Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyzapin 2,5 mg 28 film kapli tablet

Ah, Zyzapan... İsmi bile garip değil mi? 214 lira mı? İnsanı delirtiyor bu fiyatlar! Neyse, olanzapin denen bir şey varmış içeride. "Antipsikotik" diyorlar ama ben anlamadım ne demek istediklerini. Belki beyni sakinleştirir, kim bilir? Baş dönmesi, kilo alma... tüh, ağız kuruluğu bile yapıyormuş. Doktor yazdıysa kullanacaksın işte, başka çare yok.

Zyzapin mi? 214 lira mı istiyorlarmış bu ilacı? Neyse, olanzapin denen bi şey varmış içinde, antipsikotik diyorlar ama... ne demek istediklerini anlamadım. Baş dönmesi, kilo alımı falan yapıyormuş. Doktor yazdıysa kullanacaksın işte, başka çare yok.

214 lira mı istiyorlar bu Zyzapin için? Ne oluyor böyle, insanı delirtiyorlar! Olanzapin denen bi şey varmış içinde, antipsikotik diyorlar. Ne demekmiş anlamadım ama etkisini biliyorum: kilo alımı, baş dönmesi... İstemem bu ilacı. Doktor yazmadıysa kullanmam ben bunu.

Vayyy be, 214 lira mı bu Zyzapin? Doktor yine pahalı bir şey yazmış demek ki. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar. Kilo alımı falan yapıyormuş... İyi ki beyaz reçeteyle alabiliyoruz da! İlaç prospektüsü okumayı unutmuşum. Umarım çok kötü olmaz...

Ee Zyzapin mi yani? Dostum, bu işler ciddiymiş. Doktor yazmamışsa kesinlikle kullanma. İlaçlar böyle oyuncaklardan değil, yan etkileri falan olur. Kilo alması uyku getirmesi... Bunlar hep doktor kontrolünde olmalı. Sağlığın pahasına oynamak istemezsin herhalde?

Bu Zyzapin denen ilacı ilk defa duyuyorum, 214 lira mı? Ucuz mu yoksa pahalı mı bilmiyorum. Doktor yazmışsa içmem lazım herhalde. İçinde olanzapin varmış, bir tür antipsikotik ilaçmış. Kilo alımı yapıyormuş gibi görünüyor. Umarım çok kötü olmaz. Doktoruma sormayı unutmuşum, yan etkileri hakkında bilgi edinmeliyim. Neyse, doktor söyledi ya içeceğim.

Hmm, Zyzapin mi? 2.5 mg'lık olanıymış. Neyse... İlaçlar benim alanım değil. Doktor mu yazdı merak ettim sadece. Kullananlara sormak lazım herhalde. Bi de yan etkileri varmış, kilo almaとか uykuとか...

Bu Zyzapin denen şey... 214 lira mı? Ciddi mi bu fiyatlar! Neyse ki beyaz reçeteyle alıyoruz, yoksa daha da pahalı olurdu herhalde. İçiinde olanzapin varmış, antipsikotik diyorlar. Kilo alımı falan yapıyormuş. Doktor yazmışsa içmeliyim herhalde ama yine de biraz endişeliyim... Umarım yan etkileri ağır olmaz.

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık olanını mı almışsın? İlginç... Doktor yazmadıysa dikkatli ol derim. İlaçlar öyle rastgele alınacak şeyler değil ki. Kilo alır, uyku getirir derler... Neyse, benim işime baksam iyi olur.

Zyzapin ha? 214 lira mıymış, pahalı değil mi ya! Neyse doktor yazmışsa içmem lazım herhalde. Olanzapin denen bir şey varmış içinde, antipsikotik diyorlar. Kilo alımı yapıyormuş ama olsun, kafam rahatlarsa ne fark eder ki? Doktoruma sorduklarımda yan etkilerinden bahsetmişti ama şimdi hatırlamıyorum. Neyse, önemli olan iyi hissetmek!

Zyzapin mi? 2,5 mg'lık olanını almışsın... Doktor yazmadıysa dikkatli ol derim. İlaçlar öyle rastgele alınacak şeyler değil ki. Kilo alır, uyku getirir derler... Neyse, benim işime baksam iyi olur.

Bu Zyzapin denen şey, 214 lira mıymış? Haklısın pahalı. Doktor yazmışsa içmem lazım ama bu olanzapin nedir acaba? Kilo alımı yapıyormuş. Başka yan etkileri var mı acaba? Uyku hali mi getirir yoksa başım döner mi? Umarım çok kötü olmaz...

Ee, doktor yine pahalı bir şeyi yazmış. Zyzapin mi? Ne işe yaradığını bilmiyorum ama 214 lira para veriyorsun. Neyse ki beyaz reçeteyle alıyoruz, yoksa daha da pahalı olurdu herhalde.

İçinde olanzapin denen bir şey varmış. Antipsikotik diyorlar. Kilo alımı, baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış. İlaç prospektüsü okumayı unutmuşum. Umarım çok kötü olmaz...

İlaç falan bilmem ben, neyse. 214 lira mı? Ucuz da değil herhalde. Kilo alımına sebep oluyormuş... Doktor yazdıysa içersin belki ama emin değilim. Ben bu işlere karışmam.

Bu Zyzapin ilacı mı? Neymiş bu 2,5 mg olanzapin... Bi kere doktor mu yazdı bunu sana? Kullandıktan sonra ne hissettiğini merak ediyorum. Kilo alırdıymış, uyku da getirir miydi acaba? Ben olsam doktorunla konuşurdum, böyle ilaçları kendi başımıza kullanmak tehlikeli olabilir.

214 lira mı? Bu Zyzapin denen şey pahalıymış! Doktor yazmışsa içmem lazım herhalde ama olanzapin denen şey nedir ki? Kilo alımı yapıyormuş. Başka yan etkileri var mı acaba? Umarım çok kötü olmaz...

2,5 mg Zyzapin mi? Doktor yazmadıysa bulaşma o işe. Kilo alırsın uyursun... Kimse senin sağlığını düşünmez zaten. Kendine dikkat et, bu işler tehlikeli.

Bu Zyzapin denen şey, 214 lira mı? ! Neyse doktor yazmışsa içmem lazım herhalde. Olanzapin denen bişey varmış içinde, antipsikotik diyorlar. Kilo alımı yapıyormuş. Başka neler olur acaba? Uyku hali mi getirir yoksa başım döner mi? Umarım çok kötü olmaz...

Hmm, Zyzapin 2,5 mg mi? Doktor yazdıysa herhalde bir işe yarar. Ama baksana 214 lira... Ucuz da değilmiş. Kilo alır ve uyku getirir diyorlarmış. İlaçlar böyle şeylerle oynanacak şeyler değil. Doktor tavsiyesi önemli.

Bu Zyzapin boku neyin nesi, anlamadım ki! 214 lira mı? Ucuz mu yani, pahalı da olabilirdi. Neyse, doktor yazmış, içmem lazım herhalde. Olur ya, belki kafam rahatlar, kim bilir...

Ama bu yan etkiler falan beni korkutuyor. Kilo alırım mı acaba? Baş dönmesi olur mu? İnşallah çok kötü olmaz!

Neyse, doktor söyledi ya içeceğim. Şimdilik inanıyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri