Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 film tablet

Zyrtec mi? 92 lira falan mıymış, garip. Ben de alerjim için kullanıyordum eskiden, ama pahalı olduğu için bıraktım. Şimdi bakıyorum da ucuz gelmiş, acaba işe yarar mı hala? Neyse, doktoruma sorarım bir daha.

Hmm, Zyrtec mi? 92 liraya satıyormuş. Alerjim için kullanılıyormuş, setirizin denen bişey içeriyomuş. Doktoruma sormam lazım bu ilacı kullanıp kullanamayacağımı, yan etkileri nelerdir diye. İnternette okuduğum şeylere güvenmiyorum sonuçta.

92 lira mı? Cidden mi bu Zyrtec denen şey şimdi bu fiyata mı düşmüş? Eskiden pahalı olduğu için alamıyordum ama şimdi düşününce belki de deneyebilirim. Neyse doktoruma sorarım yine, bir işe yarar mı bilmiyorum ama

"Antihistaminik" diyorlar, baş ağrısı ve uyku hali yapabilirmiş... Hadi bakalım, göreceğiz.

Zyrtec ha? 92 liraya mı düşmüş? İlginç. Antihistaminikmiş, baş ağrısı yapıyormuş ama... Neyse, doktoruma sorarım yine, belki işe yarar.

Zyrtec mi? Ucuzmuş galiba. Allerji ilacıymış. Doktor yazıyor ama ben anlamadım ki ne işe yarıyor. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali de getirmiş. Neyse, önemli olan ucuz olması sanırım.

92 liraya mı satıyolar Zyrtec'i? Haklıymışlar, alerji ilacıymuş. Setirizin denen bişey varmış içinde. Doktor yazıyor ama ne işe yaradığını bilmiyorum ben. Baş ağrısı yaparmış, uyku hali getirir... Neyse. İlaçtan anlayan doktorlara sormak lazım.

Yahu bu Zyrtec denen şey 92 liraya mı düşmüş? Benim alerjim için doktor yazmıştı da pahalıymış diye almamıştım. Şimdi bakıyorum da ucuz gelmiş. Neyse bir daha doktora sorarım, belki bana başka bir şey yazar. Ama antihistaminikmiş, baş ağrısı yapıyormuş. Neyse, ben yine de doktoruma danışayım.

Yahu bu Zyrtec denen şey 92 liraya mı düşmüş? Benim alerjim için doktor yazmıştı da pahalıymış diye almamıştım. Şimdi bakıyorum da ucuz gelmiş. Neyse bir daha doktora sorarım, belki bana başka bir şey yazar. Ama antihistaminikmiş, baş ağrısı yapıyormuş. Neyse, ben yine de doktoruma danışayım.

, Zyrtec 92 liraya düşmüş! Benim alerjim için doktor yazmıştı da pahalıymış diye almadım. Şimdi bakıyorum ucuz gelmiş. Neyse bir daha doktora sorarım belki bana başka bir şey yazar. Ama antihistaminikmiş baş ağrısı yapıyormuş. Neyse ben yine doktoruma danışayım.

92 lira mı? Bu Zyrtec denen şeyi her zaman pahalı bulmuştum, şimdi ucuz gelmiş. Setirizin mi? Ne işe yarar ki o? Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali getiriyormuş... Neyse, doktorum ne dese ona bakarım.

Ama 92 lira! Ucuz olabilir, ama hala bir ilaç. Doktor tavsiyesi olmadan içilmez bu şeyler.

Hele hele bu sitede yazanlara bakıp da ilaç kullanmaya kalkışılmaz. Herkesin vücudu farklıdır, yan etkiler olabilir. Dikkatli olmak lazım böyle şeylerde!

Zyrtec mi? Setirizin denen bişey varmış içinde, baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali getiriyormuş... 92 liraya satıyorlarmış. Doktor yazsa da kullanamayacak mıyım acaba? Neyse, bir daha doktoruma sorarım, o bilir en iyisini.

Bu Zyrtec şeyi mi? 10 miligram mı, 20 tane mi varmış? Neyse... 92 lira! pahalıymış be! Baş ağrısı yapıyormuş. Uyku getiriyormuş. Ağız kuruluğu... Allah aşkına bu ilaç neden bu kadar pahalı be! İnsan hasta olunca zaten zor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktorum bana bunu reçete etti ama baktım ki pahalıymış. Şimdi ne yapayım bilmiyorum. 😠

92 lira mı? Bu Zyrtec için çok pahalı be! Baş ağrısı yapıyorsa, uyku getiriyorsa... neyin nesi bu ilaç? İnsan hasta olunca zaten zor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek. Doktorum yazdı ama baktım ki pahalıymış. Şimdi ne yapayım bilmiyorum. 😠

92 lira mı istiyo bu Zyrtec? Sanki altın satıyorlar, hacı! Baş ağrısı yapıyorsa bile mi? Uyku getiriyorsa da mi? Neyin aleti bu kardeşim? Hasta olunca zaten zor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki 92 lira, hadi bakalım şimdi alternatif arayacağım.

Ay, bu Zyrtec yine pahalanmış! 92 lira mı istiyo? Hem de sadece 20 tablet için! Üstelik baş ağrısı yapabiliyormuş, uyku getirebiliyormuş. İnsan hasta olunca zaten zor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki pahalıymış. Neyse, alternatif arayacağım ben. Belki daha uygun bir ilaç bulurum.

Off, bu Zyrtec yine pahalıymış. 92 lira mı? Sadece 20 tablet için! Baş ağrısı yapabiliyor, uyku getirebiliyormuş... Neyin aleti bu? İnsan hasta olunca zaten yeterince zorlanıyor, üstüne böyle fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki pahalıymış. Sanırım alternatif bir şeyler aramam gerekecek. Belki daha uygun bir ilaç bulurum.

92 lira mı istiyor bu Zyrtec? Ciddi misin? Sadece 20 tablet için mi bu fiyat? Baş ağrısı yapıyorsa bile mi, uyku getiriyorsa bile mi? Neyin aleti bu? Hasta olunca zaten yeterince zorlanıyoruz. Üstelik bu ilaç pahalı mı pahalı. Doktor yazdı ama baktım ki cebimde 92 lira yok. Alternatif bir şeyler bulmam lazım galiba.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? 20 tane hap için! Bu bir şaka mı? Üstelik baş ağrısı yapabiliyormuş, uyku getirebiliyormuş. Neyin aleti bu ilaç, insan zaten hasta olunca yeterince zorlanıyor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki pahalıymış.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? 20 tane hap için mi bu fiyat? Bu bir şaka mı? Üstelik baş ağrısı yapabiliyormuş, uyku getirebiliyormuş. Neyin aleti bu ilaç, insan zaten hasta olunca yeterince zorlanıyor, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki pahalıymış. İlaç şirketleri insanları soyup soğana çevirmeye çalışıyor!

Bu Zyrtec'in fiyatı mı 92 lira? Sadece 20 tablet için mi bu para? İnsan hasta olunca zaten yeterince zor durumda, üstüne bu fiyatlar da mı gelecek? Doktor yazdı ama baktım ki pahalıymış. Baş ağrısı yapıyorsa bile, uyku getiriyorsa bile... Neyin aleti bu ilaç? İlaç şirketleri insanları soyup soğana çevirmeye çalışıyor gibi görünüyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri