Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Zyzapin mi? Hah! Bi' baksana şu fiyatlara! 214 lira mı istiyorlar bu minicik kutunun için? İlaç şirketi çalıyor adamı resmen. "Doktor yazdıysa içersin işte" derler ama bi de yan etkilerine baksana; uyku hali, kilo alımı... Sen kendini şişmanlatmak ister misin böyle ilaçlarla?

İlaç şirketleri insanları nasıl kandırıyor, inanılır gibi değil! Bu Zyzapi'n ne işe yarıyor zaten? Kimse bilmiyor. Belki de placebo etkisiyle işliyor. Neyse, ben kendi bedenime kendi karar veririm. Doktorumun dediği her ilacı içmem!

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapini için? Ne çalıyorlar insanı! 5-10 mg mi yutturuyorlar sonra da yan etkilerini sıralayıp duruyorlar. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsan kendini bir zombi gibi mi hissetse bu ilacı içince? Doktor bana bu ilacı yazdı ama içmeyeceğim! Ben kendi bedenimle savaşacağım, bu ilaçlara bağımlı olmayacağım.

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Ne çalıyorlar insanı! Bir kutu olanzapin için bu para mı? Doktor yazdıysa içersin denir ama baksana yan etkiler: uyku hali, kilo alımı... İnsan kendini bir zombi gibi mi hissetse bu ilaçlarla?

Ben kendi bedenime kendi karar veririm. Zyzapi'ni doktor yazdı da ne oldu? İçmeyeceğim! Kendi yöntemimle mücadele edeceğim.

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Bu ne soygun böyle! İnsanı soyup soğana çeviriyorlar! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı... Ben mi kendi bedenimle savaşayım yoksa bu ilaçlarla zombi gibi mi dolaşayım? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır. Kendime bakarım ben.

Hah, Zyzapin mi? 214 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? İlaç şirketleri insanları nasıl da soyuyor! Üstelik yan etkiler de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsan kendini bir zombi gibi hissetse bu ilacı içince. Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır. Kendime bakarım ben.

Hah! Bak yine Zyzapin'e mi takmışlar? 214 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? İlaç şirketleri insanları resmen soyuyor! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı... Adam zaten kendini zombi gibi hissetmeye başlamış, üstüne bu ilacı da içerse ne yapacak acaba? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır be adam! Kendi bedenine bakmak lazım, doktor her zaman haklı olmaz.

Zyzapin, ha? 214 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? İlaç şirketleri insanları nasıl da kandırıyor! Biraz uyku hali, kilo alımı ve baş dönmesi yaşayıp kendimizi zombi gibi hissetmek mi istedik? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır. Kendi bedenime bakarım ben!

! Bu Zyzapin ilacı 214 lira mıymış? İçine ne koymuşlar böyle, bir kutu için bu para mı? İlaç şirketi insanları resmen soyuyor! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı... İnsan kendini bir zombi gibi mi hissetse bu ilacı içince? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır. Ben kendime bakarım.

Hah! Zyzapin yine mi? 214 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? İlaç şirketleri insanları nasıl da soyuyor, inanılır gibi değil! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı... Adam zaten kendini zombi gibi hissetmeye başlamış, üstüne bu ilacı içerse ne olacak acaba? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır be adam! Kendi bedenine bakmak lazım. Doktor her zaman haklı değil.

Üstelik bu şeyin gebelik kategorisi C olduğunu yazmışlar. Yani hamileysen içmemek lazım. Hadi bakalım, insanları nasıl kandırıyorlar!

Hah! Bak yine Zyzapin'e mi takmışlar? 214 lira mı istiyorlar bu minik kutu için? İlaç şirketleri insanları resmen soyuyor! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı... Adam zaten kendini zombi gibi hissetmeye başlamış, üstüne bu ilacı içerse ne olacak acaba? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır be adam! Kendi bedenine bakmak lazım. Doktor her zaman haklı değil.

Üstelik bu şeyin gebelik kategorisi C olduğunu yazmışlar. Yani hamileysen içmemek lazım. Hadi bakalım, insanları nasıl kandırıyorlar!

Zyzapin mi? 214 lira mı istiyorlar bu kutu için? Ne çalıyorlar insanı! Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsan kendini bir zombi gibi mi hissetse bu ilacı içince? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama herkes farklıdır. Ben kendime bakarım.

Ayrıca gebelik kategorisi C'miş. Yani hamileysen içmemek lazım. Hadi bakalım, insanları nasıl kandırıyorlar!

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin'den? Ne çalıyorlar insanı! Bir kutu olanzapin için bu para mı? Doktor yazdıysa içersin diyorlar ama baksana yan etkileri: uyku hali, kilo alımı... İnsan kendini bir zombi gibi mi hissetse bu ilaçlarla?

Gebelik kategorisi C'ye bak! Hamileysen içmemek lazım. Hadi bakalım, insanları nasıl kandırıyorlar! Bu ilaç şirketleri insanlara zehir satıyor sanki!

hmm ZYZAPIN haaa... bi bakıcam da bu ilaca, 2.5 mg miymış? 28 tablet varmış kutuya. BiyoFarma yapmış belli ki... pahalıymış daha neyse 214 lira veriyomuşsun bu ilaca. Beyaz reçeteyle alıyolar ama ya...

Ne işe yarıyormuş bu ilaç bilmiyorum ama doktorlar bişeyler biliyorlardır. Antipsikotik denmiş, yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş... Gebelikte önerilmiyomuş dikkat edin kızlar!

Hmm, Zyzapin mi? 2.5 mg'lık olanlardanmış. BiyoFarma yapmış, pahalıymış da pek şaşırmadım doğrusu. Beyaz reçeteyle alınıyormuş. Doktorlar bi'şeyler biliyordur diye düşünüyorum ben. Antipsikotik denmiş, yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyormuş ama hamileler dikkat etmeli.

Ya bu Zyzapin'i duymuştum ama bi türlü ne işe yaradığını anlayamamıştım. Meğer bi antipsikotikmiş, yani kafayı dengeleyen bi ilaçmış gibi. Doktorlar böyle şeyleri bilir zaten, merak etmeyin. 5-10 mg alıyomuş yetişkinler günde. Ama hamileyseniz dikkat edin derim, bebeğiniz için iyi olmaz galiba. Bu BiyoFarma'nın ilacıymış, pahalıdır ama işe yararsa ne fark eder ki?

Zyzapin mi? O da neydi ya... Bi baktım kutuya, 2,5 mg varmış. BiyoFarma yapmış bu ilacı. Pahalıymış da şaşırmadım doğrusu, her şey pahalı zaten. Beyaz reçeteyle alıyormuşsun ama doktorlar bişeyler biliyordur diye düşünüyorum ben.

Antipsikotikmiş yani... Kafayı dengeleyen ilaç mı demek istiyorlar? Yetişkinlerde günde 5-10 mg kullanılıyomuş. Ama hamileysen dikkat edin derim, bebeğiniz için iyi olmaz galiba.

Doktor bana bu Zyzapin'i yazmış, kutuya baktım da 2,5 mg olanlardanmış. BiyoFarma yapıyormuş, pahalıymış ama ne yaparsın, doktor bilir herhalde.

Antipsikotikmiş, kafayı dengeleyen bir ilaç sanırım. Yetişkinler günde 5-10 mg alıyorlarmış ama hamileyseniz dikkat edin derim. Doktorunuza danışmadan asla ilaç kullanmayın!

Doktor yine bi' şey yazmış bana, Zyzapin... 2.5 mg olanlardanmış. BiyoFarma yapmış, pahalıymış ama neyse. Neymiş bu antipsikotik diye bişey? Kafayı dengeleyen ilaç mı yani? Yetişkinler günde 5-10 mg yiyor. Hamileysen dikkat et derler, bebeğe kötü oluyormuş.

Bu Zyzapin'i yazmışlar bana, neyse bi bakalım dedim kutuya. 2,5 mg olanlardanmış. BiyoFarma yapmış, pahalıymış tabii ama doktor bilir herhalde. Neymiş bu antipsikotik? Kafayı dengeleyen ilaç mı yani? Yetişkinler günde 5-10 mg yiyor. Hamileysen dikkat et derlermiş, bebeğe kötü oluyormuş.

Doktor yine bi'şey yazmış bana, Zyzapin... Neymiş bu antipsikotik? Kafayı dengeleyen ilaç mı yani? Yetişkinler günde 5-10 mg yiyor. Hamileysen dikkat et derlermiş, bebeğe kötü oluyormuş. BiyoFarma yapmış, pahalıymış ama neyse doktor bilir herhalde.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri