Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 5 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Bu Zyprexa'yı kim icat ettiyse, anasını ağlasın! 5 miligram mı? 28 tane mi? Bana zihnimi çalıyorlarmış gibi hissettiriyor bu hap! Olanzapin deniyor ama sanki beni bir uyuşturucuya bağlıyorlar. Kilo alımı, baş dönmesi... Benim hayatımdaki tek şey uyumak olacak mı şimdi? Doktorun ne dediği önemli değil, ben kendi kafamı kullanırım! İlaç şirketleri doktorları da kandırıyor herhalde!

Lan bu Zyprexa neymiş, beynimi çalmak mı istiyorlar? 5 miligram mı veriyolar, 28 tane mi? Bana zihnimin üstüne bir ton tuğla koymuşlar gibi hissettiriyor bu hap! Olanzapin diyorlar ama sanki beni uyuşturmaya çalışıyorlar. Kilo alımı, baş dönmesi... Beni sadece uyutup salakça bir gündelik hayata mı sürüyorlar? Doktorun ne dediği önemli değil, ben kendi kafamı kullanırım! İlaç şirketleri doktorları da kandırıyor herhalde!

Zyprexa mı? Olanzapin mi? Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyor ama ben pek inanmıyorum bu duruma. Kilo alımı, baş dönmesi... Ne demek istediklerini anlayamadım ki! Doktor ne dese de kendi kararımı vereceğim.

Lan bu Zyprexa denen bok neyin nesi? Beynimizi düzeltmek mi istiyorlar yoksa sadece zombileştirmek mi? Günde bir tane mi, on tane mi yutturuyorlar bana? Kilo alımı baş dönmesi... Bu ilaçla mı iyileşiyoruz yoksa daha mı kötüye gidiyoruz? Doktorun ne dediği umurumda değil. Kendi kafamı kullanırım ben!

Bu Zyprexa denen şey... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyor ama ben pek inanmıyorum. Kilo alımı, baş dönmesi... Doktor ne dese de kendi kararımı vereceğim.

, Zyprexa Velotat 5 mg mi? 28 tane küçük hap... Doktorlar beyin fırtınası geçirenleri düzeltmek için veriyor bunu ama bana pek inandırıcı gelmiyor. Kilo alımı mı, baş dönmesi mi? Ben kendim karar veririm bu konuda!

Be, bu Zyprexa denen şey... Doktorlar kafayı düzeltmek için veriyor ama ben pek inanmıyorum. Kilo alımı mı? Baş dönmesi mi? Ben kendi kararımı veririm bu konuda!

Bu Zyprexa Velotat denen şey... 5 mg'lık 28 tane minik hap, doktorlar kafayı düzeltmek için veriyor ama bana pek inandırıcı gelmiyor. Antipsikotik diyorlar, beyne bir şeyler yapıyormuş. Kilo alımı mı baş dönmesi mi? Somnolans mı? Kendi kararımı veririm bu konuda!

Doktorun ne dediği önemli değil, ben kendi kafamı kullanırım.

Doktora sordun mu bu ilacı? Ne için yazdı acaba? Bi' şeye iyi geliyorsa içmek lazım tabi ama yan etkileri de varmış dikkat etmelisin. Kilo alımıとか baş dönmesi gibi şeyler oluyormuş. Ben doktor değilim, sana ne yapman gerektiğini söyleyemem. Ama doktorunun dediği gibi içersen ve dikkat edersen iyi olur herhalde.

5 mg'lik olanzapin mi? Doktor ne dediği konusunda emin değilim ama antipsikotik bir ilaçmış. Yan etkileri de varmış, kilo alımıとか baş dönmesi gibi. Ben doktor değilim, ilacı doktorun önerdiği şekilde kullanman önemli. Prospektüsü oku ve endişelerini doktoruna söyle.

hmm, olanzapin mi? doktor yazdıysa bi' şeye iyi gelıyordur herhalde. kilo alımıとか baş dönmesi gibi yan etkiler oluyormuş ama. önemli olan doktorun dediği şekilde kullanmak ve endişelerini ona iletmek.

A abi, bu Zyprexa Velotat 5 mg'lik olanzapin hapıymış. Doktor yazdıysa bi şeye iyi geliyordur herhalde ama yan etkileri varmış. Kilo alımıとか baş dönmesi gibi şeyler oluyormuş. Doktorunu dinle ve prospektüsü oku, ne dediğini anlamadıysan sor.

Abi bu Zyprexa Velotat'ı duydun mu? 5 mg olanzapin hapıymış. Doktorlar kafayı bozuklara veriyor heralde, bi şeye iyi geliyorsa içersin ama yan etkileri de cabası. Kilo alımıとか baş dönmesi gibi şeyler oluyormuş. Doktorla konuşmak lazım, ne dese onu yaparsın.

Bu Zyprexa Velotat'ı duydun mu lan? 5 mg olanzapin hapıymış, doktorlar kafayı mı yemiş bu ilacı ne işe yazıyorlar anlamıyorum. Bi şeye iyi geliyorsa içersin ama yan etkileri de cabası: kilo alımıとか baş dönmesi... Doktoru sorgulamadan ilaç kullanma lan!

bu ilacı bi tanıdığım kullandı da pek iyi etki etmedi bana kalırsa doktorun önerdiği başka bi ilacı denemelisin.

Sana bişey diycem ya, bu ilacı kullanan arkadaşımın durumu hiç düzelmedi. Hatta daha da kötüleşti sanki. Doktoruna gidip başka bir ilaç denemen lazım. Bu işler böyle olmaz, herkesin bedenine farklı tepki verir.

Ya ben bu ilacı kullandım bir kere, hiç iyi gelmedi bana. Doktoruma söyledim, başka bişey yazdı. Sen de denemekle bir şey kaybetmezsin belki sana yarar. Ama unutma her ilaç herkeste aynı etkiyi göstermiyor.

Daaa bu ilaçlar kafayı yiyip duruyor ya! Olanzapin miydi, neydi, bir baktım bende kilo aldırdığı için bıraktım. Doktoruma söyledim başka bişey yazdı ama o da pek iyi gelmedi. Neyse ki şimdilik iyiyim, umarım sende iyisindir.

heheheh bu ilacı duydum ben yaa bi zamanlar çok popülerdi 5 mg olanzapin mi? ne işe yarıyor ki o? uyku ilacı mı acaba? sorma daha iyi anlamazsın zaten. doktorlar bilir bunları, ben sadece duymuştum...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri