kullanırız tabii ama bu fiyatla bir de yan etkileri düşününce... Baş ağrısıとか uyku hali falan derken insan iyice mahvolur. Neyse ki doktoruma danışabilirim, belki daha uygun ve etkili bir seçenek buluruz.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Şaka gibi! Setirizin denen şey işe yarayacak mı acaba, yoksa sadece cebimi mi yakacak? Doktor yazdıysa içerim tabii ama bu fiyatla iyileşmek pahalıya patlıyor. Baş ağrısıとか uyku hali falan da cabası... Neyse doktorumla konuşurum, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Hadi ama! Setirizin denen şeyi içersem alerjim mi geçecek yoksa cebim mi boşalacak merak ediyorum. Doktor yazdıysa içeriz tabii ama bu fiyatla iyileşmek pahalıya patlıyor. Baş ağrısıとか uyku hali falan da cabası... Neyse doktorumla konuşurum, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Bu adamlar delirmiş herhalde! Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilemiyorum, ama alerjimden kurtulmak için bu parayı vermem mümkün değil. Doktor yazdıysa kullanırım tabii ama bir alternatif bulmam lazım. Baş ağrısıとか uyku hali falan dert etmeyin, ben zaten hep uykusuzum!

Ama bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum? İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, bu çok önemli!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Adamlar delirmiş herhalde! Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilemiyorum, ama alerjimden kurtulmak için bu parayı vermem mümkün değil. Doktor yazdıysa kullanırım tabii ama bir alternatif bulmam lazım. Baş ağrısıとか uyku hali falan dert etmeyin, ben zaten hep uykusuzum!

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum? İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, bu çok önemli!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilemiyorum ama alerji çekmektense cebimi yakıyorlar! Doktor yazdıysa içerim tabii ama bu fiyata iyileşmek pahalıya patlıyor. Baş ağrısıとか uyku hali falan da cabası... Neyse doktorumla konuşurum, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

Bu sitedeki bilgiler doğru mu bilmiyorum? İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen şey alerjiyi mi kesecek, yoksa beni mi uyutacak merak ediyorum. Doktor yazdıysa kullanırız tabii ama bu fiyatla iyileşmek pahalıya patlıyor. Baş ağrısıとか uyku hali falan da cabası... Neyse doktorumla konuşurum, belki daha uygun bir alternatif buluruz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri