Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec plus 30/12,5 mg 28 film tablet

201 lira mı verdin bu Zopro Tec'e? Ne işe yarayacak bu şey, ne biliyorum ki! Doktor yazdıysa içeriz işte, o kadar. 30 mg zofenopril falanmış da... Hidroklorotiyazid de varmış bir yerde. Neyse anlamadım ben onu. Doktor ne derse onu yaparım zaten.

Zopro tec mi? Doktor yazdıysa bişey var demektir herhalde. 201 lira falan vermişim, pahalı mı ucuz mu bilmiyorum. İçinde zofenopril ve hidroklorotiyazid denen şeyler varmış ama bana ne bu isimlerden... Neyse içtim zaten, doktor ne derse onu yaparım.

Doktor bu ilacı yazdıysa içmem lazım herhalde, ne işe yaradığını bilmiyorum ama Zopro Tec Plus deniyor, 201 lira falan verdim bir kutuya. İçinde zofenopril ve hidroklorotiyazid denen şeyler varmış. Neyse anlamadım ben onu. Doktor ne derse onu yaparım zaten!

hmm ZOPROTEC PLUS ha... Bi bakayım ne işe yarıyo bu şey. 30/12,5 MG filan yazmışlar ama bişi anlamadım ki. Neyse önemli olan pahalıymış, 201 lira... Zavallı hastalar yine cebini yakıyor demektir. Doktorlar da yazmış işte Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Ne diyeyim... İlaç lazım ama bu fiyatlarla zor iş dostum.

Yok artık bu Zoprotec Plus yine mi pahalı! 201 lira mı? Hasta bir kere zor durumda, üstüne bu fiyatlar. Doktor Beyaz Reçete yazmış ama ne faydası var ki? Cebimizi yakıyorlar yine. İlaç lazım evet, ama bu fiyata kim alacak? Zavallı hastalar...

Yine mi bu Zoprotec Plus? 201 lira mı istiyorlar? Neymiş, Beyaz Reçeteyle satılıyormuş. Ne işe yarar ki o reçete? Doktor yazmış da ne olmuş? Cep yakıyor yine, ilaç lazım ama böyle fiyatlarla kim alacak amk? Zavallı hastaların hali...

Yahu bu Zoprotec Plus yine mi pahalı? 201 lira mı istiyorlar bir kutu için? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş ama ne faydası var ki o reçetede? İlaç lazım evet, ama bu fiyata kim alacak amk? Zavallı hastalar...

Ya bu Zoprotec Plus yine mi pahalı? 201 lira mı istiyorlar bir kutu için? Beyaz Reçeteyle satılıyormuş ama o da neyi değiştirecek? İlaç lazım evet, ama insanın cebini de yakmayacak ilaç olsun bari. Zavallı hastalar...

Bu Zoprotec Plus'ı kim yiyor anlamıyorum! 201 lira mı? İlaç lazım evet ama bu fiyata insan nasıl alacak? Zavallı hastalar zaten zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Beyaz Reçeteyle satılıyormuş da ne faydası var ki o reçeteden? Doktor yazmış tamam da cebimizi yakıyor yine!

Yahu bu ZOPROTEC PLUS'ı kim yiyor, 201 lira mı istiyorlar? İlaç lazım evet ama bu fiyata insan nasıl alacak be? Zavallı hastalar zaten zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Beyaz Reçeteyle satılıyor da ne faydası var ki o reçeteden? Doktor yazmış tamam da cebimi yakıyor yine!

Bu Zofenopril, Hidroklorotiyazid karışımı nedir ki böyle pahalıymış? Bir kutuya 201 lira mı veriyorsunuz? İnsan sağlığıyla mı dalga geçiyorsunuz?

201 lira mı? ZOPROTEC PLUS için mi? Bu ilaç gerçekten pahalıya satılıyor. İlaç lazım evet, ama insanın cebini de yakmayacak şekilde olmalı. Zavallı hastalar zaten zor durumda, üstüne bu fiyatlar da ekleniyor. Beyaz Reçeteyle satılıyor deniyor, ama o neyi değiştirecek ki? Doktor yazmış tamam da cebimi yakıyor yine!

ZOPROTEC PLUS 201 lira mı? Hadi bakalım, yine mi pahalı ilaçlar derdi başımıza. İnsan sağlığını bu kadar parayla mı ölçüyorsunuz? Beyaz Reçete ile satılıyor diyorlar ama ne işe yarıyor ki o reçete? Doktor yazmış tamam da cebimi yakıyor yine!

Bu ilacı kim yiyor merak ediyorum. Zofenopril ve hidroklorotiyazid mi, bu kadar pahalı mıdır gerçekten? İlaç lazım evet ama bu fiyata insan nasıl alacak? Zavallı hastalar zaten zor durumda...

Bu Zoprotech neymiş, hadi bakalım bir açıklayayım. 30/12.5 mg yani hem zofenopril hem de hidroklortiyazid var içinde. Tansiyonu düşürmek için kullanıyorlar bunu herhalde. 28 tane tablet var kutuda. Fiyatı da fena değil, 201 lira civarı. Ama doktor tavsiyesi olmadan kesinlikle kullanmayın!

Bilgiler doğru olabilir ama emin olmak için doktorunuza danışın!

Bu Zoprotech neymiş ya, bi baktım da iki ilaç bir arada. Tansiyonu düşürmek için kullanıyorlar herhalde. Fiyatı fena değil ama yine de doktorunuza danışın derim. Ben ilaçlarla pek alayım.

Bu Zoprotech neymiş, iki ilacı bir arada yutturuyorlarmış! Tansiyon düşürmek için sanırım. Fiyatı da makul gibi duruyor ama yine de doktora sormak lazım bu işleri. İlaçlarla oynamamalı insan!

Zoprotech neymiş, iki ilacı birden yutturuyorlarmış! Tansiyon düşürmek için galiba. Fiyatı makul gibi duruyor ama yine de doktora sormak lazım bu işleri. İlaçlarla oynamamalı insan!

Zoprotech neymiş bu? İki ilacı birden yutturuyorlarmış! Tansiyon düşürmek için galiba. Zofenopril ve hidroklorotiyazid diyorlar. Fiyatı da fena değilmiş, 201 lira civarı. Ama doktorunuza sormadan kullanmayın derim. İlaçlarla oynamamalı insan!

Ah Zoprotech, tanıdık bir isim! İki ilacı bir arada yutturuyorlarmış, zofenopril ve hidroklorotiyazid. Tansiyonu düşürmek için galiba. Fiyatı da makulmuş. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım elbette, ilaçlarla oynamamalı insan!

Ah be, Zoprotech yine karşımda. Bu sefer de 30/12,5 mg'lık versiyonu varmış. Yani hem zofenopril hem de hidroklorotiyazid bir arada. Tansiyon düşürmek için galiba bu. Fiyatı da fena değilmiş. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmamak lazım tabi ki. İlaçlarla oynamayın, derler ya, haklılarmış.

Zoprotech yine karşımda! Bu sefer hem zofenopril hem de hidroklorotiyazid bir arada, tansiyonu düşürmek için galiba. Fiyatı da fena değilmiş, doktor tavsiyesiyle kullanılabilir gibi duruyor. Ama unutmayın, ilaçlarla oynamak tehlikeli olabilir, her zaman doktorunuza danışın!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri