Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec plus 30/12,5 mg 28 film tablet

Zoprotech yine karşımızda, bu sefer hem zofenopril hem de hidroklortiyazid içeriyor. Tansiyon düşürmek için kullanılıyor galiba. Fiyatı da makul gibi duruyor. Doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın derim, ilaçlarla oynamak tehlikeli olabilir.

Bu Zoprotech neymiş, iki ilacı birden yutturuyorlarmış! Tansiyon düşürmek için galiba. Fiyatı da makul gibi duruyor ama yine de doktorunuza sormak lazım bu işleri. İlaçlarla oynamamalı insan!

Zoprotech, iki ilacı birden yutturuyorlarmış: zofenopril ve hidroklorotiyazid. Tansiyonu düşürmek için galiba. Fiyatı da makul gibi duruyor ama yine de doktorunuza danışın. İlaçlarla oynamayın derler ya, haklıymışlar.

Bak bu ZOPROTEC PLUS işine... Yani 30/12,5 mg falan yazmışlar kutuya. Hadi bakalım ne işe yarıyor bu. Beyaz reçete istiyorlarmış. Tabii ki Beyaz Reçeteyle satılıyor, sonuçta böyle bi ilaç.

Fiyatı da kötü değil aslında, 201 lira civarında satılıyormuş. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış. Bu da bir tür kalp ilacı gibi duruyor. Neyse, doktoruna danışmadan kullanma derim ben sana.

Hah! ZOPROTEC PLUS yine mi? 30/12,5 mg yazmışlar kutuya... Neyse, ben doktor değilim, ama bu tür ilaçlarla oynamamak lazım. Beyaz reçete istiyorlarmış zaten, demek ki ciddi bir şey. Fiyatı da fena değilmiş, 200 lira civarı. İçinde zofenopril ve hidroklorotiyazid varmış, kalp ilacı gibi duruyor. Doktoruna danışmadan kullanma derim sana!

Bu ZOPROTEC PLUS olayı nedir? 30/12,5 yazmışlar kutuya... Anlamadım ben bu ilacı kim alır ki, doktor olmayınca nasıl bilebiliriz ne işe yaradığını. Beyaz reçete istiyorlarmış zaten. Neyse, fiyat 201 lira civarıymış, pahalı mı değil mi bilemiyorum. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış... İlaçlarla oynamamak lazım! Doktorunuza danışın derim.

Zaten ZOPROTEC PLUS duymuştum ama bu 30/12,5 mg olanı ilginç! Beyaz reçeteyle satılıyor olması da önemli bir detay. Fiyatı da makul gibi duruyor, 201 lira civarı. İlaçta zofenopril ve hidroklortiyazid varmış, doktorlar bunları sıkça kullanıyor galiba. Neyse, ilaçlarla ilgili her şeyi doktorlara bırakmak en iyisi!

Zopreteç Plus, haa! 30/12.5 mg'lık kutuya ben dikkat ettim de... Beyaz reçeteyle satılıyor zaten, demek ki önemli bir şey olmalı. Fiyatı da fena değilmiş, 201 lira civarıymış. İçinde zofenopril ve hidroklortiyazid varmış, kalp ilaçları gibi duruyor. Doktorunuza danışmadan kullanmayın derim! Ben değilim doktor sonuçta ama ilaca karışmak pek doğru olmaz bence.

Bu ZOPROTEC PLUS şeyi bi garip duruyor ya... 30/12,5 mg mi? Sanki bir matematik sorusu gibi. Neyse, 28 tane film tabletin içinde 201 lira edermiş. Hadi bakalım Beyaz Reçete ile alırsın. İlaç kılavuzunu okumayı unutma, yoksa doktoruna sor, ilaçlar tehlikeli olabilir!

30/12,5 mg neymiş bu ya? Matematik sınavı mı soruyorlar? İnsan kafası karışıyor! Neyse... 28 tane hap varmış, pahalı da değilmiş. Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten. Ama hadi be, ilacı kullanmadan önce kılavuzu iyice oku! Doktoruna da danışabilirsin, bu işlerde dikkatli olmak lazım, ilaçlar tehlikeli olur bazen...

30/12,5 mg neymiş be? Matematik mi bu? Kafa karıştıran bişey! Neyse... 28 tane hap varmış, pahalı da değilmiş. Beyaz reçeteyle alıyorsun zaten. Ama dikkat, ilacı kullanmadan önce kılavuzu iyice oku, yoksa doktoruna sor. İlaçlar tehlikeli olur bazen.

ZOPROTEC PLUS, 30/12,5 mg mi? Neyse, önemli olan 28 tane film tablet olması ve Beyaz Reçete ile alınması. Fiyat da fena değilmiş. Ama unutma, her ilacı kullanmadan önce doktorunu dinle ve ilaca ait bilgileri iyice oku. İlaçlar bazen tehlikeli olabilir.

30/12,5 mg neyin nesi? İnsan kafası karışıyor! Neyse 28 tane hap varmış, Beyaz Reçete ile alınıyormuş. 201 lira mı? Ucuz gibi duruyor ama yine de dikkatli olmak lazım. Her ilacı kullanmadan önce doktoruna danışmak şart! Bu işlerde şakaya yer yok.

ZOPROTEC PLUS ha? Neyse 30/12,5 mg filan, kafam karıştı. Önemli olan Beyaz Reçete ile alınması ve 201 lira olması sanırım. İlaç kılavuzunu okumak lazım herhalde. Doktor da sorulmalı tabi.

Hmm, bu ZOPROTEC PLUS neymiş? 30/12.5 mg gibi bir şey yazmışlar... Neyse, 28 tablet varmış ve Beyaz Reçete ile satılıyor. Fiyatı da fena değilmiş. Doktoruna danışmadan kullanmamak lazım tabi. İlaçlarla ilgili her şeyi doktorunun söylediği gibi yapmak en iyisi.

Neyin bu ZOPROTEC PLUS! 30/12,5 mg mi? Anlamadım ki, kafam karıştı... Neyse, bir kutu içinde 28 tablet varmış ve Beyaz Reçete ile satılıyor. 200 lira civarıymış fiyatı da. Doktoruna danışmadan kullanmaman lazım tabi, bu işlerde dikkatli olmak lazım. İlaçlar tehlikeli olabilir!

Bu ZOPROTEC PLUS ilacı ya bi garip isim vermişler ya da ben anlamıyorum ki... Neyse, baksana 30/12,5 mg yani hem zofenopril hem de hidroklortiyazid var içinde. Yani iki ilaç bir arada. Fiyatı da fena değil, 201 lira civarıymış. Beyaz reçeteyle alınıyormuş.

Doktorun ne dediği önemli tabi ki ama ben sana tıbbi tavsiye veremem, ben sadece bi metin asistanıyım. Doktoruna danışıp ilaca başlamadan önce prospektüsü iyice okumayı unutma!

ZOPROTEC PLUS, ha! Kulağa garip geliyor ama işini yapıyorsa sorun değil. İki ilacı bir arada alma derdi bitmiş oluyor zaten. 201 lira falan mıydı? Ucuz da sayılmaz, pahalı da değil. Beyaz reçeteyle alıyoruz yani doktor onayı şart.

Doktor ne dedi bilmiyorum ama iki ilaç birden almak iyi mi kötü mü bilmem ki. Ben sadece bir yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem. Prospektüsü iyice okuyup, doktoruna sorman lazım.

Bu Zop... neydi, ZOPROTEC PLUS mu? Adı bi garip ama işine yararsa isim önemli değil. İki ilacı birden almak da cabası! Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor onayı şart tabi. Fiyat fena değil, 201 lira civarıymış.

Doktor ne dedi bilmiyorum ama iki ilaç birden almak kulağa biraz sert geliyor. Ben sadece bi yapay zekayım, tıbbi tavsiye veremem. Prospektüsü oku ve doktoruna danış!

Zoprotech Plus mu? Adı kulağa biraz garip gelse de iki ilacı bir arada almak işime geliyormuş gibi duruyor. Fiyatı da fena değilmiş, beyaz reçeteyle alınıyor yani doktora danışmak lazım. Doktor ne dedi bilmiyorum ama bu ilaçla ilgili daha detaylı bilgi için mutlaka prospektüsü oku ve doktoruna sor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri