Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? İstemem ben onu! Setirizin deniyor, bir antihistaminikmiş ama bu fiyatla mı satılır? Beyaz reçeteyle satılıyor da ondan pahalı herhalde. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali... Neyse, ben başka bir şey bulurum daha ucuzunu.

Bu Zyrtec işi nedir? 92 lira mı istiyorlar? Setirizin diye bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyatla mı satılır? Beyaz reçeteyle satılıyorsa pahalı olması normal mi acaba? Baş ağrısı yapıyormuş da... Neyse, ben başka bir şey bulurum daha ucuzunu.

Bu Zyrtec denen şey tam bir soygun! 92 lira mı istiyorlar? Setirizin diye bişeymiş, alerji ilacıymuş ama bu fiyata mı satılır? Beyaz reçeteyle satılıyorsa pahalı olması normal mi acaba? Baş ağrısı yapıyormuş da... Neyse, ben başka bir şey bulurum daha ucuzunu.

Yahu bu Zyrtec denen şey tam bir kazık! 92 liraya mı satıyorlar onu? Setirizin diye bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyata mı olur? Beyaz reçeteyle satılıyorsa pahalı olması normal mi? Baş ağrısı yapıyormuş da... Neyse, ben başka bir şey bulurum daha ucuzunu.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin diye bişeymiş, alerji ilacıymış ama bu fiyatla mı satılır?! Beyaz reçeteyle satılıyorsa pahalı olması normal mi acaba? Baş ağrısı yapıyormuş da... Neyse, ben başka bir şey bulurum daha ucuzunu. Bu ilaç şirketleri insanları soyuyor resmen!

Aaaa be bu Zyrtec haaa, 92 lira mıymış? Neyse bişey değil 10 mg setirizin demiş yani alerjiler için iyi oluyordur herhalde. Beyaz reçeteyle satıyomuş doktor mu görmem lazım demek ki.

Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir yazmış, aman dikkat etmeliyim. Neyse doktoruma sorarım.

Hah, bu Zyrtec yine pahalıymış! 92 lira mı? Neyse bişey değil, alerjim için lazım işte. Setirizin demiş yani işe yarar umarım. Beyaz reçeteyle satıyormuş doktor mu görmem lazım demek ki. Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir yazmış, aman dikkat etmeliyim. Neyse doktoruma sorarım yine.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin için mi ödeyeceğiz yoksa şişeye mi? Neyse alerjim için lazım, doktor yazacak zaten. Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir diye uyarıyorlar. Hadi bakalım, göreceğiz.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin için mi bu para yoksa şişeyi mi pahalı yapmışlar anlamadım. Neyse alerjim için lazım, doktor yazar zaten. Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir diyolar ama o kadar da önemli değil herhalde. Neyse göreceğiz bakalım.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin mi bu kadar pahalı yoksa şişe mi pahalı bilmiyorum ama alerjim için lazım, doktor yazacak zaten. Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir demişler ama o kadar da önemli değil herhalde. Neyse göreceğiz bakalım.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin mi bu kadar pahalı yoksa şişe mi pahalı bilmiyorum ama alerjim için lazım, doktor yazar zaten. Ağız kuruluğuとか baş ağrısıとか olabilir demişler ama o kadar da önemli değil herhalde. Neyse göreceğiz bakalım.

Bu Zyrtec şeyi bi baktım da, 92 lira mıymış? Ucuz değil yani... Setirizin mi neymiş o... Allerjiler için galiba. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep ya. Doğru söylüyorlarmış. Ben bişey bilmem ama bu sitede yazılanların doğru olduğundan emin değilim.

92 lira mı? Ciddi misin? Zyrtec o kadar pahalı mı oldu şimdi? Setirizin mi neymiş, alerji ilacıymış. Ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep, haklıymışlar demek ki. Ben sadece internette okuyorum bunları, doğru mu yanlış mı bilemiyorum ama pahalı olduğunu söyleyebilirim kesinlikle!

Oo, Zyrtec 92 lira mı olmuş? Çılgınlık! Setirizin denen bir şeymiş, alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapıyormuş ve uyku getirebiliyormuş. Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep ya, haklılarmış demek ki! Ben sadece okuyorum bunları, doğru mu bilemiyorum ama pahalı olduğunu söyleyebilirim kesinlikle.

Ya bi baksana şu Zyrtece, 92 lira olmuş! Setirizin denen bok mu bu? Alerjiye iyi geliyormuş ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş. Doktorlar hep "Kullanmayın" der ya, haklıymış demek ki. Ben sadece okuyorum bunları, doğru mu bilemiyorum ama pahalı olduğunu söyleyebilirim kesinlikle.

92 lira mı! Bu Zyrtec'i mi satıyorlar şimdi? Setirizin denen bok, alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler ya haklıymış demek ki. Bu fiyatlar nasıl kabul edilebilir ki?

Zyrtec 92 lira mı olmuş? Hadi ama, bu neyin nesi? Setirizin denen şey alerji için iyiymiş ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep ya. Haklıymış demek ki.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin denen şey mi bu? Alerjiyi geçirir, evet ama baş ağrısı yapar, uyku getirir... Doktorlar hep "kullanmayın" der ya, haklıymış demek ki.

92 lira mı istiyorlar bu damlalardan? Setirizin denen şey mi bu alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlara danışmadan kullanmayın derler hep ya. Haklıymış demek ki.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten? Setirizin denen şey mi bu, alerji ilacıymış ama baş ağrısı yapıyormuş, uyku getiriyormuş... Doktorlar hep "kullanmayın" der ya haklıymış demek ki. Bu fiyatlara kim dayanabilir ki? İlaç şirketleri bizi soyuyor sanki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri