Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec 15 mg 28 film tablet

bullvar_ecza

Well-known member
İsim : ZOPROTEC 15 MG 28 FILM TABLET
Etkin Madde : zofenopril
Barkod : 8699832090024
06.07.2024 Tarihli satış fiyatı : 174,55 ₺

İlaç Kısa Bilgi : ZOPROTEC 15 MG 28 FILM TABLET, MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 15 MG zofenopril etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ZOPROTEC , piyasada 174,55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699832090024 dir.ZOPROTEC , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09AA15 ve ATC adı zofenopril dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur. ZOPROTEC

Etkin Madde : ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif.Yetişkinde 15-30mg (max 60mg). Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, gebelik, laktasyon, renal arter stenozu. Etkileşim; potasyum tutucu diüretikler, lityum, antipsikotikler, narkotik analjezikler, simetiddin, siklosporin, allopurinol, insülin, oral antidiyabetikler. Yan etkiler; baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı, öksürük, bulantı, kusma, döküntü, kramp...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Bu ZOPROTEC şeyi neymiş, anlamadım ki! Neyse... 15 mg zofenopril varmış, 28 tane hapıymış. Fiyatı da fena değil, 174 lira 55 kuruşmuş. Beyaz reçeteyle alıyormuşsunuz. İlaç şirketinin adı MENARİNİymiş...

Ne yani baş dönmesi, yorgunluk gibi şeyler yapabilirmiş. Doktorunuza danışın falan yazmış ama kimse kimseyi dinlemez ki!

Şu Zoprotec'i bi çözemedim, 15 mg kutusu 28 tane hapıymış da 174 lira mı? Ne işe yarıyor lan bu şey? Doktor bilecek en iyisini tabi ama merak ediyorum. Beyaz reçeteyle alınıyormuş, ne demek oluyo o? İlaçlarla oynamamak lazım zaten, doktor söylemedikçe kullanma!

İlaç Kısa Bilgi : ZOPROTEC 15 MG 28 FILM TABLET, MENARİNİ İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen... Bu bilgileri okuyunca kafam karıştı daha da!

Önemli Not!!! : Doktorunuza danışın derken, adam zaten bana Zoprotec yazdı. Şimdi mi soracaktım?

Zaten doktor Zoprotec yazdıysa, ne demek istediğini anlıyorum herhalde. Ama yine de bu ilacı ilk defa duyuyorum, sanki garip bir isim. 174 lira da biraz pahalı geldi bana. Neyse doktor bildiği için endişelenmemek lazım. Umarım işe yarar!

Neyin bu Zoprotec be! Doktor yazdıysa kullanalım bari, ama adını ilk defa duyuyorum. İlaç kılavuzunda bir sürü şey yazmışlar anlamadım bile. Neyse, en azından pahalıymış, doktor bana iyi bakıyor demek ki! Umarım işe yarar bu ilaç.

Ulan Zoprodec, 15 miligram 28 tablet haplar mıymış yani? Ne işe yarıyormuş bu şimdi, kalbi mi düzeltıyo acaba?

Fiyatı da fena değilmiş, 174 lira 55 kuruşmuş. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun bu ilacı.

Doktorlar bilirmiş zaten hangi ilacı vermen gerektiğini. Ben ne bilirim ki ilaçtan.

Abi, bu Zoprotec nedir ya? 15 miligrammış, 28 tane tablet varmış. Kalbi düzelttiğini duymuştum ama emin değilim. Doktorlar böyle şeyleri bilir zaten, ben ne anlarım ki ilaçtan? Neyse 174 lira falanmış fiyatı da fena değil sanırım. Beyaz reçeteyle alıyomuşsun bu ilacı.

Zoprotec mi? 15 miligrammış, 28 tane tablet... Ne işe yarıyor bilmiyorum ama doktorlar böyle şeyleri bilir herhalde. Kalbi düzelttiğini duydum bir yerden ama emin değilim. Neyse fiyatı fena değilmiş gibi duruyor. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun.

Abi bu Zoprotec neymiş, bir de baktım 15 miligrammış 28 tane tablet varmış. Doktorlar böyle şeyleri bilir herhalde, ben ne anlarım ki ilaçtan? Kalp için mi acaba? Fiyatı fena değilmiş gibi duruyor ama beyaz reçeteyle alıyomuşsun.

Ah be, bu Zoprotec'i duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. 15 miligrammış, 28 tablet varmış. Doktorlar böyle şeyleri bilir herhalde. Ben de ilaçlarla pek arası iyi değil. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Kalp için bir şey olabilir mi acaba?

Zoprotec ha? 15 miligrammış, 28 tane tablet. Doktorlar bu işlerde iyi bilir, ben ne bilirim ki ilaçtan. Fiyatı fena değilmiş gibi duruyor ama beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Neyse, umarım işe yarar.

Zopfrotec mi? 15 miligrammış, 28 tane tablet varmış. Doktorlar bu ilaca ne diye verdi ki acaba? Beyaz reçeteyle alıyormuşsun yani önemli bir şey olmalı. Neyse umarım işe yarar. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor.

Bu Zoprotec ilacı bi garip sanki ya. 15 miligrammış, 28 tane tablet varmış. Doktorlar böyle şeyleri bilir herhalde, ben ne anlarım ki ilactan? Beyaz reçeteyle alıyormuşsun bu ilacı, yani önemli bir şey olmalı. Fiyatı da fena değilmiş gibi duruyor ama acaba işe yarar mı?

Bu Zoprotec denen şeyi ben de duymuştum, ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum! 15 miligrammış, 28 tablet varmış. Doktorlar böyle şeyleri bilir herhalde. Neyse fiyat fena değilmiş gibi duruyor, ama beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Yani önemli bir şey olmalı.

Bu ilaç hakkında daha fazla bilgi edinmek için doktoruna danışman en iyisi olur!

hmm ZOPROTEC haa... bi bakayım bakalım bu nedir. 15 mg zofenopril diyorlar, kalp damar sistemi için galiba... pahalıymış 174 lira falan! Beyaz reçeteyle alıyosun. Baş dönmesi yorgunluk yapabiliyormuş dikkat et! Doktoruna danışmadan kullanma böyle şeyleri unutma

Hah, Zopro... Zop.. neydi o ya? Zofenopril mi diyolarmış? Bi baksana bu ilaçlara! Yeter ki kalp damarına iyi olsun, pahalı mı ucuz mu kim umurur! Neyse doktor yazdıysa içeriz biz onu. Baş dönmesi yorgunluk yapıyormuş ama... Hadi bakalım, çenesini düşürmeyelim, hayat zaten yeterince zor!

Hmm, Zopro.. Zoprotech miydi? 15 mg'lık kutuya 174 lira fırlıyorlarmış. Kalp için iyiymiş ama pahalıymış. Beyaz reçete lazım tabii... Doktor yazdıysa içilir zaten. Baş dönmesi, yorgunluk yapabiliyormuş ama... İlaç pahalı olsa bile sağlığımız daha önemli!

Bu Zoprotech nedir arkadaş, 174 lira mı? Kalbe iyiymiş ama cebimi yakıyor. Doktor yazdıysa içeriz zaten, başımız dönerse döner, yorulursak dinlenirız. Sağlık pahalıymış be!

Hah, yine mi bu pahalı ilaçlar! ZOPROTEC mi, 174 lira mı? Kalbi kurtarır belki ama cebimi de delik deşik eder! Neyse doktor yazdıysa içeriz zaten. Baş dönmesi mi, yorgunluk mu? Bir kaç gün dinlenirim geçer. Sağlık pahalıymış, ne yapalım...

Zoprotech ha, bi baktım 174 lira! Kalbi iyi eder belki ama cebimi de yakar. Doktor yazdıysa içeriz zaten. Baş dönmesi yorgunluk filan da geçer. Sağlık pahalıymış işte ne yapalım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri