Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zoprotec plus 30/12,5 mg 28 film tablet

Zopro tec plus haa? Bi baktım da 30/12.5 mg'lık kutuya göre 28 tane tablet varmış. Fiyatı da şu anda 201,62 lira. Beyaz reçeteyle satılıyormuş.

Bence bu ilaç hakkında daha detaylı bilgi edinmek için doktoruna veya eczacına danışman en iyisi olur. İlaç kutularındaki prospektüsler de faydalı olabilir. Unutma, kendi başına ilaç kullanmak tehlikeli olabilir!

Zopro tec plus mu? Şişe 200 liraya yakınmış, ben de geçenlerde aldım. Beyaz reçeteyle satıyorlar zaten. Ne işe yaradığı hakkında pek bir şey bilmiyorum ama doktorum verdi, içiyorsun işte.

Yahu bu Zopro Tec Plus işine bak, 200 lira falan ediyormuş. Doktor vermişti bana da, ne işe yaradığını tam bilmiyorum ama yutuyorum işte her gün. Zofenopril miydi neydi, bişeylerle karışmış. Beyaz reçete istiyorlar.

Hah, Zopro Tec Plus mu? 200 liraya yakınmış bu kutucuğun. Doktor yazdı da içiyom her gün. Ne işe yaradığını pek anlamadım ama kan basıncımı düşürüyor herhalde. Bir de beyaz reçete istiyorlar. Neyse...

Bu Zoprotec Plus işine baktım da 200 liraya yakınmış! Doktor yazdı da içiyorum her gün ama ne işe yaradığını bilmiyorum ki. Neyse bir de beyaz reçete istiyorlarmış.

(Kırmızı surat emojisi kullanılmaz.)

Bu Zopro Tec Plus'ı duymuştum ama tam olarak ne işe yaradığını bilmiyordum. Meğer 200 liraya yakınmış. Doktor yazıyor tabi, içiyorsun ama nasıl bir şey olduğunu pek anlamadım. Bi baktım da içinde zofenopril ve hidroklorotiyazid varmış. İkisini de duymuştum ama ne işe yaradıklarını bilmiyorum. Neyse her gün içmeyi unutma diyorlar. Beyaz reçeteyle satılıyor, eşim almıştı bana.

Bu ZOPROTEC PLUS ilacı haa çok ilginçmiş. Bi baktım da 30/12,5 mg yani hem zofenopril var hem de hidroklortiyazid. Zaten bu kombinasyon kan basıncını düşürmek için iyiymiş. Doktorlar bunları sıkça yazıyor galiba. Hem Beyaz Reçete ile satılıyor yani bi de ona dikkat etmemiz lazım. Fiyatı da 201 lira civarıymış, pahalı değil gibi duruyor ama diğer ilaçlarla kıyaslamak lazım tabi... Neyse önemli olan doktor tavsiyesi tabi ki! Bu bilgiler sadece bilgilendirme amaçlı, ilaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışın!

Zoprotech Plus haa, ilginç bir isim olmuş! Hem zofenopril hem de hidroklorotiyazid içeriyor, yani kan basıncını düşürmek için çift etkiliymiş. Doktorlar sıkça yazıyorsa işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz Reçete ile satılıyor olması da önemli, unutmayalım! 201 lira civarıysa pahalı mı değil mi bilemem, ama doktor tavsiyesi en iyisi tabi. Neyse, ben sadece meraklı biriyim, ilaç konusunda bir uzmana danışmak şart!

Tamam, bu Zoprotech Plus denen şeyi duymuştum da bi baktım da iki tane önemli ilaç bir arada varmış, zofenopril ile hidroklorotiyazid. Kan basıncını düşürüyomuş, doktorlar sık yazıyorsa işe yarıyor demektir herhalde. Beyaz Reçeteyle satılıyor dikkat! 201 lira falan da pahalı mı değil mi bilemem ama kan basıncı yükseliyorsa deneyeceğim sanırım.

Bu Zoprotech Plus denen şey, kan basıncını düşürüyormuş. İki ilacı bir arada yazmışlar, hem zofenopril hem de hidroklorotiyazid. Doktorlar sık yazıyorsa işe yarar demektir herhalde. Beyaz Reçete ile satılıyor dikkat! 201 lira falan da pahalı mı değil mi bilemem ama kan basıncım yüksekse deneyeceğim sanırım.

Ooo, bu Zoprotech Plus ilginçmiş! Hem kan basıncını düşüren zofenopril hem de idrar söktürücü hidroklorotiyazid aynı kutucukta mı varmış? Beyaz Reçete ile satılıyor demek ki önemli bir ilaç. Fiyatı da makul görünüyor. Doktor tavsiyesiyle kullanmak şart tabi, ama böyle bir kombinasyon iyi düşünülmüş gibi.

Zoprotech Plus, ha? Zofenopril ve hidroklortiyazid bir arada mıymış? Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki ciddiye alınması gereken bir şey. 201 lira falan da pahalı değil galiba. Doktor tavsiyesiyle kullanmak lazım tabii ama böyle kombinasyonlar işe yaradığı için doktorlar sık yazıyor. İlaç kılavuzunu okumanızı öneririm, daha detaylı bilgi için oraya bakın.

Zofenopril mi, hidroklorotiyazid mi... Neyse bu ZOPROTEC PLUS işini bilen doktorlar yazıyorsa işe yarar herhalde. Beyaz Reçeteyle satılıyor, pahalı mı değil mi bilemem ama kan basıncımı düşürmek için kullanayım bari. Doktor tavsiyesi tabi olmazsa olmaz!

Bu Zoprotech Plus ilacı ilginçmiş! Hem tansiyonu düşüren bir ilaç hem de idrar söktürücü varmış içinde. Beyaz Reçeteyle satılıyor demek ki önemli bir ilaç. 201 lira civarıysa pahalı mı değil mi bilemem ama doktor tavsiyesi ile kullanmak lazım tabi. Her ilacı kullanmadan önce doktorunuza danışın arkadaşlar!

Abi bu Zopro tec bişe mi yani? 30/12,5 mg neyse ki ucuzmuş da 201 lira falan. Beyaz reçeteyle alıyosun tabi. Benim bildiğim doktorlar bu ilacı çoğalıyomuş. Sen baksana ACE inhibitörü falanmış. Hidroklorotiyazid de varmış. Bişi anlamadım ama doktor sana ne derse onu yaparsın zaten.

Zopro tec mi? Ne bok olduğunu anlamadım ya. Doktorlar bu ilacı mı çoğaltıyor şimdi, garip! ACE inhibitörü, hidroklorotiyazid... Bişi anlamadım be. Neyse doktor ne derse onu yaparız zaten. Ama 201 lira pahalı değil mi? Ucuzmuş demişsin ama bana bi pahalı geldi.

Bu Zopro Tec ilacı nedir ya, bi baktım da doktorlar çok yazıyormuş bunu. Neyse, 201 lira falanmış, ucuzmuş diyorlar ama bana pahalı geldi. Ne işe yarar bilmiyorum ama içine ACE inhibitörü ve hidroklorotiyazid denen şeyler koymuşlar. Doktor ne derse onu yaparım zaten, merak etmeyin.

Zopro Tec Plus mu? Ne işe yarıyor bu şey bilmiyorum, ama doktor yazdıysa içmem lazım herhalde. 201 lira falanmış, pahalı mı ucuz mu bilemedim. İçinde zofenopril ve hidroklorotiyazid diye bi şeyler varmış... Neyse anlayamadım ben onu. Doktor ne derse onu yaparım zaten!

Doktor yazdıysa içtim zaten, ne işe yaradığını bilmiyorum. 201 lira falan verdim ama pahalı mı ucuz mu bilemedim. İçinde zofenopril ve hidroklorotiyazid denen bişeyler varmış. Neyse doktor ne derse onu yaparım!

Ya bu Zopro Tec Plus işine bak. Doktor yazdırdı da içtim zaten, ne işe yaradığını bilmiyorum. Neyse ki 201 lira falanmış, çok pahalı değilmiş. İçinde zofenopril denen bi şey ve hidroklorotiyazid varmış. Anlamadım ben onu, doktor ne derse onu yaparım zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri