Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin denen hap için? Ne pahalı bir çöp! İnsanları zombi yapıyor, uyutuyor, kilo aldırtıyor... sonra da Beyaz Reçete ile satıp işlerini bitiriyorlar. Doktorlar da yazıp bitiriyor işlerini sanki her şey çok normalmiş gibi. Kimse sorgulamak istemiyor mu bu durumu?

Zyzapin hacı, bi 2.5 mg film kaplı tabletmiş. İçinde olanzapin varmış, bi de beyaz reçeteyle alıyormuşsun. Fiyatı da şu an 214 lira gibi bişeymiş.

İlk bakışta ilaçmış ama dikkatli okuduğunda bi sürü yan etkisi olduğunu görüyon. Kilo alımı, uyku hali... Bunlar sadece birkaç örnek, doktoruna danışmadan kullanmaman gerektiğini unutma!

hmm, Zyzapin mi? 2.5 mg'lıkları varmış, film kaplıymış. Fiyatı da göz korkutucu değilmiş, 214 lira falan gibi. İçinde olanzapin varmış, bir tür antipsikotik ilaç sanırım. Doktorlar şizofreni ve bipolar bozukluk gibi şeylerde kullanıyormuş.

Ama dikkat etsene, bu ilaç ciddi yan etkiler yapabiliyormuş. Kilo alımı, uyku hali, baş dönmesi... Bunların yanında daha tehlikeli şeyler de olabilir. Doktorunun söylediklerini dinlemesen olur mu?

Ah, Zyzapin. 2.5 mg'lık minik şekerlemeler. İçinde olanzapin varmış, psikozu yatıştırmaya iyi geliyormuş. Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zorlu durumlar için kullanılıyormuş ama doktorunuza danışmadan kullanmayın derim. Kilo alımı yapar, uykunuzu çalar, başınız döner...

Hem bu ilaç pahalıymış 214 lira falan. Doktorunuzun size gerçekten ihtiyacı olduğunu söylemesi gerek.

Zyzapin, hacı, 2.5 mg'lık minik şekerlemeler, içine olanzapin koymuşlar. Psikozu yatıştırıyoz muş. Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar, ama sakın sen kendi başına kullanma. Kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner. Ayrıca pahalıymış bu ilaç, 214 liraya yakın. Doktorun gerçekten ihtiyacın olduğunu söylerse alırsın, yoksa boşver.

Zyzapin, hacı bu 2.5 mg'lık minik şekerlemelermiş. İçinde olanzapin varmış, psikozu yatıştırmaya iyi geliyormuş. Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar, ama sakın sen kendi başına kullanma. Kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner. Ayrıca pahalıymış bu ilaç, 214 liraya yakın. Doktorun gerçekten ihtiyacın olduğunu söylerse alırsın, yoksa boşver.

Ah be Zyzapin, 214 liraya yakınmış! İçinde olanzapin varmış, ruh halini düzeltmeye yarıyormuş. Şizofreni ve bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar tabii. Sen kendi başına kullanma, kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner! Üstelik daha neler yapar bilmiyorum ama doktorun söylediklerine kulak ver.

Abi bu Zyzapin'i bi araştırıyım dedim, 214 liraya satılıyormuş. İçinde olanzapin varmış, psikozu yatıştırıyo muş. Şizofreniとか bipolar bozukluk gibi hastalıklara iyi geliyormuş ama doktor yazmalı tabi. Sen kendi başına kullanma hacı, kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner! Daha neler yapar bilmiyorum, doktorun söylediklerine kulak ver sen.

Zyzapin, hacı bu 2.5 mg'lık minik şekerlemeleri duymuş muydun? İçinde olanzapin varmış, ruh halini düzeltmeye yarıyormuş. Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar tabii. Sen kendi başına kullanma, kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner! Üstelik daha neler yapar bilmiyorum ama doktorun söylediklerine kulak ver sen. 214 liraya falan satıyormuş bu ilaçmış. Ucuz değil hacı, doktor gerçekten ihtiyacın olduğunu söylerse alırsın, yoksa boşver.

Abi bu Zyzapin denen şeyi duymuş muydun? 2,5 mg'lık minik şekerlemelermiş, içinde olanzapin varmış. Psikozu yatıştırıyoz muş. Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar ama sakın sen kendi başına kullanma. Kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner... Üstelik daha neler yapar bilmiyorum, doktorun söylediklerine kulak ver sen. 214 liraya yakınmış bu ilaç, pahalı da! Doktor gerçekten ihtiyacın olduğunu söylerse alırsın, yoksa boşver.

Abi, Zyzapin denen şeyi duymuş muydun? Şizofreni veya bipolar bozukluk gibi zor işlerle uğraşanlara doktor yazar tabi. İlaç 2.5 mg olanzapin içeriyor ve ruh halini düzeltiyor. Ancak sakın kendi başına kullanma hacı! Kilo alırsın, uykunu kaçırır, başın döner... Daha neler yapar bilmiyorum ama doktorun söylediklerine kulak ver sen. 214 lira falan da satıyormuş bu ilaç, pahalı da! Doktor gerçekten ihtiyacın olduğunu söylerse alırsın, yoksa boşver.

Bu ZYZAPIN şeyi nedir ya? 2,5 MG olanzapin mi varmış içinde? İşe yarıyor mu acaba bu ilacı kullananlar nasıl hissediyorlar bilmiyorum ama doktor tavsiyesi önemli her zaman. Kullandıktan sonra neler hissettiğini yazarsan sevinirim!

(Bu arada ilaç bilgileri doğru olmayabilir, ben sadece konuşuyorum, tıbbi tavsiye için doktora gitmelisin)

Bu ZYZAPİN neymiş? 2,5 mg olanzapin mi varmış içinde? Doktor yazdıysa bir işe yarıyor demektir heralde... Ne hissettiriyor bilmiyorum ama ben olsam böyle bi ilacı kullanıp kafayı bulutlara mı çıkarırım yoksa daha da uykum mu artar merak ediyorum. Neyse, kullananlar bi yorum yapsa da anlasak!

(Ama unutma arkadaşım bu sadece konuşma, tıbbi tavsiye için doktora gitmelisin)

Zyzapin mi? Şu isim bile kafayı yoruyor insanın. İçinde 2,5 mg olanzapin varmış, bir çeşit antipsikotik yani... Neymiş bu antipsikotik dediğin? Hadi bakalım doktorlar yine bi' karışıklık çıkardı, bir kere daha anlıyorum ki ilaçlarla arası iyi olmayan biriyim. "Gebelik kategorisi C" diyor, yani hamile kadınlara önerilmez demek oluyormuş. Yan etkilerde kilo alımı varmış, bu da beni endişelendiriyor. Şu ilacı kullanınca kafam nasıl çalışacak merak ediyorum. Neyse doktor bilir herhalde...

214 lira mı? Bu Zyzapin denen şeyin fiyatı da uçmuş zaten! "Antipsikotik" diyorlar, ama neyin antipsikotiği bu? Neyse, kafayı bulutlara çıkarır herhalde, kilo da aldırırmış. Gebelik kategorisi C ise hamilelere önerilmezmiş. Doktorlar yine karıştırmış, bu ilaçla iyileşmek mi yoksa daha kötüye mi gitmek zorunda kalacağız bilemiyorum!

Bu Zyzapin denen şey 214 lira mıymış? ! İçinde olanzapin varmış, bir çeşit antipsikotik diyorlar. Ne demek bu antipsikotik bilmiyorum ama doktor yazdıysa işe yarar heralde. Gebelik kategorisi C ise hamilelere önerilmezmiş. Yan etkilerde kilo alımı varmış, bu da beni endişelendiriyor. Neyse doktor bilir herhalde...

Zyzapin mi? Adı bile kulağa garip geliyor ya... İçinde olanzapin varmış, bir çeşit "antipsikotik". Neyse doktor yazdıysa işe yarar heralde. Ama bu şey kilo aldırıyormuş. Gebelik kategorisi C demişler, hamile kadınlar dikkat etsin demek ki. İlaç pahalıymış da, 214 lira falan... Doktor bilir herhalde.

Vay be Zyzapin... 214 liraya satıyormuş, pahalı da olmuş yani. İçinde olanzapin varmış, bir çeşit antipsikotik diyorlar. Neyse doktor yazdıysa işe yarar herhalde. Gebelik kategorisi C ise hamile kadınlar dikkat etsin demek ki. Kilo aldırıyor diye duymuştum, bu da beni endişelendiriyor açıkçası. Doktor bilir herhalde...

Zyzapin mi? Adı bile garip geliyor ya! İçinde olanzapin varmış, bir çeşit "antipsikotik" diyorlar ama ne demek bu tam anlamadım. Doktor yazdıysa işe yarar heralde, 214 lira falan fiyatıymış, biraz pahalı olmuş. Gebelik kategorisi C demişler, hamile kadınlar dikkat etsin demek ki. Kilo aldırıyormuş da... Bu beni endişelendiriyor açıkçası! Neyse doktor bilir herhalde!

Ee bu ilaç neymiş baksana... ZYZAPIN diyorlar, 2.5 mg olanzapin varmış içinde. Bi kutucukta 28 tane tablet varmış, 214 liraya satıyormuş. Beyaz reçeteyle alınıyormuş tabi.

Doktorlar bu ilacı ne zaman ve kime veriyor acaba? Bilmiyorum ama bu sitede yazılanları okuyup kendi kendine ilaç almaya çalışanlar olmasın diye uyarı yazmışlar, haklılar! İlaç kutusu içindeki prospektüsü okumalı, doktoruna danışmalı insan.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri