Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

92 lira mı? Bu Zyrtec'i mi satıyorlar şimdi? Setirizin denen bok, alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep ya haklıymış demek ki. 92 lira! İlaç şirketleri bizi soyuyor sanki.

Bu Zyrtec şeyine baksana, 92 lira mı? Ne pahalı ya! Setirzin falan içeriyor ama bana ne o? Baş ağrısı yapıyorsa iyi de olmaz. Doktorlara sormadan bir ilaç yutmak aptallık olur zaten, herkes bilir.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? ! Setirizin falan içeriyor ama bana ne o, bilmiyorum ki. Baş ağrısı yapıyorsa iyi olmaz zaten. Doktorlara sormadan bir ilaç yutmak aptallık olur, herkes bilir bunu.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin falan içeriyor ama bana ne o, bilmiyorum ki. Baş ağrısı yapıyorsa iyi olmaz zaten. Doktorlara sormadan bir ilaç yutmak aptallık olur, herkes bilir bunu.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin mi, neymiş bu? Başım ağrıyorsa iyi olmaz zaten... Doktorlara sormadan ilaç içmek saçmalık, herkes bilir bunu.

Ya bu Zyrtec'i 92 liraya mı satıyorlar? Setirizin denen şu şeyi içeriyormuş ama bana ne o? Başım ağrıyorsa içmem zaten. Doktor bilmeden ilaç içmek aptallıktır be! Herkes bilir bunu.

Ya bu Zyrtec'e 92 lira mı istiyorlar? Setirizin mi neymiş bu? İnsan başı ağrısa o şurupla iyileşir mi sanıyorlar? Doktor bile söylemediği halde ilaç içmek aptallık, herkes bilir bunu.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin falan içeriyormuş ama bana ne o? Başım ağrısa içer miyim ben onu? Doktor bile yazmadı ki, ilaca başvurmak aptallıktır zaten.

Ah be Zyrtec! Seninle tanışalı bir sene oldu galiba. Hafif bi' burnum tıkanırsa direkt sen geliyorsun aklıma. Şişem bitiyor her seferinde, bir de şu fiyatlar... 92 lira mı? Hadi ama! Neyse ki Beyaz Reçete ile satılıyor da şans eseri doktorum hep yazıyor.

Setirizin denen bi' şeymiş bu işin sırrı. Antihistaminik diyorlar, anlamadım doğrusu. Ben sadece burnumun rahatlamasını istiyorum. Baş ağrısı falan olursa başka bi' ilaç bulurum zaten. Neyse önemli olan şu ki Zyrtec var!

92 lira mı? Bu Zyrtec'i satarken adamlar kazanan tarafta olmalı, herhalde damlalar altınla yapılıyor! Beyaz Reçeteyle alıyoruz diye sevinmek lazım ama bu fiyat... İnsan burnunun rahatlamasını istiyor, evine bir araba alamıyor!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Aşığı gibi bişi değil ki! Bi damla sıvı mı altına altın dökmüşler, neyin kafası bu? İnsan burnu akınca rahatlamak ister sadece. Araba bile alamıyorsun bu parayla ama burnunu temizlemek için mi savaşıyorsun?

Zyrtec, yani Setirizin, burnumuzu tıkamak yerine açmaya çalışan bir ilaçmış. 92 liraya satılıyor, Beyaz Reçete ile alıyoruz ama yine de pahalı. İlaç prospektüsünde yan etkiler arasında baş ağrısı, uyku hali ve hatta ajitasyon yani heyecanlanma da yazıyormuş. Neyse, burnumuz rahatlamak istiyor. Doktoruma sormadan kullanmayacağım tabi ki.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İnsan burnunun rahatlaması için araba parası mı ödeyecek? Setirizin denen şey neyin nesi anlamadım ben onu. Sadece rahatça nefes almak istiyorum. Baş ağrısı falan gelirse başka ilaç bulurum zaten. Neyse önemli olan şu ki Zyrtec var ama bu fiyat...

Yahu bu Zyrtec'i satarken adamlar kazanan tarafta olmalı, herhalde damlalar altınla yapılıyor! 92 lira mı istiyorlar? Beyaz Reçete ile alsak da ne olacak, yine de cebimizden bir servet çıkıyor. Setirizin denen şey mi? Anlıyom ki bu işleri... Sadece burnumu tıkamadan rahatça nefes almak istiyorum, araba bile alamam bu parayla ama burnum açık olsun diye savaşmak zorunda mıyım?

Ya bu Zyrtec, Setirizin denen şey yüzünden burnumu açmak için 92 lira mı ödemem lazım? Hadi ama! Beyaz Reçete ile de olsa araba parası gibi bir şey bu. İlaç prospektüsü okuyorum da baş ağrısı, uyku hali hatta heyecanlanma bile yazıyor yan etkiler arasında. Neyse ki burnumu açıyor ama bu fiyat...

İnsan rahatça nefes alsın diye böyle pahalı ilaçlar mı satılıyor?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Bu Setirizin denen şey, altınla mı yapılıyor yani? İnsan burnunun rahatlaması için araba parası mı ödeyecek? Beyaz Reçete ile satılır da ne olacak, yine de cebimi yakıyor! Baş ağrısı, uyku hali falan yazar yan etkiler arasında. Neyse ki burnumu açıyor ama bu fiyat...

Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor! Üretimi basit bir şey olmalı, neden böyle uçuk fiyatlara satılıyor?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Hadi ama! Setirizin denen şey mi bu? İnsan burnunun rahatlaması için araba parası mı ödeyecek? Beyaz Reçete ile satılıyor diye sevinmek lazım ama yine de cebimi yakıyor. Baş ağrısı, uyku hali falan yazıyor yan etkiler arasında... Neyse ki burnumu açıyor ama bu fiyat... İlaç şirketleri insanları soyuyor! Üretimi basit bir şey olmalı, neden böyle uçuk fiyatlara satılıyor?

Bu Zyrtec ilacı ya, alerji için iyiymiş. Doktorlar sıkça veriyor galiba. 10 mg'lık damlalar varmış içinden. Fiyatı da fena değilmiş, 92 lira gibi bir şey. Ama dikkat etsene, her ilacın yan etkisi olabilir. Baş ağrısıとか uyku haliとかとか... Doktoruna danışmadan kullanma derim.

Zyrtec mi? Evet, alerji için iyiymiş duymuştum. Doktorlarım sıkça veriyor zaten bana. Uyku hali yapıyormuş ama ben pek hissetmedim. Fiyatı da makul gibi geldi. Ama yine de doktoruna sormadan kullanma derim her zaman. Yan etkileri olabilir sonuçta...

Ah Zyrtec, alerjinin düşmanı! Doktorlar sıkça veriyor bu ilacı. Uyku hali yapabiliyormuş ama ben pek hissetmedim. Fiyatı da makul gibi geldi. Her zaman doktorunuza danışın tabi ki, yan etkileri olabilir sonuçta.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri