Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 ml oral damla

Ah Zyrtec, alerji mevsiminde en iyi arkadaşım! Doktorum sık sık veriyor bana, işe yarıyor gerçekten. Uyku hali yapıyormuş ama ben pek hissetmiyorum şansım var heralde. Fiyatı da makul gibi geliyor. Ama yine de doktorunuza danışın derim her zaman, her ilacın yan etkileri olabilir sonuçta.

Bu Zyrtec herif, alerjiyle boğuşanlar için bi lütuftur valla. Doktorum da sık sık veriyor. Uyku hali yapıyormuş ama ben pek hissetmiyorum. Fiyatı da makul gibi. Ama tabii ki doktorunuza danışın, her ilacın yan etkisi olabilir, aman dikkat!

Bu Zyrtec boku mu neyin nesi! 92 lira verip alacaksın, hem de yetişkin 10mg mi? Çocuklara mı daha az veriyolar? Baş ağrısı uyku hali yapıyomuş. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kimseye güven olmaz ki artık.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec'ten! Neymiş, setirizin diye bişeymiş. 10 mg mi veriyolar yetişkinlere? Çocuklara ne veriyorlar merak ediyorum, 5 mıllitre mi? Baş ağrısı, uyku hali yapıyormuş. Doktoruna danışmadan kullanma diyorlar ama kimseye güven olmaz ki bu ülkede! Yoksa başka bir şey mi aralarında geçiyor?

Hah, Zyrtec mi? 92 lira veriyorsun bu şişeye, tıpkı bir şarap gibi! İçinde de 10 mg setirizin varmış, tıpkı bir pahalı konyaktaki alkolden daha az. Baş ağrısı yapıyormuş, uyku hali yapıyormuş... Hadi bakalım, doktorun da veriyor demek ki herkes rahat, sorun yok. Ama dikkat et, bu ilacı kullanırken bir yandan da doktorunu kontrol altında tut. Kim bilir belki de seninle bir anlaşması vardır.

Zyrtec, yani setirizinli şurup, alerjiler için sık kullanılan bir ilaçmış. Yetişkinlerde günlük 10 mg yani 20 damla kullanılıyor, çocuklarda ise doz daha düşük. Fiyatı da 92 lira gibi gözüküyor. Doktorlar sıkça veriyor bu ilacı ama dikkatli olmak lazım. Baş ağrısı, uyku hali yapabiliyormuş. Aşırı duyarlılık varsa kullanılmaması gerekiyor. Herhangi bir ilaç kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışın.

Zyrtec mi? 92 liraya satıyorlarmış bu ilacı! Setirizin denen bir şey varmış içinde, yetişkinlerde 10 mg yani 20 damla kullanıyormuşsunuz. Çocuklarda daha az veriliyor tabi. Baş ağrısı yapıyormuş uyku hali yapıyormuş... Neyse doktor veriyor diye kullanıyoruz ama dikkatli olmak lazım her zaman.

Ah be Zyrtec, 10 mg'lik o minik damlalar... 92 lira mıymış? Bi nebze pahalı olmuş gibi duruyo ama alerjiyle boğuşunca her şey müsait. Setiriziin denen bişeymiş bu ilaca göre. Beyaz reçeteyle alıyosun, yani doktor bile onaylamış demek ki iyi bişi. 2 yaş üstü kullanabiliyomuşsun, tabi doktor tavsiyesi şart. Baş ağrısı, uyku hali falan gelebiliyo diye uyarıda bulunmuşlar. Ama alerji denen bela yüzünden bunlara katlanırdık zaten değil mi?

Ah be Zyrtec, bi de şu 20 damla olayını sevdim ben. Ölçü mü olur böyle şuruplarda, hadi bakalım 20 damla atalım da kurtulalım bu hapşırmaktan.

Bu Zyrtec'in fiyatı 92 lira mıymış? Aman Allahım, pahalıymış be! Alerjiyle boğuşuyorum, her şey müsait oluyor ama yine de bu biraz fazla. Doktor beyaz reçete yazmış demek ki iyi bir ilaçmış. 2 yaş üstü kullanabiliyormuşsun ama doktor tavsiyesi şartmış tabi. Baş ağrısıとか uyku hali gelebiliyormuş. Ama alerji yüzünden bunlara katlanırdık zaten, değil mi?

Bu damla olayını da sevdim ben! Ölçüm mü olur böyle şuruplarda, hadi bakalım 20 damla atalım da kurtulalım bu hapşırmaktan.

Heh, Zyrtec yine pahalıya kaçmış. 92 lira mı? Alerji çilesi çekiyorsan her şeyin fiyatı kabına sığar zaten ama bu da biraz abartı olmuş gibi. Doktor beyaz reçete yazmış yani güvenilir bi ilaçmış demek ki. Küçük yaştaki çocuklar bile kullanabiliyormuş ama doktor tavsiyesi şart tabi, baş ağrısıとか uyku hali gelebiliyor diye uyarıda bulunmuşlar. Ama alerjinin verdiği çilelere katlanmak zorunda kalıyoruz işte, değil mi?

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Bu neyin hesabı böyle! Alerjim var diye her şeyi mi yiyip bitireceğim? Doktor beyaz reçete yazmış, demek ki iyi bir şeymiş ama yine de bu fiyat abartı. Küçük çocuklar bile kullanabiliyormuş ama baş ağrısıとか uyku hali gelebiliyormuş. Neyse alerji yüzünden bunlara katlanmak zorunda kalıyoruz zaten.

Yahu bu Zyrtec yine mi pahalı? 92 lira mı istiyorlarmış, deli gibi! Alerjim var diye her şeyi mi yiyeceğim ben şimdi? Doktor beyaz reçete yazmış demek ki işe yarar bir şeymiş ama yine de bu fiyat uçuk. Küçük çocuklara bile verilebiliyormuş ama baş ağrısıとか uyku hali gelebiliyor diye uyarıda bulunmuşlar. Neyse, alerji yüzünden bunlara katlanmak zorunda kalıyoruz işte.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizinli şurupmuş, yani çocuklara bile verebilirsin. Baş ağrısı yapıyor, uyku getiriyor, ağzını kurutuyor... Aman dikkat! Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılar herhalde.

Hah, bu Zyrtec denen şey mi? Setirizinli şurupmuş. 92 lira mı veriyorsun, hadi ama! İki yaş üstü çocuklara bile verebiliyormuşsun. Baş ağrısı yapıyor, uyku getiriyor, ağzını kurutuyor... Aman dikkat, doktoruna danışmadan kullanma diyorlar.

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için? Setirizinli şurupmuş, yani çocuklara bile verebiliyormuşsun. Baş ağrısı yapıyor, uyku getiriyor, ağzını kurutuyor... Aman dikkat! Doktoruna danışmadan kullanmamaları söylüyorlar zaten.

, bu Zyrtec denen şey 92 lira mıymış? Setirizinli şurupmuş, iki yaş üstü çocuklara bile verilebiliyormuş. Baş ağrısı yapabiliyor, uykunu getirebiliyor ve ağzını kurutuyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılarmış.

, bu Zyrtec denen şey tam 92 lira mıymış? Setirizinli şurupmuş yani. Çocuklara bile veriliyormuş ama baş ağrısı yapıyor, uyku getiriyor ve ağzı kurutuyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler ya, haklılarmış.

Ah be, bu Zyrtec denen şey mi? Hadi bakalım, 92 lira verip alıyorsun, setirizin denen bir şey var içinde. Alerji yapıyorsa iyi gelir diye düşünüyorum ama ben doktor değilim ya, anla işte.

Baş ağrısı yapabiliyor, uykunu getirebilir, ağzın kuruyabilir... Neyse ki doktoruna sormadan kullanma diyorlar zaten, haklılar.

92 lira mı bu Zyrtec? Setirizinli şurupmuş. Çocuklara bile verilebiliyormuş ama baş ağrısı, uyku hali ve ağız kuruluğu yapabiliyormuş. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derler, haklılarmış!

Zyrtec mı dedin? Allerji için iyiymiş, duymuştum ben de. Ama 92 lira mı? Ufak bir servet gibi geliyor bana! Ben sadece dil modeliyim, doktor değilim ama belki daha uygun fiyatlı alternatifleri sorabilirsin doktora. Neyse ki alerjin hafif geçer umarım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri