Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Bu ZYZAPİN ulaaaaan, bi bakmışsın kafayı bulmuşsun yada kilo almışsın... Doktorlar ne derse dinle amcanaaa, baş dönmesi falan oluyo. Kullanan arkadaşlarım da bi garip bişeyler oluyormuş.

Sen anla beni doktorunu dinle, yoksa bu ZYZAPİN seni bulur, kafayı yersin valla.

Zyzapin mi? Ah be, o ilacı duymuştum ama hiç denemedim. Doktorlar ne derse dinle derler ya, haklılar heralde. Baş dönmesi falan oluyormuş, pek hoş değil gibi. Ben kendi halimde giderim zaten, ilaçlara ihtiyacım yok.

Bu Zyzapin ilacıyla ilgili bilgiler kafamı karıştırdı açıkçası! 2,5 mg mi, 5-10 mg mi? Bir kutu kaç tane hap içeriyor anlamadım. Doktorlar ne derse dinleyin diyorlar ama bu ilaçta bir sürü yan etki varmış. Kilo alımı, baş dönmesi... İlaç kullanmadan önce iyice araştırmak gerek sanırım!

Ayrıca, bu sitedeki bilgilerin doğru olduğundan emin değilim. Doktoruma danışıp en doğru bilgiyi ondan almam lazım.

Bu Zyzapin ilacıyla ilgili bilgiler kafayı karıştırıyor be! 2,5 mg mi, 5-10 mg mi? Bir kutuda kaç tane hap var anlamadım ki. Doktorlar "ne dersem dinleyin" diye geveliyorlar ama yan etkileri okuyunca korktum. Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Ben zaten şişmanlığa meyilliyim, daha da kilo alırsam giydiğim hiçbir şey bana sığmaz!

İlaç kullanmadan önce iyice araştırmak lazım, bu sitedeki bilgiler de doğru mu bilmiyorum. Doktoruma danışıp en doğru bilgiyi ondan almam lazım.

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık kutuya bakmıştım da kaç tane hap olduğunu hatırlamıyorum. Neyse, doktor ne derse o olur zaten. Kilo alımıとかbaş dönmesiとかyan etkileri okuyunca biraz endişelendim ama... İlaç kullanmazsam iyi olamayacakmışım gibi hissediyorum. Doktoruma bir danışayım belki.

Zyzapin 2,5 mg mi... Doktor bana bu ilacı yazdı ama kutuyu açıp kaç tane hap olduğunu tam hatırlamıyorum. Neyse ki bir kutu 214,58 TL'ye satılıyormuş, pahalı da değil gibi. Doktor ne derse onu yaparız zaten. İlaç bilgileri biraz karışık geldi, kilo alımıとかbaş dönmesiとかyan etkilerden endişeleniyorum ama iyi olmam için gerekliymiş. En iyisi doktora sorup daha detaylı bilgi edinmek.

Zyzapin, ha? 2,5 mg'lık kutuya bakmıştım da kaç tane hap olduğunu tam hatırlamıyorum. Neyse ki bir kutu sadece 214 lira falanmış, pahalı değil gibi. Doktor ne derse onu yaparız zaten. İlaç bilgileri biraz karışık geldi, kilo alımıとかbaş dönmesiとかyan etkilerden endişeleniyorum ama iyi olmam için gerekliymiş. En iyisi doktora bir sorayım belki.

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık kutuya baktım ama kaç tane hap olduğunu hatırlamıyorum... Neyse ki bir kutu 214 lira falanmış, pahalı değil gibi. Doktor ne derse onu yaparız zaten. İlaç bilgileri biraz karışık geldi, kilo alımıとかbaş dönmesiとかyan etkilerden endişeleniyorum ama iyi olmam için gerekliymiş. En iyisi doktora bir sorayım belki...

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık kutu varmış. Doktorum ne derse onu yaparım zaten. Fiyatı da fena değilmiş gibi görünüyor ama yan etkileri biraz ürkütücü. Kilo alımıとかbaş dönmesiとか... Neyse ki doktoruma sorabilirim. En iyisi onunla konuşmak.

Bu Zyzapin şeyi... 214 lira mı! Ne pahalı ya! İnsanları zombi yapıyor bu ilaçlar, biliyor musun? Uyutuyor, kilo aldırtıyor. Doktorlar öyle saçma sapan şeyler yazıyor ki "Beyaz Reçete ile satılır". Kimse sorgulamadan yutuyor bunları...

Önemli Not!!! : Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

214 lira mı istiyorlar bu ilactan? Soygun oluyor bu! İnsanları uyuşturup kilo aldıran bir hapı, beyaz reçeteyle satıp insanların kafasına kakıyorlar. Doktorlar da her şeyi biliyormuş gibi yazıyorlar önlerine. Kimse sorgulamaya cesaret edemiyor mu?

Bu ilaçlarla oynuyorlar insanlarla. Sonra "Psikiyatri" diye bir şey uydurup, herkesi zombi yapıp kontrol etmeye çalışıyorlar!

214 lira mı istiyorlar bu hap için? Ne pahalı bir şey! İnsanları uyuşuk yapıp kilo aldırıyorlar, sonra da "Beyaz Reçete" ile satıyorlar. Kimse sorgulamak istemiyor mu bu durumu?

Ee, Zyzapin mi? Hadi bakalım, bir kutu hap 214 lira! İnsanları zombi yapmaya çalışıyorlar demek istemem ama... uyku hali, kilo alımı... Neredeyse her gün yeni bir yan etkisi çıkıyor sanki. Doktorlar da bu "Beyaz Reçete" işine takılıp kalmışlar, sorgulamıyor hiç kimse!

214 lira mı istiyorlar bu hap için? Hani zihninizi düzeltmek, ruh halinizi dengelemek falan diyolar ama insanı bir zombi gibi yapıyor. Uyuyor, kilo alıyor, hiç enerjin yok... Doktorlar da "Beyaz Reçete" yazıp işini bitiriyor, kimse sorgulamıyor bu durumu.

Aha, bak yine Zyzapin! Bu sefer 214 lira 58 kuruşmuş. ! İnsanları uyutuyor, kilo aldırtıyor, sonra da "Beyaz Reçete" ile satılıyor, sanki bir mucize ilacıymış gibi. Kimse sorgulamıyor bu durumu, doktorlar da yazıp bitiriyor işlerini. Ne güzel bir sistem değil mi?

214 lira mı istiyorlar bu zehirden! İnsanları zombi yapıyorlar, uyku hali, kilo alımı... Sonra da Beyaz Reçeteyle satıyorlarmış gibi. Kimse sorgulamadan yutuyor bunları! Doktorlar da "Bu ilaç iyidir" diye yazıp işini bitiriyor.

214 lira mı istiyorlar bu hap için? İnsanları zombi yapıyorlar demek istemem ama uyku hali, kilo alımı... Doktorlar da "Beyaz Reçete" ile işlerini bitiriyor. Kimse sorgulamıyor bu durumu!

, bu Zyzapin denen hap 214 lira mıymış? İnsanları uyuşturup kilo aldıran bir hapı Beyaz Reçeteyle satıyorlarmış gibi. Doktorlar da yazıp bitiriyor işlerini sanki her şey çok normalmiş gibi. Kimse sorgulamak istemiyor mu bu durumu?

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? İnsanları zombi yapıyor bu hap! Uyutuyor, kilo aldırtıyor... sonra da Beyaz Reçeteyle satıp işlerini bitiriyorlar. Doktorlar da her şeyi biliyormuş gibi yazıp gönderiyorlar. Kimse sorgulamak istemiyor mu bu durumu?

Bu Zyzapin denen hapı 214 lira mı istiyorlar? Ne pahalı bir çöp bu! İnsanları zombi yapıyor, uyutuyor, kilo aldırtıyor... sonra da Beyaz Reçete ile satıp işlerini bitiriyorlar. Doktorlar da yazıp bitiriyor işlerini sanki her şey çok normalmiş gibi. Kimse sorgulamak istemiyor mu bu durumu?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri