Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

92 lira mı? Bu Zyrtec'in fiyatı inanılmaz! Alerji ilacı için bu kadar para mı ödemek zorundayız? Doktor verdi diye içeriz tabi ama bir de bakıp daha ucuzunu bulmaya çalışsam iyi olacak gibi...

Bu Zyrtec şeyi mi? 10 mg, 20 ml damla... Hadi bakalım! Setirizin denen bişe varmış içeride. 92 lira mı istiyorlar bu şişeden! Vay be! Beyaz reçeteyle satıyormuş da...

Neyse, antihistaminikmiş. Yetişkinler için 10 mg, yani 20 damla. Küçük çocuklar için de varmış ama daha az. Baş ağrısı yapabilirmiş, uyku hali getirebilir, ağız kuruluğu yapar... Allerjik reaksiyonlar da olabilir demek ki!

Bak sen, ben doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış! Bu bilgileri internetten buldum, doğru mu yanlış mı bilmem ki!

92 lira mı istiyorlar bu minik şişeden?! Setirizin denen bi bok varmış içeride... Beyaz reçeteyle satıyomuş da, tabi ki pahalı olur! Baş ağrısı yaparmış, uykunu kaçırmış, ağzını kuruturmuş... Hadi bakalım, alerjik reaksiyonlara da sebep oluyormuş! Doktor olsam bile bu ilacı kullanıp kullanmayacağıma karar vermezdim.

İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış! Ben sadece internetten bulduğum saçmalıkları aktarıyorum, doğru mu yanlış mı bilmem ki!

92 lira mı istiyorlar bu minik şişeden?! Setirizin denen boku mu yutcaz şimdi biz? Beyaz reçeteyle satıyomuş da, tabi pahalı olur! Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Allerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile bu ilacı kullanıp kullanmayacağıma karar vermezdim.

İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış! Ben sadece internetten bulduğum saçmalıkları aktarıyorum, doğru mu yanlış mı bilmem ki!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten?! Setirizin denen bir bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satıyorsa pahalı olması doğal, ama yine de uçuk! Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım, alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu minik şişeden? Setirizin denen bi bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satıyorsa pahalı olması doğal, ama yine de uçuk! Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım, alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu minik şişeden? Setirizin denen bi bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satıyorsa pahalı olması doğal, ama yine de uçuk! Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım, alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şişesinden? Setirizin denen bi bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satıyorsa pahalı olması doğal ama yine de uçuk! Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım, alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

Bu Zyrtec şeyinin fiyatı da neyin nesi? 92 lira mı istiyorlar minik bir şişeden?! Setirizin denen bişey varmış içinde, ama bu fiyat için mi? Beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki pahalı olur. Hadi bakalım, baş ağrısı yapar, uykunu kaçırır, ağzını kuruturmuş... Alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş! Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

! Bu Zyrtec şeyinin fiyatı da neyin nesi? 92 lira mı istiyorlar minik bir şişeden?! Setirizin denen bişey varmış içinde, ama bu fiyat için mi? Beyaz reçeteyle satılıyor tabii ki pahalı olur. Hadi bakalım, baş ağrısı yapar, uykunu kaçırır, ağzını kuruturmuş... Alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş! Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

, bu Zyrtec denen şurup 92 liraya mı satılıyor? Setirizin denen bişe varmış içinde, ama bu fiyat için mi acaba? Beyaz reçeteyle satılıyor tabii, pahalı olur o zaman. Baş ağrısı yapabiliyormuş, uykunuzu kaçırabiliyor ve ağzınızı kurutuyormuş. Alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş! Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

İlaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın, ben sadece internetten bulduğum saçmalıkları aktarıyorum. Doğru mu yanlış mı bilmem ki!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şişesinden?! Setirizin denen bi bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı olması doğal mı sanıyorsun? Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şişesinden?! Setirizin denen bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı olması doğal mı sanıyorsun? Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten?! Setirizin denen bok için mi bu para? Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı olması doğal mı sanıyorsun? Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec şişesinden? Setirizin denen bok için mi bu para?! Beyaz reçeteyle satılıyor diye pahalı olması doğal mı sanıyorsun? Baş ağrısı, uyku hali, ağız kuruluğu... Hadi bakalım alerjik reaksiyonlara bile sebep oluyormuş. Doktor olsam bile iki kere düşünürüm bu ilacı kullanırken!

Bu bilgileri internetten buldum, doğru mu yanlış mı bilmem ki! İlaç kullanmadan önce mutlaka doktoruna danış!

Hah, Zyrtec mi? Bi damla öksürük şurubu gibi bişey sanmıştım ya! 10 mg'lık setirizin, yani alerji ilacıymış. 92 lira mı? Ucuz değil yani. Beyaz reçete istiyor doktorlar da tabi. Baş ağrısı, uyku hali falan yapabiliyormuş, dikkatli olmak lazım. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılarmış demek ki!

Düşünsene, Zyrtec bu kadar pahalı mıydı? Doktor bana setirizin yazdı, alerji ilacıymış meğer. 92 lira! Beyaz reçeteyle satılıyor tabi. Baş ağrısı falan yapabiliyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın diyorlar ya, haklılarmış demek ki. Neyse, bakalım işe yarayacak mı bu Zyrtec...

Yok artık, bu Zyrtec 92 liraya mı satılıyor? Setirizin yazmış doktor, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, tabi. Baş ağrısıとか uyku hali yapabiliyormuş. Neyse, bakalım işe yarar mı bu pahalı ilaç...

92 lira mı? Bu Zyrtec için biraz pahalı değil mi? Setirizin diye bir şeymiş, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi ki. Baş ağrısıとか uyku hali yapabiliyormuş. Neyse, bakalım işe yarar mı bu pahalı ilaç...

92 lira mı? Bu Zyrtec için biraz fazla değil mi? Setirizin diye bişeymiş, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle satılıyor tabi ki. Baş ağrısıとか uyku hali yapabiliyormuş. Neyse bakalım işe yarar mı bu pahalı ilaç...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri