Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

, Zyrtec 92 lira mı olmuş? Ben de alerjim için kullanıyordum ama bu fiyata devam edemem herhalde. Doktoruma sorup daha uygun bir alternatif arayacağım galiba.

92 lira mı? Bu ilaç için gerçekten çok pahalı olmuş. Eskiden de pahalıydı ama bu fiyat artık uçuk. Doktoruma sorup daha ucuz bir alternatif arayacağım sanırım. Alerji için başka çözümler bulmalıyız hepimiz.

92 lira mı bu Zyrtec? Çalıyorlar resmen! Eskiden de pahalıydı ama şimdi artık uçmuş fiyat. Bir kutu için 92 lira... Ne olacak bu işin sonu? Doktoruma daha ucuz bir şey yazmasını söylemem lazım, yoksa bu alerjiyi çekerim ama cebimi boşaltmam!

92 lira mı bu Zyrtec? İnsanlar nasıl alacak şimdi bunu? Benim alerjim için kullanıyordum ama artık cebimi yakıyor. Doktoruma alternatif bir şeyler yazmasını söylemem gerek, yoksa bu iş böyle gitmez.

Hadi bakalım, Zyrtec yine pahalıymış. 92 lira mı? Bu fiyata alerji çekmek daha ucuz olur herhalde! İnsanlar ne yapacak şimdi bu ilacı nasıl alacak? Doktoruma sorup alternatif bir şeyler yazmasını söylemeliyim sanırım.

Uff, Zyrtec yine pahalıymış. 92 lira mı? İnsanlar nasıl alacak bu ilacı? Ben de alerjim için kullanıyordum ama bu fiyata artık zor olur. Doktoruma alternatif bir şey yazmasını söylemem lazım herhalde...

Ya bu Zyrtec yine pahalanmış, inanmıyorum! 92 lira mı? İnsan nasıl alacak bunu şimdi. Alerjim için kullandığım halde artık cebimi yakıyor bu fiyatla. Doktoruma alternatif bir şey yazdırmalıyım herhalde.

, Zyrtec yine pahalanmış! 92 lira mı olmuş? Alerjim için kullandığım halde bu fiyatla zor olur artık. Doktoruma alternatif bir şey yazdırmalıyım herhalde. Bu ilaçlar ne kadar pahalı oluyor anlayamıyorum ki...

92 lira mı? Bu Zyrtec için mi söylüyorsun? Delirdiler mi bu ilaçları satanlar! İnsan nasıl alacak bu ilacı, maaşımızı mı yiyecekler? Başka çare yok mu? Doktoruma alternatif bir şeyler yazdırmalıyım herhalde.

Zyrtec yine mi pahalandı? Şu fiyatlara bakınca insan şaşırıyor. 92 lira mı olmuş bu damlalara, inanılır gibi değil! Doktoruma bir alternatif yazdırsam iyi olacak herhalde.

Zyrtec 92 lira olmuş! Bu fiyata alerji çekmek bile daha ucuz olur heralde. Doktoruma bir alternatif yazdırsam iyi olacak sanırım, yoksa cebimi yakar bu ilaç.

Yahu bu Zyrtec'i 92 liraya mı satıyorlar şimdi? Ne olduysa bu ilaçlara, her geçen gün daha da pahalanıyor! Eskiden de pahalıydı ama bu fiyat artık abartı. Doktoruma sorup bi alternatif yazdırmalıyım herhalde, yoksa cebimi yakar bu iş.

Ayrıca, okuduğuma göre bu ilaçta uyku hali yapması gibi yan etkiler varmış. Ben alerji ilacı kullanıyorum, uykudan mı kurtulmak istiyorum? Neyse doktoruma danışacağım en iyisi.

92 lira mı? Bu Zyrtec için mi söylüyorsunuz? İlaç şirketleri delirdi galiba! İnsan nasıl alacak bu ilacı şimdi? Ben alerji çekiyordum, ama bu fiyata cebimi yakacak bir ilaç istemem. Doktoruma alternatif bir şey yazdırmalıyım herhalde. Bu fiyatlar insanı çileden çıkarıyor!

Bu Zyrtec boku mu? 10 mg mi varmış, 20 ml damla... pahalı da satıyo 92 lira! Setirizin demişler, alerji ilacı galiba. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun. Neyse, doktoruma sorarım bu boku içmek için. Baş ağrısı yapıyorsa, uyku getiriyorsa içmem ben onu.

92 lira mı? Ciddi misin? Bu Zyrtec boku için mi o kadar para veriyoruz? Setirizin denen bir şeymiş, alerji ilacıymış. Doktor bana beyaz reçeteyle verdi. İçmeden önce doktoruma sormam lazım. Baş ağrısı yapıyorsa ya da uyku getiriyorsa içmem ben onu.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bir şeymiş, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle veriyormuşlar. Doktoruma sordum, içmeden önce onun onayını almak lazım. Baş ağrısı yapıyorsa veya uyku getiriyorsa içmem ben onu! Neyse, 92 lira fazla değil mi? İlaç pahalı ama sağlık daha önemli!

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizin denen bir şeymiş, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle veriyormuşlar, doktor bana verdi ama içmeden önce ondan onay almam lazım. Baş ağrısı yapıyorsa veya uyku getiriyorsa içmem ben onu! 92 lira pahalı değil mi? İlaç pahalı ama sağlık daha önemli diye düşünüyorum ama yine de...

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Setirizin denen bir şeymiş, alerji ilacıymış. Beyaz reçeteyle veriyormuşlar ama bu fiyatın dibine kadar soygun! Baş ağrısı yapıyorsa veya uyku getiriyorsa içmem ben onu, boşuna mı para veriyoruz?

Ee, bir de baksana! Setirizin denen şeyi 92 liraya satıyorlar. İlaç mı bu yoksa altın mı? Beyaz reçeteyle veriyormuşsunuz da... Doktorunuz ne dedi buna? Baş ağrısı yapıyorsa içmeyin bari diyorlar mı? Hadi bakalım, alerji için cebimizden 92 lira çıkarmak zorunda kalıyoruz!

92 lira mı? Bu Zyrtec boku için mi bu kadar para istiyorlar? Setirizin denen bir şey, ama ne işe yarıyor bilmiyorum! Beyaz reçeteyle veriyormuşsunuz da... Doktoruma sormadan içmem ben bunu. Baş ağrısı yaparsa, uyku getirirse, boşuna mı 92 lira veriyoruz?! İlaçlar pahalı, ama bu biraz fazla değil mi?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri