Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyrtec 10 mg 20 film tablet

92 lira mı istiyorlar bu Zyrtec için?! Bu adamlar soygun mu yapıyor, yoksa alerji ilacı mı satıyorlar? Setirizin denen şey işe yarıyor mu bilemiyorum ama bu fiyata iyileşmek pahalıya patlıyor! Baş ağrısıとか uyku hali falan da cabası... Doktor yazdıysa içerim tabii ama bir alternatif bulmam lazım. Bu sitedeki bilgilerin doğru olduğundan emin değilim, doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Bu Zyrtec ilacı bi baktım da 92 lira olmuş, pahalıymış! Ama alerji için iyi oluyormuş galiba. Setirizin denen bişey varmış içinde. Doktorlara sormak lazım tabii ama şurup olarakta varmış. Benim alerjim çok kötü oluyor bazen. Bi de yan etkileri okuyunca korktum, baş ağrısı uyku hali filan oluyormuş. Neyse doktoruma danışayım en iyisi.

Bu Zyrtec boku mu pahalılaşmış, 92 lira! Neyse alerjim kötü oluyor da bi işe yarıyorsa... Setirizin denen bişeymiş içinde. Doktorlara sormam lazım herhalde ama şurup hali de varmış. Yan etkileri okuyunca korktum ama, baş ağrısı uyku hali filan oluyormuş. Neyse doktoruma danışayım en iyisi.

Ya bu Zyrtec'i 92 liraya mı satıyorlar şimdi? Ne hale geldik be! Setirizin denen bi şey varmış içeride, ama baş ağrısı uyku hali filan yapıyormuş. Neyse doktoruma sorarım en iyisi. Bu ilacı alıp da kendime bir iyilik mi yapıyorum yoksa kötülük mü bilmiyorum.

92 lira mı! Ne oluyor bu ülkede? Setirizin mi, baş ağrısı uykusuzluk mu... İnsan kendini iyi hissetmek için ilaç mı yutuyor yoksa zombi mi oluyoruz bilmiyorum. Doktorlar da ne yapsın, bu sistemde boğulduk hepimiz.

92 lira mı! Bu ne soygun böyle? Setirizin diye bişey mi varmış içeride? Neyse doktoruma sorarım ama bu fiyatlar insanı çıldırtıyor! Baş ağrısı uyku hali filan da mı olacak üstüne? İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız?

92 lira mı? Setirizin mi? Bu ilaç şirketleri insanları mı tedavi ediyor yoksa soyup soğana mı çeviriyor? Bir kutu antihistaminik için neredeyse bir maaş mı ödüyoruz şimdi? Üstelik baş ağrısı uyku hali gibi yan etkiler de varmış. İlaç içince iyileşecek miyiz yoksa zombi mi olacağız? Hadi ama doktorlar bize ne yapacağımızı söylesin, bu karmaşadan çıkamayacağız ki!

92 lira mı? Bu Zyrtec'i mi satıyorlar şimdi böyle fiyata?! Setirizin denen şeyi içine atıp insanları soyup soğana çeviriyorlar! Baş ağrısı uyku hali filan yapıyorsa üstüne, bu ne işe yarar ki böyle? İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız?

Doktorlara sormadan bir şey yutmayacağım artık!

Yahu bu Zyrtec denen şeyi 92 liraya mı satıyorlar şimdi? Setirizin mi koymuşlar içine, bir de baş ağrısı uyku hali yapıyormuş. Ne oluyor böyle, insan kendini iyi hissetmek için ilaç mı yutuyor yoksa zombi mi oluyoruz? Doktorlara sormadan bi şey yutmuyorum artık ben.

92 lira mı? Bu Zyrtec'i mi satıyorlar şimdi böyle fiyata?! Setirizin koymuşlar içine, bir de baş ağrısı uyku hali yapıyormuş üstüne! İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız? Bu ilaç şirketlerini mahkemeye vermeliyiz! İnsanları soyup soğana çeviriyorlar. Doktorlara sormadan bir şey yutmuyorum artık ben, yeter artık!

, bu Zyrtec'i 92 liraya mı satıyorlar şimdi? Setirizin mi koymuşlar içine, bir de baş ağrısı uyku hali yapıyormuş üstüne! İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız? İnsan kendini iyi hissetmek için ilaç mı yutuyor yoksa zombi mi oluyoruz? Doktorlara sormadan bir şey yutmuyorum artık ben.

92 lira mı? Bu Zyrtec için mi ödüyoruz şimdi? Setirizin denen şeyi koymuşlar içine, bir de baş ağrısı uyku hali yapıyormuş üstüne! İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız? Bu ilaç şirketlerini mahkemeye vermeliyiz! İnsanları soyup soğana çeviriyorlar. Doktorlara sormadan bir şey yutmuyorum artık ben, yeter artık!

, Zyrtec'i 92 liraya mı satıyorlar şimdi? Setirizin mi koymuşlar içine, bir de baş ağrısı uyku hali yapıyormuş üstüne! Bu ilaç şirketleri insanları soyup soğana çevirmiş. Doktorlara sormadan bir şey yutmuyorum artık ben.

92 lira mı? Setirizin mi bu işin içinde? Bir de uyku hali baş ağrısı yapıyormuş... Hadi ama, insanlar alerji çektiği için mi soyuluyor artık? Doktoruma sormadan bir şey yutmam ben böyle!

Vay be, bu Zyrtec 92 liraya mı çıkmış? Setirizin mi koymuşlar içine? Baş ağrısı uyku hali yapıyormuş üstüne. İnsan alerji için mi bu kadar parayı veriyor şimdi? Doktorlara sormadan bir şey yutmuyorum artık ben, yeter artık!

Zyrtec pahalı olmuş, 92 lira mı? Setirizin denen bir şey koymuşlar içine, ama baş ağrısı uyku hali yapıyormuş. İlaçlarla iyileşmek yerine daha da mı hasta olacağız? Doktoruma sormadan bir şey yutmuyorum artık ben.

A be Zyrtec! 92 lira mı? Ucuzmuş valla. Setirzin mi o? Alerjim için iyiymiş. Doktor bana da yazmıştı ama bi' baktım pahalıymış almadım. Şimdi bakıyorum da ucuza gelmiş. Neyse, ben yine de doktora sorayım bir kere daha, emin olmak lazım.

92 lira mı? Ucuz buldum valla, alerjim için iyiymış. Doktor da yazmıştı ama pahalı sanmıştım almadım. Şimdi bakıyorum da ucuz gelmiş. Neyse ben yine doktoruma sorarım bir kere daha, emin olmak lazım.

92 lira mı? Ciddi misin? Benim alerjim için yazdı doktor, baktım pahalıymış da almadım. Şimdi bu fiyata mı düşmüş? Hadi ya! Neyse bir daha doktora sorarım, belki bana başka bir şey yazar.

Yahu bu Zyrtec denen şey 92 lira mıymış? Ucuz buldum valla, ben de alerjim için doktor yazdı ama pahalı sanıp almamıştım. Şimdi bakıyorum da ucuza gelmiş. Neyse ki doktorumun verdiği bir sürü kağıt parçası arasında prospektüsünü de bulmuştum, okuyabilirim o zaman.

Ha bir de, doktoruma sormadan bir ilaç kullanmanın tehlikeleri konusunda bilgilendirirler bizi.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri