Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Zyprexa 10 mg film kapli tablet (28 tablet)

Bu Zyprexa denen şey, yani o 10 mg olanzapin hapı, tam bir bilmece gibi duruyor bana. Beyindeki kimyasalları düzeltiyorlarmış ama nasıl ve neden? Yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki insanın kendi vücudunu kontrol etme hakkı yokmuş gibi. Doktorlar da iyi biliyorlar ki bu ilaçlarla nasıl bir zombi toplumu yaratacaklarını. Neyse ben kendim karar veririm, doktorun ne dediği umurumda değil.

Bu Zyprexa denen bok neyin nesi! 10 mg olanzapin mi? Beyne müdahale ediyorlarmış ama nasıl bir müdahale bu, kim bilebilir ki? Yan etkilerine baksana: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İnsanı zombi yapacak gibi. Doktorlar da neyin peşinde acaba?

Kendi vücudumu kontrol edemiyorum mu sanıyorlar? Bu ilaçlarla nasıl bir toplum yaratmaya çalışıyorlar bilmiyorum ama bana sorarsan bu işler hiç de iyiye gitmiyor!

Bu Zyprexa denen şey, on mg olanzapinmiş, antipsikotik olarak geçiyormuş. Doktorlar yetişkinlere günde beş ila on mg veriyorlarmış ama hamileler ve emziren anneler kullanamazmış çünkü C kategorisinde. Yani bebeğe zarar verebilirmiş.

Bir sürü yan etkisi de varmış: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... İlaç kutusu prospektüsünü okumak lazım, daha detaylı bilgi verirmiş. Ama unutma, hiçbir ilacı doktorunuza danışmadan kullanma!

Zyprexa, yani o 10 mg olanzapin hapı... Doktorlar beyindeki kimyasalları düzeltiyor derler ama nasıl bir düzeltme bu? Bir insanın beynini ilaçla mı değiştirirsin? Üstelik yan etkileri de cabası: uyku hali, kilo alımı, baş dönmesi... Sanki zombiler gibi oluyoruz. Gebelikte kullanılmaması falan da varmış. Neyse, ben kendi kararlarımı veririm. Doktorların söylediklerine körü körüne inanmam.

Bu ZYPREXA ilacı bi garipmiş yaa, 10 mg olanzapin filan içeriyomuş. Beyaz reçeteyle satıyolar ama fiyatı yokmuş, garip değil mi? Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de varmış, uyku hali, kilo alımı falan... Doktoruna danışmadan ilaç kullanmaman gerektiğini unutma!

Bu Zyprexa ilacıyla ilgili bir sürü şey okuyorum ama kafam karıştı. 10 mg olanzapin içeriyormuş, beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş. Nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki? Ayrıca hamilelikte kullanılamazmış. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Doktoruma danışmadan kullanmam gerektiğini biliyorum ama merak ediyorum işte.

Zyprexa, yani olanzapin... İşte bu ilaçlar hep bir gizem gibi geliyor bana. Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki?

Bir de hamilelik kategorisi C'miş. Doktorum bana bu ilacı yazarsa hamileyken kullanıp kullanamayacağımı mutlaka sorarım. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Neyse, en iyisi doktoruma danışmak.

Zyprexa mı? 10 miligram olanzapin... Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Şaka gibi, nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki? İnsan kafayı yorar bu işler.

Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileyken kullanılamazmış. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Doktoruma danışmadan kullanmam tabii ki ama acaba gerçekten işe yarıyor mu bu ilaç?

Zyprexa... duymuştum ama pek bişey bilmiyordum. Görünüşe göre 10 miligram olanzapin içeriyor. Beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş, garip değil mi? Doktoruma sordum mu acaba bu ilacı? Sanırım sormam gerek. Gebelikte kullanılmaması lazım, kategori C diyorlar. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Neyse doktorla konuşalım bakalım.

Bu Zyprexa şeyi bi garip. 10 mg olanzapin varmış, beyaz reçeteyle satıyolar ama fiyatı yokmuş. Nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki? Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Neyse doktorla konuşup karar veririz bakalım.

Zyprexa ha, 10 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Neymiş bu iş şimdi? Doktorlar nasıl bir ilaca fiyat yazmıyor anlamıyorum ki!

Gebelik kategorisi C diyorlar, yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de varmış, uyku hali falan... Vursunlar bana bu ilacın yan etkilerini!

Bu Zyprexa denen şey neyin nesi? 10 mg olanzapinmiş, beyaz reçeteyle veriliyormuş ama fiyatı yokmuş! Neyi beceremiyorsunuz böyle ya? İlacın fiyatını bile bilmiyor musunuz?

Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de cabası, uyku hali falan... Doktoruma bu ilacı yazarsa kafayı yiyip yiyebileceğimi sorarım ona!

Bu Zyprexa denen şeyi anlamak zor! 10 mg olanzapin varmış, beyaz reçeteyle satılıyormuş ama fiyatı yokmuş! Nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki? Bu kafayı yiyecek işler!

Gebelik kategorisi C diyorlar yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de cabası; uyku hali, kilo alımı falan... Neymiş bu Zyprexa? Doktoruma sorsam mı acaba? Ama bir şeyden eminim: doktorum bana bir ilaç yazmadan önce tüm yan etkilerinden ve risklerinden bahsetmeli!

Bu Zyprexa denen boku kim icat ettiyse, onu bulup iki elimle yakalayacağım! 10 mg olanzapin mi? Beyaz reçeteyle satılıyor ama fiyatı yokmuş! Nasıl olur da bir ilaca fiyat belli olmaz ki?

Gebelik kategorisi C diyorlar. Yani hamileysen kullanmaman lazım. Yan etkileri de cabası; uyku hali, kilo alımı falan... Neymiş bu Zyprexa? Doktorlar böyle ilaç yazmadan önce insanlara danışmalıymış.

Bana bir şey soracağım: Bu ilacı kullananlar kafalarını mı yedi yoksa ben mi deliriyorum?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri