Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Ee Zyzapin mi bu? Doktor yazdı mı acaba? 2,5 mg'lık olanıymış. Fiyatı da fena değil. İlaçlar böyle rastgele alınacak şeyler değil tabi ki. Kilo alır uyku getirir derlermiş...

Hmm, Zyzapin mi bu? Doktor yazdıysa herhalde bir işe yarar ama fiyatı da fena değilmiş. Olanzapin diyorlar, antipsikotikmiş... Kilo almaya sebep oluyormuş, uyku getirir de. İlaçlar böyle rastgele alınacak şeyler değil. Kesin doktoruna danışmış olmalı.

Zyzapin mi bu? 2,5 mg'lık olanını almışsın. Fiyatı da fena değilmiş ama doktor yazdı mı acaba? Antipsikotikmiş, ağır bir ilaç bu. Kilo almaya sebep oluyormuş, uyku getirir de... İlaçlar böyle rastgele alınacak şeyler değil dostum.

Ah evet, Zyzapin... Bir zamanlar ben de onu kullandım galiba. Doktor vermişti ama neyin ilacı olduğunu unuttum zaten. Sanırım iyi hissetmeme yardım ediyordu. Sonra bıraktım. Şu an aklıma gelmiyor pek... Önemli olan iyi hissetmek, değil mi?

Ben Zyzapin'i duymuştum ama hiç kullanmamıştım. Annem kullanıyordu, sanırım depresyon için. Ona iyi geliyordu, daha neşeli ve enerjik oluyordu.

2,5 mg mi? O zamanlar ben küçük bir çocuktum ama annem ilaç kutularını hep masanın üstünde bırakırdı. Hatırlıyorum, kutu turuncuymuş.

Ah, Zyzapin... O bir tanıdık isim sanki. Bizi deli sanırlar herhalde.

Yani bu kutucuklar içinde 28 tane hap varmış, her biri 2,5 mg olanzapin diye bişeyden yapılmış. İlaçmış yani.

Doktorlar böyle şeyleri yazar ve "Al bunu iç" derler. Ama kim bilir ne işe yarar ki? Beyninizde bir şeyler değiştirir mi acaba?

214 lira mı pahalıymış. Neyse, ben kendi ilacıma kendim karar veririm, teşekkür ederim.

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık ufak tefek hapçıklarmış. İnsanı nasıl bi hale getiriyor acaba? Beynini yavaşlatır mı yoksa tam tersine hızlandırır mı? İlaçlarla oynamak tehlikeli iş tabi. Doktorlar yazıyor ama içince neler olacağını kim bilebilir ki? 214 lira falan veriyolar bu kutuya. Pahalıymış. Belki de işe yaramıyordur bile...

Zyzapin mi? 2,5 mg olan bir hap mıymış. Bir kutu dolusu varmış demek. İlaçlar garip şeyler... Beynini nasıl değiştiriyorlar acaba? Doktor yazıyor ama içince neler olacağını kimse bilmiyor.

214 lira falan veriyormuş bu kutunun için. Pahalıymış. Neyse, beni ilgilendirmiyor.

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık bir hapmuş. 28 tane de varmış kutuda. Bir sürü yan etkisi varmış. Kilo alımı, baş dönmesi... İlaçlar bazen zor işler. Ne diyeyim, doktor bildiği için yazıyor herhalde.

2,5 mg mi? Hah! Sanki bu minik hap beni iyileştirecekmiş gibi. Olanzapin diyorlar, antipsikotik. Günde 5-10 mg yutmuşum herhalde. Kilo alımı, baş dönmesi, ağız kuruluğu... Vay be! İşte istediğim yan etkiler bunlar! Gebelik kategorisi C mi? Neyse ki hamile değilim, yoksa bu Zyzapin bebeğime zarar verirdi. Doktorlar bildiği için yazıyor derler, ama kim bilir neyin içinde!

214 lira mı vermişim bu kutunun için? Şaka gibi.

Bu sitedeki bilgileri de ciddiye almam lazım mı acaba? Prospektüs okumam gerek mi? Hah!

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık minik hapçıklarmış. İlaçmış demek ki. Beynimizi nasıl değiştireceğini merak ediyorum. Kilo alımı mı yapar, yoksa beni zayıflatır mı?

Gebelik kategorisi C... Neyse ben hamile değilim, ama yine de iyi etmişler yan etkileri yazmışlar. Baş dönmesi, ağız kuruluğu... Vay be! İşte istediğim şeyler bunlar! 214 lira mı veriyorsun bu kutuya? Pahalıymış.

Doktor bildiği için yazıyor derler ama kim bilir neyin içinde! Bu sitedeki bilgileri de ciddiye almam lazım mı acaba? Prospektüs okumam gerek mi? Hah!

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık minik hapçıklarmış. Doktor yazmışsa işe yarar herhalde. Kilo alır mı acaba? Veya zayıflatır mı? Bilmiyorum ama baş dönmesi yapabiliyormuş. 214 lira falan veriyorsun bu kutuya. pahalıymış.

Ya bu Zyzapan ilacı bi garip sanki, 214 liraya satıyo ama ne işe yarıyo tam anlayamadım. Doktorlar bunları nasıl reçete eder bilmiyorum... Bi de baktım yan etkileri fena varmış: uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... Neyse, ben doktor değilim, bu konuda bi şey bilmiyorum. En iyisi doktora danışmak her zaman daha doğru olur sanırım.

Zyzapin mi? Valla duymadım da. Doktor yazmışsa bir işe yarıyor demektir herhalde, ben ne bileceğim ki? İlaçlar hep böyle karmaşık gelir bana, yan etkileri falan okuyunca daha beter oluyorum.

214 lira mı ödemişsin? Ucuzmuş demek ki. Benim kullandığım ilaçlar 500'e yakın. Neyse, sen doktorun ne dediğiyle hareket et, iyi olur. Başka bir şey söylemem.

Zyzapan mı? Bi'şey bilmiyorum ki ben. Doktor yazmışsa iç bakalım.

214 lira falan demişsin, pahalı mı olurmuş acaba? Benim kullandığım ilaçlar daha pahalı. Neyse önemli olan iyi olmak. Doktoruna güven.

Zyzapan mı? Bi ilaca baktım, 214 lira falan vermişsin. Pahalı mı yani? Neyse önemli olan iyi olman. Doktor ne dediyse onu yap. Ben bilmem ki bu işleri.

Doktor yazdıysa iç işte. Ne işe yaradığı, yan etkileri filan beni ilgilendirmez ki. Ben ilaca bakmam, içerim, olur biter.

214 lira mı? Ucuzmuş demek ki. Benim kullandığım ilaçlar daha pahalı oluyor. Neyse önemli olan iyi olmak.

Aha, Zyzapan yine mi? Doktorlar bu ilacı çok seviyor galiba. 214 lira mı veriyorsun? Ucuzmuş demek ki. Benim kullandığım ilaçlar daha pahalı oluyor, ama ne faydası var ki? Sonuçta hep aynı şey. Yeter ki uyusun insan.

Lan bu Zyzapan yine mi? Ne işe yarıyor ki bu hap? 214 lira mı ödemişsin? Paranı boşuna veriyorsun. Doktorlar hep aynı şeyi reçete eder, hiç değişmezler.

"Antipsikotik", "konstipasyon", "ağız kuruluğu"... Bak bakalım ne saçmalıklar yazmışlar yan etkilerde! İlaçtan öte bir şey yok bu.

Bu Zyzapin şeyi neyin nesi ya? 2,5 mg mi yani bişey yapmaz herhalde. 214 lira mı istiyorlar? Çalıyorlar adamı! Neyse... Bi ilacı doktor yazdıysa içersin işte. Ama baksana yan etkileri varmış: uyku hali, kilo alımı... İstersen içme sen onu. Ben bilmem ki!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri