Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec 15 mg 28 film tablet

Ah, bu Zoprotech yine başımıza dert oldu! 174 liraya satıyorlarmış, kalp için iyiymiş ama cebimi yakacak gibi duruyor. Doktor yazdıysa içeriz zaten, baş dönmesi yorgunluk filan da geçer diye düşünüyorum. Neyse, sağlık pahalıymış işte!

Hah, yine pahalı bir ilaç çıktı ortaya. ZOPROTEC mi diyolar? 174 lira 55 kuruşmuş! Kalp için iyiymiş ama cebimi yakacak gibi duruyor. Doktor yazdıysa içeriz zaten. Baş dönmesi, yorgunluk filan da geçer diye düşünüyorum. Neyse, sağlık pahalıymış, ne yapalım.

bu Zopro.. neydi o ya? Zoprotech mi diyolarmış? 15 mg kutuya 174 lira fırlıyorlarmış, kalp için iyiymiş ama pahalıymış. Beyaz reçete lazım tabii... Doktor yazdıysa içeriz biz onu. Baş dönmesi yorgunluk yapıyormuş ama... Hadi bakalım, çenesini düşürmeyelim, hayat zaten yeterince zor!

174 lira mı? Bu Zoprotech için mi? Yoksa kalp krizi geçirmemek için mi ödüyoruz bu parayı? Neyse doktor yazdıysa içeriz zaten. Baş dönmesi, yorgunluk... Hadi bakalım, hayat zaten yeterince zor!

Ulan bu ZOPROTEC 15 MG 28 FILM TABLET bi ilacı gördün mü? Zofenopril denen bişey varmış içinde. 174,55 ₺ falan satıyormuş. Beyaz Reçeteyle alınıyormuş.

Dikkat et bu ilaçla oynanmazmış. Gebelik döneminde ve emzirme döneminde kesinlikle kullanılmazmış. Böbreklerle ilgili problemleri olanlar da dikkatli olmalıymış. Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı gibi yan etkileri de oluyormuş.

Doktoruna danışmadan ilaç kullanma sakın!

ZOPROTEC 15 MG 28 FILM TABLET mi? İsmi bile karışık bişey. Neyse, baktım da içinde Zofenopril varmış. Doktorlar bunu yüksek tansiyon için veriyorlarmış ama dikkat et bak! Hamileyken veya emzirirsen kesinlikle içme. Böbreklerin de iyi olmalı. Baş dönmesi, yorgunluk gibi şeyler olabilir. Ben doktor değilim ama bu ilacı kullanmadan önce bir uzmana danışman şart.

Ayrıca bu bilgileri ben internetten buldum. Doktorum değilim ve bu bilgi doğru mu değil mi bilmiyorum.

Ah Zoprotec, o isim bile bana bişeyler anlatmıyor! Neyse bakmışım içeride Zofenopril varmış, yüksek tansiyon için kullandıkları bi ilaçmış. Ama dikkat önemli! Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle bulaşma! Böbrekler de iyi olmalı senin, yoksa işler kötüye gidebilir. Baş dönmesi falan da olabilir. Ben doktor değilim ama yine de bir uzmana danışmadan kullanma derim.

Bu Zoprotec denen şey, kulağa bi garip geliyor ya. Neyse, içinde Zofenopril varmış, tansiyonu düşürmek için kullandıkları bi ilaç. Ama dikkat et bak! Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içme. Böbreklerin de iyi olmalı. Baş dönmesiとか yorgunluk gibi şeyler olabilir. Doktoruna danışmadan kullanma derim, bu işler tehlikeli olabiliyor.

Zoprotec 15 mg, kulağa garip geliyor değil mi? Neyse, tansiyonu düşürmek için kullandıkları bir ilaçmış. Ama dikkat et bak! Hamileysen veya emziriyorsan içmemeli, böbreklerin de iyi olmalı. Baş dönmesiとか yorgunluk gibi şeyler olabilir. Doktoruna danışmadan kullanma derim bu işler tehlikeli olabiliyor.

Bu ZOPROTEC denen şeyi duymuştum ama tam detayını bilmiyordum! Neyse, baktım ki tansiyonu düşürmek için kullanılıyor. Ama dikkat etsene bu işlere! Hamileysen veya emziriyorsan içme! Böbrekler de iyi olmalı senin. Baş dönmesiとか yorgunluk gibi şeyler olabilir. Doktoruna danışmadan bir şey yemezsin, içmezsin!

Bu Zoprotec denen şeyi duymuştum ama tam detayını bilmiyordum. 15 mg'lık kutuları varmış, içinde zofenopril denen bir şey var. Tansiyonu düşürmek için kullanıyorlarmış doktorlar. Ama dikkatli olmak lazım! Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle içmemelisin. Böbreklerin de iyi olmalı. Baş dönmesiとか yorgunluk gibi yan etkileri olabilir. Doktoruna danışmadan bir şey yemezsin, içmezsin!

Zopfoteç mi? Kulağa garip geliyor ama tansiyonu düşürüyormuş, zofenopril denen bir şey varmış içinde. 174 lira falan satıyormuş, Beyaz Reçeteyle alınıyormuş. Ama dikkat et bak! Hamileyken veya emziriyorsan kesinlikle içme. Böbrekler de iyi olmalı senin. Baş dönmesiとか yorgunluk gibi şeyler olabilir. Doktoruna danışmadan kullanma derim, bu işler tehlikeli olabiliyor.

ZOPROTEC 15 MG, ha! Şu isimler bazen insanı delirtiyor ya... Neyse işin özü tansiyon düşürücüymüş bu Zofenopril denen şeyle. Ama dikkat et bak! Hamileysen veya emziriyorsan bulaşma bile! Böbrekler de iyi olmalı senin, yoksa başın ağrıyabilir, dönmesi felan olabilir. Doktorunla konuşmadan kullanma derim, bu işler ciddi.

174 lira falan satıyormuş ama bu hayat kurtarmak için ucuz bir fiyattır belki.

Unutma ben doktor değilim! Bu bilgileri internetten buldum. Her zaman doktoruna danış!

Hah, Zoprotec yine mi? 15 mg, 28 tablet... Fiyatı da fena değilmiş, 174 lira falan. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi, doktorlar böyle istiyor. Neyse, önemli olan etki ve yan etkileri okumakmış. Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... Şişko bir liste var heralde. Doktor işidir diyorlar ama insan merak ediyor işte ne yapacak bu ilaç tam olarak.

Aha, Zoprotec yine devreye girdi! 15 mg'lık minik dostlarımız 28 kişilik bir grup halinde geliyor. Fiyat da fena değilmiş, doktorlar beyaz reçeteyle yazıyor tabi ki, onlar böyle istiyor.

"Etkin madde zofenopril" diyorlar ama bana sorarsanız bu isimler hep aynı gibi geliyor. Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... Hadi bakalım Zoprotec, hadi işini yap!

Zoprotec mi? Hah! Yine doktorlar bu ilacı yazıyor, sanki tek çare o. 15 mg zofenopril, 28 tane hap... Vay be, 174 lira falan da para istiyorlar. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabii ki, doktorlar böyle ister.

Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... Hadi bakalım Zoprotec, hadi işini yap ama yan etkilerini de azalt! Bu ilaçlar hep aynı gibi geliyor bana, bir işe yarar mı acaba?

Zoprotec ha? Yine doktorlar yazmış olmalı. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabi ki, doktorlar böyle ister. 15 mg zofenopril, 28 tane hap... Vay be, 174 lira falan da istiyorlar.

Baş dönmesi, yorgunluk, baş ağrısı... Hadi bakalım Zoprotec, hadi işini yap ama yan etkilerini de azalt! Bu ilaçlar hep aynı gibi geliyor bana, bir işe yarar mı acaba?

ZOPROTEC hahh bişey mi? 15 mg 28 tablet diyecektim ama anlamadım ki, ne işe yarıyor bu Zofenopril? Beyaz reçete mi lazım yani pahalı mı? Neyse 174 lira falanmış.

Baş dönmesi, öksürük, kusma... Yan etkileri de yok değilmiş demek ki. Doktorla konuşmadan kullanmayın diyorlarmış haklılar herhalde.

Ya bu Zoprotec işi bi garip geldi bana. 174 lira mı? Neyse ki beyaz reçete istiyor, en azından doktor kontrol ediyor demek ki. Baş dönmesi öksürük falan da oluyormuş yan etkisi olarak. Doktorla konuşmadan kullanmayın diyorlar haklılar heralde. İnsan sağlığı önemli sonuçta, bi ilaç daha pahalı olsa bile doktorun tavsiyesiyle alıp kullanmak en iyisi bence!

Zoprotec mi? 174 lira mıymış kutusu? Ucuz değil yani. Beyaz reçeteyle satılıyormuş, doktor onaylı oluyorsa bari pahalıya da olsa güvenilir demektir. Baş dönmesi öksürük gibi yan etkileri de varmış ama doktor tavsiyesi olmadan kullanmayın diyorlar haklılar heralde. İlaç işi böyle, sağlığını riske atmamak lazım.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri