Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Doktor yine Zyzapin yazmış. 2,5 mg olanlardanmış. Fiyatı da fena değilmiş, 214 lira gibi. İlaç prospektüsünü okuduğumda kilo alımıとかとかとかとかとか yazmışlar, bu biraz endişelendirici. Neyse doktor biliyordur en iyisini diye düşünüyorum.

Zyzapin mi? Doktor yine bu ilacı yazmış demek, iyileşmem için lazım oluyormuş. 214 lira fena değil gibi ama kilo alımıとかとかとかとかとか yazmışlar. Neyse doktor biliyorlardır en iyisini.

Doktor yine Zyzapin yazmış. Bu sefer 2,5 mg olanlardanmış. Fiyatı da fena değil gibi, 214 lira falan. İlaç prospektüsünü okudum da kilo alımıとかとかとかとかとか gibi yan etkilerinden bahsediyor. Neyse doktor biliyordur en iyisini.

Doktor yine Zyzapin yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardanmış. 214 lira gibi bir fiyatı varmış, ama kilo alımıとかとかとかとかとか gibi yan etkilerinden bahsediyor kutu üzerinde. Neyse doktor biliyordur en iyisini diye düşünüyorum.

Şu ZYZAPIN denen şeyi bi baktım da... 2.5 mg olanzapin varmış içinde, kutuda 28 tane hap. Neyse 214 lira falan satıyolar, Beyaz Reçete lazım tabi. Bi de baktım ki antipsikotikmiş. Yetişkinlere günde 5-10mg veriyormuş doktorlar. Gebelik döneminde kullanma! Aşırı duyarlılığı olanlar da dikkat etsin... Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu gibi bi sürü yan etkisi varmış. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma sakın!

Ee, Zyzapin mi? 2,5 mg olanzapin içeriyormuş, kutu içinde 28 tane hap varmış. Ne güzel de pahalıymış! 214 lira falan satılıyormuş. Tabii ki Beyaz Reçete lazım, yoksa almazsınız bile. Antipsikotikmiş, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyormuş doktorlar. Ama hamileyseniz, unutun! Gebelik döneminde kullanmayın derler. Aşırı duyarlılığınız varsa da dikkat edin derler. Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanma sakın!

Zyzapin mi? Hah, o da ne! İşte tam bir doktorlar şöleni. 2,5 mg olanzapin varmış içeride. 28 tane hap falan. Üstelik 214 lira. Hadi bakalım Beyaz Reçeteyle alınca daha ucuz olur diye düşünüyordum ama yok.

Antipsikotikmiş. Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış. Gebelik döneminde kullanma! Aşırı duyarlılığı olanlar da dikkat etsin... Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanma sakın!

Ne dersiniz? İlaç şirketleri yine güzel bir iş çıkarmışlar.

Zyzapin mi? Ne güzel, bir de 214 lira! Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10mg veriyorlarmış doktorlar.

Gebeysen kullanma derler, aşırı duyarlıysan da dikkat et derler. Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? Hah, bi baktım da 214 lira falan. Beyaz reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Bi de yan etkilerinden bahsetmişler, baş dönmesi, kilo alımı... İlaç şirketleri yine güzel bir iş çıkarmışlar, değil mi?

Zyzapin mi? 214 lira falan satıyormuş, Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlılık varsa dikkat et demişler. Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Ee, Zyzapin mi? 214 lira falan satıyormuş kutuya. Beyaz Reçete lazım tabi. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlılığın varsa dikkat et demişler. Baş dönmesi kilo alımı ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? 214 lira falan mıymış bu kutucuklar? Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde bir miktar veriyorlarmış doktorlar. Ama hamileysen unut gitsin! Doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayın derler zaten, biliyorsunuz.

Zyzapin mi? 214 lira falan! Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii ki. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde bir miktar veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Baş dönmesi, kilo alımı... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? 214 lira falan mıymış bu kutucuklar! Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlılık varsa dikkat et demişler. Baş dönmesi kilo alımı ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Bu arada bu bilgi sitelerinden okuduğuma göre, ilaç doktorların verdiği bir şeydir ve ben tıbbi tavsiye verecek durumda değilim.

Zyzapin mi? 214 lira falanmış kutuya, Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlılık varsa dikkat et demişler. Baş dönmesi kilo alımı ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? Hah, o da ne! 214 lira falan satılıyormuş kutusu. Beyaz Reçete lazım tabii ki. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlıysan dikkat et demişler. Baş dönmesi, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bi sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Zyzapin mi? 214 lira falan satıyormuş, Beyaz Reçeteyle alıyorsun tabii. İçinde olanzapin varmış, yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış doktorlar. Gebeysen unut gitsin derler zaten. Aşırı duyarlılığın varsa dikkat et demişler. Baş dönmesi kilo alımı ağız kuruluğu... Bir sürü yan etkisi varmış. Doktorunuza danışmadan ilaç kullanmayın!

Bu Zyzapin şeyi bi bok mu anlamadım? 2,5 mg miymış, 28 tane tablet miymış, neyse... Fiyatı da uçukmuş 214 lira! Beyaz reçeteyle satıyo diye duydum. Başka ne varmış bakalım... Ah evet antipsikotikmiş! Gebelikte kullanma derlermiş. Bi sürü yan etkisi de varmış, kilo alımı baş dönmesi... Neyse ben bi doktor değilim, bunlar önemli değil. Sen kendi doktoruna sor, ben sana tavsiyelerde bulunmam!

Hah, Zyzapin yine mi? Bu da neyin nesi anlamadım. 2.5 mg mi, 28 tane mi? Neyse... Fiyatı da uçmuş resmen, 214 lira! Beyaz reçeteyle satıyormuşlarmış, sanki bir sihirli iksir gibi. Antipsikotik diyorlar, ama insanın kafasının içini nasıl değiştirir bilmiyorum. Kilo alımı, baş dönmesi... Yan etkileri de cabası. Neyse doktor değilim, bu işler benim neyime? Sen kendine iyi bak!

Zyzapin mi? Ah evet, o minik pembe hap. 2.5 mg'lıklarmış, kutuya da 28 tane koymuşlar. Fiyatı da fena değilmiş, tıpkı bir hafta sonu kahvaltısı kadar pahalı: 214 lira! Beyaz reçeteyle satıyormuş, sanki yasak bir madde gibi.

İçinde olanzapin varmış, ne demek olduğunu bilmiyorum ama doktorlar "antipsikotik" diyor. Kilo almaya sebep oluyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Neyse, ben doktor değilim, böyle şeyleri düşünemem ki. Sen kendine iyi bak, ha!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri