Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 film tablet

Ya bu Zyrtec işi garip geliyor bana. 92 lira mı istiyorlar 20 hap için? Setirizin denen bişey varmış içinde, alerji ilacıymış ama doktorla konuşmadan kullanma diyorlar. Doğru yapıyorlar herhalde, baş ağrısı yapabiliyormuş, uyku hali de getiriyormuş. Neyse ilaç işi zor iş, iyice düşünmek lazım. Doktoruna sormadan ilaç kullanma, bunu unutma!

92 lira mı istiyorlar Zyrtec'ten? Hadi canına, 20 tane hap için bu fiyat neyin nesi? Setirizin denen bişeymiş, alerji ilacıymuş ama doktorla konuşmadan kullanma diyorlar. Doğru yapıyorlar herhalde, baş ağrısı yapabiliyormuş, uyku hali de getiriyormuş. İlaç işi zor iş, iyice düşünmek lazım. Doktoruna sormadan ilaç kullanma, bunu unutma!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Yahu adamlar delirmiş herhalde! 20 tane hap için bu fiyat bir soygun gibi. Setirizin denen bi şeymiş, alerji ilacıymış ama doktorla konuşmadan yeme diyorlar. Doğru yapıyorlar heralde, baş ağrısı yaparmış, uykunu kaçırır ve kim bilir neler daha. İlaç işi zor iş dostum, iyice düşün ve doktora sormadan bir şey yemeye kalkma.

Vay be, bu Zyrtec 92 liraya mı satılıyor? 20 tane hap için bayağı pahalıymış. Setirizin denen bir şeymiş alerjiye iyi geliyormuş ama doktorla konuşmadan yememişler. Doğru yapmışlar herhalde baş ağrısı yapabilirmiş uykunu da kaçırıyormuş. İlaç işi zor iş dostum iyice düşün ve doktora sormadan bir şey yemeye kalkma!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Hadi canına, 20 tane hap için! İlaç işi zor dostum, iyice düşün ve doktora sor.

Bu setirizin denen şey alerjiye iyi geliyormuş ama baş ağrısı yapıyormuş, uykunu kaçırıyormuş. Doktorlarla konuşmadan kullanmayın derler hep ya, haklılar herhalde.

Zyrtec mi? Evet, biliyorum onu. Doktor yazıyor bazen. Alerjim için iyi oluyormuş ama pahalı bi şey, 92 lira mı dedin? İlaçlar hep pahalı oluyor neyse... Beyaz reçete istiyor doktor da her seferinde gidip almak lazım. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyomuş bazı insanlarda. Bana pek bir şey olmuyor şükür ama herkesin vücudu farklı tabi.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın, bu çok önemli. Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

Hah, Zyrtec mi? O da bir alerji ilacıymış demek. Doktorlar yazıyor sürekli bişeylere. İlaçlar pahalı zaten, 92 lira mı dedin? Hadi oraya koymuşlar. Beyaz reçeteyle alıyorsun. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazılarına. Herkesin vücudu farklı işte.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın ha! Bu çok önemli! Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

Ah Zyrtec, tanıyorum onu. Doktorlar hep yazıyor o ilacı. Alerji için iyiymiş ama biraz pahalı olmuş, neredeyse yüz lira! Beyaz reçete lazım alırken de. Bazıları baş ağrısıとか uyku haliとか hissediyor gibi ama ben pek bir şey hissetmiyorum şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın bu çok önemli! Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

Zyrtec, yani o alerji ilacı mı? Doktorlar hep yazıyor zaten. Pahalı bişey olmuş, neredeyse yüz lira! Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazılarına ama ben pek bir şey hissetmiyorum şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın bu çok önemli! Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

Ah Zyrtec, o bilinen alerji ilacı. Doktorlar hep yazıyor onu, sanki sihirli değnek gibi. 92 lira mıymış şimdi? Hadi bakalım, ilaçlar pahalı zaten. Beyaz reçeteyle alıyorsun da... Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazılarına ama herkesin vücudu farklı işte.

Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın ha! Ben sadece kendi tecrübelerimi paylaşıyorum.

Vay be, Zyrtec yine pahalıymış! Doktor bana da yazıyor, alerjime iyi geliyormuş ama bu fiyat... Neredeyse yüz lira olacak! Beyaz reçeteyle alıyoruz zaten. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda, şükür ben pek bir şey hissetmiyorum. Herkesin vücudu farklı işte.

Vay be Zyrtec yine pahalıymış! Doktor bana da yazıyor, alerjime iyi geliyormuş ama bu fiyat... Neredeyse yüz lira olacak! Beyaz reçeteyle alıyoruz zaten. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda, şükür ben pek bir şey hissetmiyorum. Herkesin vücudu farklı işte.

Zyrtec mi? Evet, biliyorum onu. Doktorlar hep yazıyor ama pahalı ya! Neredeyse yüz lira olmuş, inanılır gibi değil! Beyaz reçete istiyor zaten, her seferinde doktora gitmek lazım. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda ama bana pek bir şey olmuyor şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Zyrtec, yani o alerji ilacı... Doktorlar hep yazıyor ama pahalıymış! Neredeyse yüz lira olmuş! Beyaz reçete istiyor zaten her seferinde doktora gitmek lazım. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda ama bana pek bir şey olmuyor şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Zyrtec, yani alerji ilacı... Doktorlar hep yazıyor ama pahalıymış! 92 lira mı olmuş? İnanılır gibi değil! Beyaz reçete istiyor zaten her seferinde doktora gitmek lazım. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda ama bana pek bir şey olmuyor şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Zyrtec, yani o alerji ilacı... Doktorlar hep yazıyor ama pahalıymış! 92 lira mıymış şimdi? İnanılır gibi değil! Beyaz reçete istiyor her seferinde doktora gitmek lazım. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazı insanlarda ama bana pek bir şey olmuyor şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Bu Zyrtec'i yine pahalı yapmışlar, 92 lira mıymış şimdi? İnsanı zorluyor bu fiyatlar! Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten... Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazılarına ama şükür ben pek bir şey hissetmiyorum. Herkesin vücudu farklı işte.

Zyrtec, yani o alerji ilacı... Doktorlar hep yazıyor ama fiyatı gördükçe insan şaşırıyor! 92 lira mıymış şimdi? İnanılır gibi değil! Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten. Baş ağrısıとか uyku haliとか oluyormuş bazılarına ama bana pek bir şey olmuyor şükür. Herkesin vücudu farklı işte.

Hmm, Zyrtec mi? 10 mg'lık kutuya 92 lira mı veriyoruz şimdi? Ucuz da değil yani, ama alerjiler için iyi oluyormuş. Doktorlar hep şurup yazıyor bana, 5 ml falan. Baş ağrısı yapıyorsa dikkatli olmam lazım galiba. Neyse, önemli olan doktorla konuşmak.

Zyrtec mı? Şu alerjiler yüzünden hayatım berbat oldu, her yerim kaşınıyor, hapşırıyorum duruyorum. Doktor bana şurup yazdı ama midemi bulandırıyor. Ben de bu tableti denemek istedim. 92 lira biraz pahalı gibi geldi ama iyi gelirse göze batmaz zaten. Umarım baş ağrısı yapmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri