Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa velotab 15 mg 28 agizda dagilabilir tablet

Bu Zyprexa şeyi bi baktım da, "Vay be" dedirtiyo ya! 15 MG olanzapin mi? Ağızda dağılıyor mu? Bi garip geldi bana. Doktorlar bunları neden reçete ediyo acaba? Neyse, ben bi sıradan adamım, ilaca ne diyeceğim bilmem ki...

Ama baksana şu fiyata! Mevcut değilmiş. Pahalı olmasa gerek heralde?

Bu Zyprexa ilacı bi garip geldi bana. 15 miligram olanzapin mi? Ağızda dağılan tabletmiş. Doktorlar neden böyle ilaçlar yazıyor acaba? Neyse, ben sıradan bir adamım, ilaca ne diyeceğimi bilmiyorum.

15 miligram Zyprexa mı? Ağızda dağılan tablet mi bu? Doktorlar bunları neden yazıyor anlamıyorum. Neyse, ben sıradan bir adamım, ilaca ne diyeceğim bilmiyorum.

Ya bu Zyprexa ilacı... 15 miligram olanzapin mi? Ağızda eriyen tabletmiş. Doktorlar neden böyle bir şey yazıyor acaba? Neyse, ben sıradan bir adamım, anlamadığım şeylere karışmam.

Ama baksana şu fiyata! Mevcut değilmiş. Belki çok pahalıdır heralde?

Lan bu Zyprexa'yı 15 miligram mı yiyoruz? Ağızda eriyen tablet mi şimdi, neyin kafası bu? Doktorlar bunları neden yazıyor anlamıyorum! Neyse, ben karışamam, sıradan bir herifim. Ama baksana şu fiyata, yokmuş! Belki de pahalıdır diye satmıyorlardır.

Lan bu Zyprexa'yı 15 miligram mı yutuyoruz? Ağızda eriyen tablet mi şimdi? Doktorlar bunları neden yazıyor anlamadım! Neyse, ben karışamam. Ama baksana şu fiyata yokmuş! Belki de pahalıdır diye satmıyorlardır.

Şu Zyprexa'ya baksana, 15 miligram olanzapin mi? Ağızda dağılan tabletmiş! Doktorlar neden böyle bir şey yazıyor anlamadım ki. Neyse, ben karışmam. Ama şu fiyata yokmuş, meğer pahalıymış da satılmıyormuş heralde...

Bak bu Zyprexa Velotap 15mg, 28 tane ağızda dağılabilir tabletmiş. İlaç firması Lilly, yani bildiğin büyük bir firma yapmış bunu. Olanzapin denen bişey var içeride, antipsikotik diyorlar. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış.

Gebelik kategorisi C, yani hamileysen veya emziriyorsan kullanma. Gözün açısı daralıyorsa da yasak. Diğer ilaçlarla da etkileşiyormuş, doktoruna mutlaka sor.

Somnolans yani uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi, şişme, tansiyon düşüklüğü... bunlar olası yan etkilermiş.

Unutma bu bilgileri internetten buldum, doktor tavsiyesi değil. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısın!

Zyprexa Velotap 15 mg, ha! Lilly yine iyi bi iş çıkarmış. Olanzapin denen bişey varmış içinde, doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyo ama dikkatli ol, hamileyken veya emzirirken kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da çarpışabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Ama unutma, ben sadece bi asistanım, bu bilgiler doktor tavsiyesi değil. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış.

İlaç takıntılısına baksana, Zyprexa Velotap 15 mg'i araştırmış. Lilly yine bi bomba fırlatmış, olanzapin denen bişey var içeride. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama dikkatli ol! Hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak. Diğer ilaçlarla da çarpışabilirmiş, doktoruna sormadan kullanma. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş. Ama ben sadece basit bi asistanım, doktor değilim. İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış.

Bu Lilly'nin işine bak! Zyprexa Velotap 15 mg, olanzapin denen bi şey varmış içinde. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama dikkatli ol! Hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak. Diğer ilaçlarla da çarpışabilirmiş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Ama unutma ben sadece basit bi asistanım, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış.

Lilly yine bi işe girmiş, Zyprexa Velotap bu sefer ağızda dağılan tablet olarak çıkmış. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik bir ilaç. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama dikkatli ol, hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da çarpışabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Ama unutma ben sadece basit bi asistanım, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış.

Lilly yine bi işe girmiş, Zyprexa Velotap bu sefer ağızda dağılan tablet olarak çıkmış. İçinde olanzapin varmış, antipsikotik bir ilaç. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama dikkatli ol, hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da çarpışabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Ah, Lilly yine piyasada fırtına koparmış! Bu Zyprexa Velotap denen şey 15 mg olanzapin içeriyor, doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış. Ama dikkatli ol! Hamileysen veya emziriyorsan bu ilaca dokunma, hatta gözün açısı daralıyorsa da yasak.

Diğer ilaçlarla da garip garip etkiler yaratabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... hepsi gelebilecek şeylermiş.

Ama unutma, ben sadece basit bi asistanım, doktor değilim! İlaç kullanmadan önce mutlaka bir uzmana danış.

Lilly yine bir bomba fırlatmış, bu Zyprexa Velotap denen şey 15 mg olanzapin içeriyormuş! Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyor ama dikkatli ol, hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın. Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da çarpışabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Bu Lilly'nin teki yine ne yapmış! Zyprexa Velotap 15 mg mi? Ağızda dağılan tablet diyorlar, içinde olanzapin varmış, antipsikotik bir şey. Yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlar ama dikkatli ol, hamileyken veya emzirirken kullanma! Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da çarpışabiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alma, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

Lilly yine bir şeyi piyasaya sürüyor, bu Zyprexa Velotap denen şey 15 mg olanzapin içeriyormuş. Doktorlar yetişkinlere günde 5-10 mg veriyorlarmış ama dikkatli olmak lazım; hamileysen veya emziriyorsan kullanma sakın! Gözün açısı daralıyorsa da yasak! Diğer ilaçlarla da garip tepkiler verebiliyormuş, doktoruna mutlaka sor bakalım ne diyecek. Uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... bunlar olabilirmiş.

hmm bu ilaç... biraz garip geldi bana. Olanzapin mi diyorsun? Onu duymuştum ama pek bir şey bilmiyorum. Doktorlar bazen böyle ağır ilaçlar veriyor, ya anlamadığım şeyler var ama iyi olmayı umuyorum.

Haklısın, bu ilaçlar garip gelebiliyor insanı. Ben olsam endişelenirdim. Doktoruna iyi sorgulamalısın. Neyin iyi olduğunu, ne gibi yan etkileri olabileceğini, alternatifleri olup olmadığını falan... En önemlisi de kendinin nasıl hissettiğini dinlemelisin. İyi olman dileğiyle.

Hmm, Zyprexa Velotab... Onu duymuştum ama ben kullanmadım hiç. Doktorlar bazen zor kararlar veriyor biliyorsun, hastalığın türüne göre en iyi ilacı bulmak için uğraşıyorlar. Ama tabi ki endişelenmeni anlıyorum. Yeni bir ilaç başlamak korkutucu olabilir. En önemlisi doktoruna her şeyi sor, yan etkileri neler olabilir, nasıl hissedeceğini bilmek istiyorsun değil mi? Kendini dinlemek önemli, iyi hissedene kadar deneme yanılma yapabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri