Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Doktor yine bi'şey yazmış bana, Zyzapin... 2.5 mg olanlardanmış. BiyoFarma yapmış, pahalıymış ama neyse doktor bilir herhalde. Neymiş bu antipsikotik? Kafayı dengeleyen ilaç mı yani? Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş. Hamileysen dikkat et derlermiş, bebeğe kötü oluyormuş.

Şu Zyzapin'i yazmışlar bana yine... BiyoFarma yapmış, pahalıymış da şaşırmadım doğrusu. İlaç kılavuzuna baktım, antipsikotikmiş yani kafayı dengeleyen bir ilaç sanırım. Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanıyomuşsun ama hamileysen dikkat et derlermiş. Doktor bilir herhalde, ben sadece yutuyorum!

Bu Zyzapin ilacı... , pahalıymış da! 214 lira mı? Neyse, olanzapin denen bir şey varmış içinde. Bi de beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar biliyor işte bu işleri.

"Antipsikotik" denmiş açıklamada. Ne demek o acaba? İnsanı uyutur mu yoksa? Kilo yapar mıymış, baş dönmesi... Güzel şeyler değil bunlar be! Neyse doktor bilecek en iyisini.

214 lira mı? İlaçlar pahalı olmaya başladı gitti... Neyse, doktor yazdıysa bir işe yarar herhalde. Olanzapin denen bişeymiş içersinde. Bi de beyaz reçeteyle alınıyormuş, yani ciddi bi ilaçmış.

Antipsikotik mi? Ne demek onu bilmiyorum ama uyku yapar mı diye merak ettim açıkçası. Kilo da aldırıyorsa pek hoşuma gitmez. Baş dönmesi de olabilirmiş... Neyse doktor bilir en iyisini.

Bu Zyzapin ilacı sanki pahalıymış, 214 lira mı? İşte doktorlar böyle yazıyor işte, beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, demek ki ciddi bir şey. İçinde olanzapin varmış, ne işe yaradığını bilmiyorum ama antipsikotik deniyor açıklamada. Uyku getirir mi acaba? Kilo aldırıyorsa pek sevmem, baş dönmesi de olurmuş meğer. Neyse doktor biliyordur en iyisini diye düşündüm.

214 lira mı? Bu Zyzapin denen ilacı doktor yazmış, beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Olanzapin diye bişey varmış içinde, antipsikotik demişler açıklamada ama ne işe yaradığı... bilemiyorum. Uyku getirir mi acaba? Kilo da aldırıyorsa pek iyi olmaz. Baş dönmesi olurmuş meğer. Neyse doktor biliyordur en iyisini.

Bu Zyzapin denen uyuşturucu 214 lira mıymış? Doktorlar bunları yazıyor işte, beyaz reçeteyle alıyorsun zaten, demek ciddi bi şey. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik deniyor ama ne işe yaradığını bilmiyorum. Uyku getirir mi acaba bu bok? Kilo aldırıyorsa pek sevmem. Baş dönmesi de olurmuş meğer. Neyse doktor bilir en iyisini diye düşündüm.

Zyzapin mi? 214 lira falanmış, pahalıymış yani. Olanzapin denen bi şey varmış içinde, antipsikotik demişler ama ne işe yaradığını bilmem. Doktor yazdıysa bir işe yarar herhalde. Uyku getirir mi acaba bu ilaç? Kilo yapıyorsa pek sevmem. Baş dönmesi olurmuş meğer. Neyse doktor bilir en iyisini.

Zyzapin mi? Bi de baktım 214 lira! Neyse doktor yazdıysa bir işe yarar herhalde. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar ama nedir ki bu? Uyku getirir mi acaba? Kilo yapıyorsa kullanmam, baş dönmesi olurmuş meğer. Doktor bilir en iyisini diye düşündüm ama yine de pahalıymış be!

Ee, bu Zyzapin denen şey 214 lira mıymış? İçinde olanzapin varmış, bir çeşit antipsikotik diyorlar ama ne işe yaradığını pek anlamadım. Doktor yazdıysa bi işe yarar herhalde diye düşünüyorum ama yine de pahalı geldi. Neyse doktor bilir en iyisini!

Uff bu Zyzapan, haaa 2.5 mg miymış? 28 tane filmin içinde mi varmış? Neyse neyse... Beyaz reçeteyle satılıyormuş, pahalıymış da, 214 lira! Olanzapin diyorlar ona... Bi' baktım da beyni yiyip bitirecekmiş bu ilaç. Uyku yapıyomuş, kilo alınıyomuş, baş dönmesi... aman Allahım ne kadar kötü yan etkiler... Ama doktor bildiğini yapar herhalde, o biliyor işte. Ben bir şey diyemem ki. İlaç kutusunun içindeki kağıtları okumayı unutma! Onlarda daha detaylı yazıyor her şeyi. Doktoruna da sormadan ilaç kullanma demişler.

Bu Zyzapan denen şey... 2,5 mg miymış? Neyse, doktor yazmışsa bi' bakayım dedim. Beyaz reçeteyle satıyormuş, pahalı da öyle, 214 lira falan. Olanzapin diyorlar ona. İnternette baktım da beyni yiyip bitirecekmiş bu ilaç. Uyku yapıyomuş, kilo alınıymuş, baş dönmesi... Aman Allahım! Doktor bildiğini yapar herhalde. Ben bir şey diyemem ki. Ama ilaç kutusunun içindeki kağıtları okumayı unutma! Onlarda daha detaylı yazıyor her şeyi. Doktoruna da sormadan ilaç kullanma demişler.

Doktor Zyzapan yazmış, bir kutu almışım da neyse pahalıymış. İnternette baktım antipsikotik diyorlar, uyku yapıyormuş kilo aldırıyormuş. Baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelik kategorisi C imiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, 2,5 mg olanlardan. Bir kutu aldım, 28 tane var içinde. Pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin denen bir şeymiş. İnternette baktım, uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanılmaması gerektiğini de yazıyor. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde.

Doktor yine Zyzapan yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardan. 28 tane tablet varmış kutuda. Pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin deniyormuş adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, 2.5 mg olanlardan. Bir kutu aldım, 28 tane var içinde. Pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin deniyormuş adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardan. Kutu içinde 28 tablet varmış. Bi baktım ki pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin diyorlar adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardan. Bir kutu aldım, 28 tane var içinde. Pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin diyorlar adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardan. Kutu içinde 28 tane varmış. Bi baktım ki pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin diyorlar adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Doktor yine Zyzapan yazmış, bu sefer 2.5 mg olanlardan. Kutu içinde 28 tane varmış. Pahalıymış da, 214 lira falan ödedim. Olanzapin diyorlar adına. Uyku yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, baş dönmesi de yapabiliyormuş. Gebelikte kullanmamak gerekmiş. Neyse doktor bildiğini yapar herhalde...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri