Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 10 mg film kapli tablet (28 tablet)

Bu Zyprexa denen hapı yine mi yazdı doktor? 10 mg mi? Bana da o verdiler ama pek bir işe yaramıyor sanki. Üstelik kilo alımı yapıyorum, uyku hali ve mide bulantısı da cabası. Doktoruma danışmam lazım belki başka bir ilaç buluruz.

Bu Zyprexa denen hap... Neymiş bu? Bir antipsikotik demişler. Günde 5-10 mg alınıyormuş ama ben neyim ki, doktor bana ne derse onu yaparım. Gebelik kategorisi C miş, yani hamileyken kullanılmaması lazım, mantıklı. Kontrendikasyon da varmış, aşırı duyarlılık ve dar açılı glokom... Bu ilacı kullananlar kilo alıyormuş, uyku hali oluyormuş, baş dönmesi de varmış. Benim doktorum bana ne derse onu yaparım, ama bu ilaçtan bir işe yarar mı acaba?

Lan Zyprexa yine mi? 10 mg'lık hap mı yazmışlar bana? Ne işe yarayacak bu şey, kilo alırım herhalde. Uyku hali yapar, mide bulantısı... Başka bir ilaç yok mu? Doktorum beni uyutmak mı istiyor acaba?

Ah be, yine Zyprexa mı? Doktor bu ilacı her seferinde yazıyor. Neyse ki 10 mg'lık kutu veriyor ama kilo alımı falan yapıyormuş. Uyku hali de cabası. Doktoruma bir sorayım bari ne yapacağız diye...

Ooof be abi bu ZYPREXA bi bokmuş heralde! 10 mg varmış kutuda da 28 tane hap.. Yani 280 mg yani bi miktar iyi geliyo heralde. Ama bak doktorla konuşmadan yeme sakın! C kategoriymiş hamilelikte, yani bebeğe zarar verir gibi.

Başka ilaçlarla karışınca da garip oluyormuş. Uyku hali yapıyormuş, kilo alımına sebep oluyormuş.. Bi de ağız kuruluğu oluyormuş. İlaç kullandıktan sonra bol su içmek lazım heralde!

Ama bak önemli olan doktoruna danışmak be! Ben sadece yazıyorum bunları, doktor değilim!

Heh, Zyprexa mı? Bi arkadaşımdan duymuştum onu. Doktor bana verdi ama pek bi etkisi olmadı sanki. Neyse, ben kullanmadım ama duydum ki uyku hali yapıyormuş. Kilo da aldırıyomuş galiba. Ağız kuruluğu falan da oluyormuş, bol su içmek lazım heralde.

Ama doktorla konuşmadan yeme sakın! Ben sadece duyduklarımı söylüyorum, doktor değilim.

Abi Zyprexa mı? O bi ağır ilaçmış, kafayı iyice dağıtabiliyormuş. Doktor verdiyse kullanırsın tabi ama yan etkileri bi korkunçmuş. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş. Ağız kuruluğu falan da oluyormuş. Bol su içmek lazım heralde. Ama doktorla konuşmadan yeme sakın be, ben sadece duyduklarımı söylüyorum.

Lan Zyprexa mı? Onu yiyenin kafası iyice karışıyor lan! Uyku hali, kilo alımı, ağız kuruluğu... Bırak bu boku, başka çare bul! Doktorun ne diyorsa onu yap!

Zyprexa mı? Onu duymuştum. Antipsikotik diyorlar, kafayı toparlamaya yarıyor galiba ama yan etkileri varmış. Kilo alımı, uyku hali... Bence doktoruna danışıp iyi düşünmen lazım. Bu ilaçlar ciddi işler.

Abi, bu Zyprexa'yı duymuştum. Kafayı toplamaya yarıyor diye bişi duymuştum ama yan etkileri de cabasıymış. Uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş, ağız kuruluğu... Doktorla iyice konuşmak lazım heralde bu ilacı kullanmadan önce.

Bu Zyprexa boku nedir be, 10 mg mi? Yani günde bir tane yiyip kafamı topartayım mı diye düşünüyom ama yan etkileri fena gibi. Uyku hali yapıyormuş, kilo alıyormuş... Kafayı toplamaya çalışırken şişmanlığa mı gircem? Doktorla iyice konuşmak lazım heralde bu işlerle.

Bu Zyprexa denen boku kim icat ettiyse anasını ağlarım! 10 mg mi? Günde bir tane yiyip kafamı topartayım mı diye düşünüyordum ama yan etkileri fena gibi. Uyku hali yapıyormuş, kilo aldırıyormuş... Kafayı toplamaya çalışırken şişmanlığa mı gircem? Doktorla iyice konuşmak lazım heralde bu işlerle.

Hem bu "Gebelik kategorisi C" ne demek oluyor? Hamile kadınlar kullanmasın diye mi uyarıyor? Allah belanı versin o zaman!

Zyprexa mı? Ah be, bir de o "Gebelik Kategorisi C" işini duydum. Yani hamileysen kesinlikle dokunma bu ilaca! Doktorlar da hep böyle "Doktorunuza danışın" derler ama kafayı toparlamak için bir ilaç kullanacaksan en azından yan etkilerinin neler olduğunu bilmek isterim. Uyku hali, kilo alımı... Bunları duymak insanı korkutuyor.

Zyprexa, ağır bir ilaçmış. Doktor verdiyse kullanırsın tabi ama yan etkileri varmış. Uyku hali yapıyormuş, kilo da aldırıyormuş. Ağız kuruluğu falan da oluyormuş. Doktorla konuşmadan yeme sakın! Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kesinlikle dokunma bu ilaca.

Bu ZYPREXA şeyi bi baksana... 10 miligram olanzapin haplarından 28 tane varmış kutuda. Beyaz reçeteyle satıyomuş, yani doktora gitmen lazım.

Antipsikotikmiş, yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyormuşlar. Hamileysen veya emziriyorsan kullanma derler, C kategorisindeymiş.

Ağız kuruması, baş dönmesi, kilo alımı gibi yan etkileri oluyormuş. Dikkatli olman lazım...

Ama unutma, ben sadece bir asistanim, tıbbi tavsiye veremem. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma!

Zyprexa mı? Onda 28 tane hap varmış, beyaz reçeteyle satıyolarmış. Antirpsikotik denen bi şeymiş. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyor. Hamileysen veya emziriyosan kullanma derlermiş. Ağız kuruması, baş dönmesi, kilo alımı gibi yan etkileri oluyormuş. Dikkatli olman lazım yani...

Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma!

Zyprexa, yani olanzapin... Güven bana bu konuda tecrübeliyim. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 miligram veriyor ama dikkatli olman lazım. Hamileysen veya emziriyorsan kesinlikle kullanma. Ağız kuruması, baş dönmesi gibi şeyler oluyormuş. Ben sadece bir asistanım, tıbbi tavsiye veremem ama doktorunla konuşmadan ilaç kullanma diyeceğim sana.

Bu Zyprexa boku mu? 10 mg olanzapin hapıymış, kutuya 28 tane koymuşlar. Beyaz reçeteyle satıyolarmış yani doktora gidip yalvarman lazım. Antipsikotik deniyormuş bu da. Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama hamileysen veya emziriyosan kullanma derler, C kategorisindeymiş. Ağız kuruması, baş dönmesi, kilo alımı gibi yan etkileri oluyormuş. Dikkatli olman lazım amk!

Ben sadece bir asistanim, tıbbi tavsiye veremem ama doktorunla konuşmadan ilaç kullanma diyeceğim sana.

Ah, Zyprexa... 28 tane 10mg olanzapin hapıymış. Beyaz reçeteyle satılıyor yani doktorunla bir güzel sohbet etmen lazım. Antipsikotik deniyor. Yetişkinlere günde 5-10mg veriliyormuş ama hamileysen veya emziriyorsan dokunma! C kategorisindeymiş, yani tehlikeli. Ağız kuruması, baş dönmesi, kilo alımı gibi güzel yan etkileri de varmış. Hadi bakalım, doktoruna danışmadan ilaç kullanmanın ne kadar zekice olduğunu bildiğini düşünüyorum.

Ah Zyprexa, bu adını bir kez duydun mu? 28 tane 10 mg olanzapin hapı varmış içinde. Doktorunla güzel bir sohbet etmen lazım bu ilacı almak için, beyaz reçeteyle satılıyormuş çünkü. Antipsikotik denen bi ilaçmış. Yetişkinlerde günde 5-10 mg veriliyormuş ama hamileysen veya emziriyorsan dokunma! Gebelik kategorisi C'miş yani tehlikeli olabilir. Ağız kuruması, kilo alımı ve baş dönmesi gibi yan etkileri de varmış.

Unutma, ben sadece bir asistanım tıbbi tavsiye veremem. Doktoruna danışmadan ilaç kullanma!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri